Skip to content

Strzelają do Obajtka

13

Komentarz

  • edytowano March 2021
    Moda. Jak z Brzęczkiem. Wcześniej z Rasiakiem.
  • ferb napisal(a):
    Widzę po otoczeniu, że "Obajtek" jest odmieniany przez wszystkie przypadki. [...] O co w ogóle chodzi wszystkim wokoło? Oburzenie dla oburzenia?
    Proszę przeczytać pierwszy wpis wątku. Taki mają styl - wybierają sobie jednego z tzw. naszych i rzucają się na niego całą gromadą. Była prof. Pawłowicz, była pani Przyłębska, byli inni, teraz trafiło na Obajtka. Nuuuuda. Jedyne naprawdę ciekawe666 w tym jest to, dlaczego nie nauczyliśmy się przed tym bronić.
  • No ja się bronię zgrywając pewniaka (większego niż jestem):
    "Prezes największej polskiej firmy ma dużo mieszkań? Przecież to naturalne. Pytałeś o to samo, gdy był grzany temat Budynia?"

    W każdym razie dziękuję. Faktycznie nuuuda
  • To jest twoja partyzantka. Ja się pytam, dlaczego armia regularna nie ma oprecedurowanej i przećwiczonej odpowiedzi na tę powtarzającą się raz po raz zaczepkę.
  • trep napisal(a):
    Moda. Jak z Brzęczkiem. Wcześniej z Rasiakiem.
    I Sasinem. Bez znaczenia.
  • Ja tam zawsze mówię w towarzystwie Marsze Brzydkich Kobiet. A co - może nieprawda?
  • edytowano March 2021
    los napisal(a):
    To jest twoja partyzantka. Ja się pytam, dlaczego armia regularna nie ma oprecedurowanej i przećwiczonej odpowiedzi na tę powtarzającą się raz po raz zaczepkę.
    Wydaje mi się że nasi odpowiedzieli ogniem w stronę Giertycha i soku z buraka. Więc jakąś procedurę chyba mają na zaczepki.
  • Widziałem i śliczne (niestety)...
  • Ale wulgarne. Używam neologizmu "prymitywka", przez analogię do młodzieżowego słowa roku bodaj 2019 "alternatywka"
  • Przecież śliczność człowieka nie zawiera się w warstwie wizualnej, a zatem maszerując po to, by można było zabijać niewinne istoty, one są brzydkie, szkaradne wręcz.

    Ja nie mówię o nich inaczej jak wiedźmy.
  • los napisal(a):
    To jest twoja partyzantka. Ja się pytam, dlaczego armia regularna nie ma oprecedurowanej i przećwiczonej odpowiedzi na tę powtarzającą się raz po raz zaczepkę.
    Dopóki ktoś ze "swoich" nie ulegnie pokusie, by ostrzałem wroga załatwić jakieś swoje personalne interesy, to odpowiedzi na zaczepki mogą być traktowane jako wchodzenie na boisko wroga i granie w jego grę. A tam postawiona tylko jedna bramka i sędziuje jakiś gitfumfel.
    Parę razy za drugiego Kaczyzmu widać już było frustrację, gdy dobrozmianowcy niespecjalnie szli w zwarcie.

    Chciałoby się wierzyć, że to przemyślana strategia (czy słuszna to inna sprawa), a nie efekt bezwładu i pogłębiającego się rozmemłania.
  • makos napisal(a):
    los napisal(a):
    To jest twoja partyzantka. Ja się pytam, dlaczego armia regularna nie ma oprecedurowanej i przećwiczonej odpowiedzi na tę powtarzającą się raz po raz zaczepkę.
    Wydaje mi się że nasi odpowiedzieli ogniem w stronę Giertycha i soku z buraka. Więc jakąś procedurę chyba mają na zaczepki.
    To jest regulamin czy odruch? Nie założę się że to pierwsze.
  • natenczas napisal(a):odpowiedzi na zaczepki mogą być traktowane jako wchodzenie na boisko wroga i granie w jego grę.
    A jest inny sposób strzelania goli?

  • Jest jeszcze kwestia friendly fire. Fama głosi, że inspiracja do ostrzału wyszła od Morawieckiego. Być może dobrozmianowcy Famie wierzą.
  • trep napisal(a):
    Przecież śliczność człowieka nie zawiera się w warstwie wizualnej, a zatem maszerując po to, by można było zabijać niewinne istoty, one są brzydkie, szkaradne wręcz.

    Ja nie mówię o nich inaczej jak wiedźmy.
    Śliczne wiedźmy. Urocze i urokliwe i urok rzucające. Ładne dziewuchy ze szkaradnymi duszami.

    Jak diabeł ubiera się u Prady, tak satanistyczne wiedźmy trafiają na okładki Vouge'a, Twojego Stylu czy Vivy.
  • Pigwa napisal(a):
    Jest jeszcze kwestia friendly fire. Fama głosi, że inspiracja do ostrzału wyszła od Morawieckiego. Być może dobrozmianowcy Famie wierzą.
    Mamy wspólnych znajomych! Mnie też to mówiła.
  • edytowano March 2021
    los napisal(a):
    natenczas napisal(a):odpowiedzi na zaczepki mogą być traktowane jako wchodzenie na boisko wroga i granie w jego grę.
    A jest inny sposób strzelania goli?

    Własne boisko i sędzia + bramka postawiona tylko u rywali.
    Czyli to samo czego próbują tamci, ale z wektorem skierowanym przeciwnie.

    Metodą niewchodzenia na boisko cudze (mniejsza czy intencjonalnie, czy siłą rozmemłanego dryfu) niemal bezkosztowo wygasił się żar protestów "niepełnosprawnych", "nauczycieli", "medyków", w jakimś sensie może nawet "wiedźm".
    ---
    [edit]
    Jutrzenką nadziei byłoby, gdyby któreś niepokorne medium napoczęło jakiegoś PO-KOida (nawet drugiego szergu) i zgrillowało na skwarkę. A potem kolejnego, choćby żeby nie wyjść z wprawy. Brud za uszami do wywleczenia znajdzie się. Ale to takie nieeleganckie i jednak wymagające więcej trudu niż permanentna reaktywność i oburzanko na zły świat i wrogie siły.
  • Do grillowania na skwarkę trzeba orkiestry. By się znalazła ale trzeba chcieć ją mieć.
  • 5,29 i 5,24 orlen rano
  • christoph napisal(a):
    5,29 i 5,24 orlen rano
    W Amerykówku narodowo-radykalna wacha podrożała o 20% od intronizacji Bideta. Tak że tak.
  • los napisal(a):
    Do grillowania na skwarkę trzeba orkiestry. By się znalazła ale trzeba chcieć ją mieć.
    Niekiedy odnoszę wrażenie, że stworzenie Domu Mediowego 'Orlen' jest tym zagrożeniem, którego te murwy się panicznie boją.
    Jeżeli będzie to:
    - TVP
    - Polskie Radio
    - Orlen Press
    - Tygodniki (obawiam się, że ego i chęć zysku zaćmi rozsądek)
    - Agencja Internetowa (mamy 6 miesięcy na wypromowanie 'naszych' celebrytów)
    oraz neutralność ze strony Zegarka, to może być ciekawie123


  • "Agencja Internetowa"???
  • romeck napisal(a):
    "Agencja Internetowa"???
    może idzie o te 17,5 mln kont na portalach Neue Passauer Prese?
  • edytowano April 2021
    Zespół cyberbezpieczeństwa w Komisji Nadzoru Finansowego przestrzega przed nową formą oszustwa. Po sieci krąży propozycja inwestycji w spółkę PKN Orlen. Oszuści mamią chętnych wizją szybkiego zarobku, w dodatku bez jakiegokolwiek ryzyka.

    Oszuści nie dość, że przygotowali witrynę internetową, założyli do tego profil na Facebooku. Ten powstał 1 kwietnia, co już powinno budzić obawy domorosłych inwestorów.

    "Ostrzegamy przed stroną z fałszywymi inwestycjami, która podszywa się pod markę PKN ORLEN. Nie dajcie się skusić obietnicami szybkich i wysokich zarobków bez ryzyka. Nigdy nie podawajcie oszustom swoich danych na podobnych stronach!" – ostrzega CSIRT KNF, czyli Zespół Reagowania na Incydenty Bezpieczeństwa Komputerowego Komisji Nadzoru Finansowego.

    Pandemiczny okres to niestety żniwa dla wszelkiej maści oszustów. Ledwie w lutym przestrzegaliśmy przed fałszywą aplikacją Kwarantanna domowa, a w marcu powrócił patent "na OLX" z WhatsAppem (lub innym komunikatorem) w tle.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Do grillowania na skwarkę trzeba orkiestry. By się znalazła ale trzeba chcieć ją mieć.
    Niekiedy odnoszę wrażenie, że stworzenie Domu Mediowego 'Orlen' jest tym zagrożeniem, którego te murwy się panicznie boją.
    Jeżeli będzie to:
    - TVP
    - Polskie Radio
    - Orlen Press
    - Tygodniki (obawiam się, że ego i chęć zysku zaćmi rozsądek)
    - Agencja Internetowa (mamy 6 miesięcy na wypromowanie 'naszych' celebrytów)
    oraz neutralność ze strony Zegarka, to może być ciekawie123


    Nastepne wybory pis przegra

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Do grillowania na skwarkę trzeba orkiestry. By się znalazła ale trzeba chcieć ją mieć.
    Niekiedy odnoszę wrażenie, że stworzenie Domu Mediowego 'Orlen' jest tym zagrożeniem, którego te murwy się panicznie boją.
    Jeżeli będzie to:
    - TVP
    - Polskie Radio
    - Orlen Press
    - Tygodniki (obawiam się, że ego i chęć zysku zaćmi rozsądek)
    - Agencja Internetowa (mamy 6 miesięcy na wypromowanie 'naszych' celebrytów)
    oraz neutralność ze strony Zegarka, to może być ciekawie123


    Odgrażano się utworzeniem go sześć lat temu.

    Najwyższy czas zabrać się do tej roboty.
  • Dziwne rzeczy się dzieją z tzw. naszymi. A może nie. Jeśli Polacy są tym, czym się wydają, PiS chyba postępuje racjonalnie.
  • uhrr napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Do grillowania na skwarkę trzeba orkiestry. By się znalazła ale trzeba chcieć ją mieć.
    Niekiedy odnoszę wrażenie, że stworzenie Domu Mediowego 'Orlen' jest tym zagrożeniem, którego te murwy się panicznie boją.
    Jeżeli będzie to:
    - TVP
    - Polskie Radio
    - Orlen Press
    - Tygodniki (obawiam się, że ego i chęć zysku zaćmi rozsądek)
    - Agencja Internetowa (mamy 6 miesięcy na wypromowanie 'naszych' celebrytów)
    oraz neutralność ze strony Zegarka, to może być ciekawie123


    Nastepne wybory pis przegra



    A numery Lotto w przyszłym tygodniu?
  • romeck napisal(a):
    "Agencja Internetowa"???
    Coś jak połączenie Pudelka z Sokiem z Buraka.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.