Skip to content

Strzelają do Obajtka

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Ojojojoj! Ojojojoj! Straszne i niebywałe. Jest wojna a oni strzelają. Przecież skaleczyć mogą.

Dość żartów.

Zorkiestrowany system obrabiania dupy jednej osoby przez niezależne (hehehehe) merdia jest ćwiczony przez tamtych od trzydziestu lat, zawsze tak samo, czasem bardziej skutecznie czasem mniej. Jest to równie eleganckie jak banda chuliganów rzucająca się na jednego człowieka ale cóż - na wojnie jak to na wojnie, idzie nie o elegancję ale aby zabić. Diepold von Köckritz też został zabity nie przez króla w równym pojedynku ale zasieczony przez czeladź.

Ja mam tylko trzy pytania:

1. Dlaczego nie umiemy się przed tym bronić?

2. Dlaczego my nie stosujemy tej techniki?

3. Czy tzw. naszej strony to nieco nie dyskwalifikuje jako polityków? Nie znajdzie wielu ochotników armia, która nie strzela do wroga.
«134

Komentarz

  • I tak dobrze, że tzw. nasza strona nie przechodzi sukcesywnie na drugą stronę...

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tak 90% tzw. naszej strony chętniej bym widział u nich.
  • Podaje amunicję, i jedziemy - czy to prawda że za atakiem na szefa Orlenu stoją firmy które utraciły lukratywne kontrakty, np. firma ministra w rządzie Tuska Sienkiewicza? Grzejemy temat. I mafia paliwowa, i układ Gdański.

    Że to nie Obajtek posunął Sienkiewicza? Kto się tym będzie zajmował, zresztą wszędzie jest napisane że Obajtek.

    https://wpolityce.pl/polityka/381050-no ... go-giganta
  • A komu tę amunicję podajesz? I uważaj, by nie wypuścili, tym niezdarom wszystko leci z rąk.
  • Przemko, 4 miliony w kilka lat to mało. Są pewnie inne, grubsze ryby na liście
  • Przytuliłbym
  • Ja też, jeszcze jak!
    Ale mówimy o gigancie, który 4 mln to wydaje pewnie na papier do drukarki.
  • 1. Umiemy, Radio Maryja to potrafi, głównie wystarczy nie nagłaśniać i dyskredytować źródła. No ale to oznacza, że Salon Medialny się na nas pogniewa, a to takie przykre. No i chyba inteligencja postPRL uwielbi się przeglądać w obcych lustrach i tam szuka pochwał i akceptacji.
    2. Bo to takie nieeleganckie, czyli argument frajerów.
    3. Tak
  • ms.wygnaniec napisal(a):2. Dlaczego my nie stosujemy tej techniki? - Bo to takie nieeleganckie, czyli argument frajerów.
    I jak tu nie podziwiać Michnika? On i wszyscy w promieniu 10 metrów są eleganccy przez aklamację. Zwykły człowiek jest elegancki, kiedy elegancko wygląda i takoż się zachowuje a Michnik i michnikoidy zachowują elegancję nawet w najbardziej plugawych poczynaniach - z definicji. A tzw. nasi strasznie chcą dołączyć do ludzi eleganckich w związku z czym nie mogą sobie pozwolić na zachowania, na które ludzie eleganccy pozwalają sobie bez krępacji - bo są eleganccy. Zaprawdę, żyliśmy w czasach, w których Adam Michnik wybornie znał się na poezji.

    Podobną sztuczkę stosują deklaratywni katolicy. Ponieważ ja jestem tak bardzo katolicki, to już nie muszę zachowywać się jak chrześcijanin i mogę sobie pozwolić na każde kurestwo.

  • los napisal(a):
    A komu tę amunicję podajesz? I uważaj, by nie wypuścili, tym niezdarom wszystko leci z rąk.
    Tym którzy nas czytają. :)
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    1. Umiemy, Radio Maryja to potrafi, głównie wystarczy nie nagłaśniać i dyskredytować źródła. No ale to oznacza, że Salon Medialny się na nas pogniewa, a to takie przykre. No i chyba inteligencja postPRL uwielbi się przeglądać w obcych lustrach i tam szuka pochwał i akceptacji.
    2. Bo to takie nieeleganckie, czyli argument frajerów.
    3. Tak
    Ad. 2. Dodatkowo, PiS w większości nie traktuje opozycji jak wrogów. To chyba jakiś zanik instynktu samozachowawczego, bo nawet dziecko zauważy, że tamci z kolei nie mają żadnych hamulców.
  • Pigwa napisal(a):
    Ad. 2. Dodatkowo, PiS w większości nie traktuje opozycji jak wrogów. To chyba jakiś zanik instynktu samozachowawczego, bo nawet dziecko zauważy, że tamci z kolei nie mają żadnych hamulców.
    W mojej subiektywnej ocenie, to ZP (bo to nie tylko PiS) jako wrogów traktuje 'swoich', a wrogów jako użyteczne narzędzia. Przykłady Konrada Mazowieckiego, czy Konfederatów Targowickich pozostają martwe.

  • Wyłoniła się specjalizacja lizodupców, którzy padają na kolana przed salonami. Tak to zniszczony został np. ruch ludowy, bo K-K aż się ślini, żeby go michnikoidy i inne gn-idy pochwaliły, że taki sliczny.
  • edytowano March 2021
    Bo nie ze wsi.
    Ostanim że wsi jednak był chyba Lepper Andrzej
    Btw fajne imię
  • Przy okazji rykoszetem oberwał młody Szydło.

    Niezależnie od konfiguracji, Beata zawsze będzie wrogiem numer 1. Wszystkich.
  • Nieno, wrogiem nr 1 jest Antuan. Beata może być na podium ale najwyższy stopień jest zarezerwowany.
  • Brzost napisal(a):
    Nieno, wrogiem nr 1 jest Antuan. Beata może być na podium ale najwyższy stopień jest zarezerwowany.
    Antuan raczej nie zostanie już prezydentem. Beata może.
  • peterman napisal(a):
    Przy okazji rykoszetem oberwał młody Szydło.
    ...ofiara mamusi, za której przyzwoleniem politycy PiS zrobili cyrk z jego kapłaństwa

    x. Zaleski dobrze to skomentował

  • peterman napisal(a):
    Przy okazji rykoszetem oberwał młody Szydło.

    Niezależnie od konfiguracji, Beata zawsze będzie wrogiem numer 1. Wszystkich.
    racja
    rzucili ja łaskawie do snobistycznego krakówka na pożarcie, a ona zrobila najlepszy wynik w kraju. A to peszek
  • Gnidolodzy idealnie wyczuwają, co w ewentualnej trawie może zapiszczeć. I walą z GWnianej haubicy salwą wyprzedzająco-szkalującą. Czyżby coś było grubo na rzeczy z Beatką, co szczurzyny, które wkręciły się w okolice rządowe i nowogrodzkie ( że takowe i tam są - idę o zakład ) zdołały wyniuchać?
  • Zazu napisal(a):
    Gnidolodzy idealnie wyczuwają, co w ewentualnej trawie może zapiszczeć. I walą z GWnianej haubicy salwą wyprzedzająco-szkalującą. Czyżby coś było grubo na rzeczy z Beatką, co szczurzyny, które wkręciły się w okolice rządowe i nowogrodzkie ( że takowe i tam są - idę o zakład ) zdołały wyniuchać?
    Czy ja wiem... Ogień na Szydło jest prowadzony bez wytchnienia. Temu służy sprawa "Sebastiana" i jego gównianego samochodziku, która nie ma prawa się zakończyć.
  • Ostrzał nękający - jak na polu bitwy. Żeby wrogowi nie dawać spokoju.
  • A my składamy rączki i klękamy się modlić. Byle w cieple a klęcznik był dobrze wyścielony.
  • Filioquist napisal(a):
    ...ofiara mamusi, za której przyzwoleniem politycy PiS zrobili cyrk z jego kapłaństwa



    Nie chce mi się szczególowo tłumaczyć, ale to co Pan napisał jest dość podłe.
    Powiem tylko jedno, czasem wypada łeb zwiesić i milczeć.


  • Michał5 napisal(a):
    Filioquist napisal(a):
    ...ofiara mamusi, za której przyzwoleniem politycy PiS zrobili cyrk z jego kapłaństwa



    Nie chce mi się szczególowo tłumaczyć, ale to co Pan napisał jest dość podłe.
    Powiem tylko jedno, czasem wypada łeb zwiesić i milczeć.


    +1
  • x. Zaleski dobrze to skomentował, nie wiem, czy podle, ale trafnie
  • Ten z TVNu?
  • edytowano March 2021
    z wątku o synu...:

    Acha, przerzuciłem Zalewski-Szydło przez góglownicę - x. I-Z już w 22. października 2019 roku postawił ten zarzut, czyli 16 miesięcy temu! (tweet, odpowiedź-komentarz pod tweetem PMM)

    Czyli dziś to odgrzewane kotlety dla wzmocnienia "Afery Obajtka", czyli... wracam do nowego wątku...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.