Skip to content

Strzelają do Obajtka

24

Komentarz

  • Miodzio!
  • Napierdalanie w Obajtka wygląda niemal identycznie, jak akcja osłabiania Beaty Szydło w latach 2016-17.

    Poproszę o podpowiedzi, bo nie znam kilku kluczowych zależności:
    1. Podobno Zbyniek ma kosę z Antuanem i ogólnie idzie o Smoleńsk. Czemu Zbyniek nie gra po stronie smoleńskich ultrasów?
    2. Pod kogo jest umocowany Obajtek w PiSie?
  • qiz napisal(a):
    Czemu Zbyniek nie gra po stronie smoleńskich ultrasów?
    Bo jest psychopatą.

  • los napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Czemu Zbyniek nie gra po stronie smoleńskich ultrasów?
    Bo jest psychopatą.

    Ale skupionym na celu.
  • Którym jest jego własne ego. Czym się cieszyć?
  • los napisal(a):
    Którym jest jego własne ego. Czym się cieszyć?
    Na rozpierdusze smoleńskiej nie powinien stracić, tak na zdrowy rozum. Zdawałoby się, że jest czysty w temacie.
  • Rafał Otoka-Fronckiewicz twierdzi, że to robota SuperMario plus Zbynio, to by wiele tłumaczyło....
  • edytowano March 2021
    qiz napisal(a):
    2. Pod kogo jest umocowany Obajtek w PiSie?
    nie...?
    image
  • qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Którym jest jego własne ego. Czym się cieszyć?
    Na rozpierdusze smoleńskiej nie powinien stracić, tak na zdrowy rozum. Zdawałoby się, że jest czysty w temacie.
    Zdrowy rozum nie stosuje się. Wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej będzie zasługą Antuana, Zbynio zrobi wszystko, by to storpedować. A że Polsce zaszkodzi? Phi.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Rafał Otoka-Fronckiewicz twierdzi, że to robota SuperMario plus Zbynio, to by wiele tłumaczyło....
    A dlaczego oni, w jakim celu?
  • los napisal(a):
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Którym jest jego własne ego. Czym się cieszyć?
    Na rozpierdusze smoleńskiej nie powinien stracić, tak na zdrowy rozum. Zdawałoby się, że jest czysty w temacie.
    Zdrowy rozum nie stosuje się. Wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej będzie zasługą Antuana, Zbynio zrobi wszystko, by to storpedować. A że Polsce zaszkodzi? Phi. Pą Premier może być również zainteresowany, aby nie drążyć biesiadowania z tak odrażającymi kreaturami.
    Bo na razie, wszystko wskazuje na to, że Pan Donald Tusk, dla zaspokojenia swoich politycznych ambicji, wysłał swojego bliskiego znajomego w pułapkę pod lufy sowieckiego plutonu egzekucyjnego.

    A w jakim celu 'swoi' mieliby strzelać do 'swojego'? Ambicje i ego, ale to spekulacja, bo świat polityki mnie regularnie odrzuca, więc mam z nim już mały kontakt.

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Którym jest jego własne ego. Czym się cieszyć?
    Na rozpierdusze smoleńskiej nie powinien stracić, tak na zdrowy rozum. Zdawałoby się, że jest czysty w temacie.
    Zdrowy rozum nie stosuje się. Wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej będzie zasługą Antuana, Zbynio zrobi wszystko, by to storpedować. A że Polsce zaszkodzi? Phi.
    Pą Premier może być również zainteresowany, aby nie drążyć biesiadowania z tak odrażającymi kreaturami.
    To z całą pewnością ale nie zaskakuje. Ale niektórym może się wydawać, że hop-patriota Zbynio mógłby chcieć tę sprawę wyjaśnić. Warto ich naprostować.

  • No ale widzisz losie, teoria wystawienia, a nawet mocniej, dania zlecenia przez wzmiankowanych, dobrze tłumaczy ataków:
    - orkiestrację,
    - skalę,
    - zaciekłość,
    - bezczelność,
    - długotrwałość.
    - brak obrony ze strony 'naszych'
    Może medialne cyngle też walczą o życie?
  • qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Którym jest jego własne ego. Czym się cieszyć?
    Na rozpierdusze smoleńskiej nie powinien stracić, tak na zdrowy rozum. Zdawałoby się, że jest czysty w temacie.
    Ale AM by zyskał więcej niż on. Dla psychopaty to może być wystarczający powód.
  • allium napisal(a):
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Którym jest jego własne ego. Czym się cieszyć?
    Na rozpierdusze smoleńskiej nie powinien stracić, tak na zdrowy rozum. Zdawałoby się, że jest czysty w temacie.
    Ale AM by zyskał więcej niż on. Dla psychopaty to może być wystarczający powód.

    Ale Gówina można by było zlikwidować, czysty zysk... Naprawdę, psychol.
  • Gówin nie jest dla Zizu zagrożeniem - po co miałby go likwodować?
  • A od kiedy to Zizou ma coś przeciw Gówinowi? O działaniu mówimy, nie o robieniu min.
  • los napisal(a):
    A od kiedy to Zizou ma coś przeciw Gówinowi? O działaniu mówimy, nie o robieniu min.
    Dwóch mikrokoalicjantów to dla Kaczora idealna sytuacja do rozgrywania, bo nigdy nie buntują się wspólnie. Utrącenie Gowina dałoby ZZ więcej manewrowości.
  • Naprawdę sam to wymyśliłeś?
  • qiz napisal(a):
    Dwóch mikrokoalicjantów to dla Kaczora idealna sytuacja do rozgrywania.
    Dzięki głupocie,lenistwu i swarliwości PiS nadreprezentacja koalicjantów w parlamencie powoduje, że to nie jest tak.

  • Że Zizou i Gówin konsultują ze sobą swe poczynania (tylko kamer nie zapraszają na rozmowy), to jest tajemnica tzw. Poliszynela. Dziwne, że z nim nie rozmawiałeś, qiz.
  • Co do merituma, odwet za to kurestwo ma być krwawy i mściwy. To jak marzec 1981.
    Moje postulaty:
    - podczas konferencji prasowych każde pytanie z redakcji zaangażowanych w to medialne kurestwo, poprzedzać wstępem 'funkcjonariusz zakłamanych mediów, znanych z licznych manipulacji, czy nie jest pani/panu wstyd tam pracować? ale odpowiem:...' No i nie wolno zważać na popiskiwanie ambasady z ul Pięknej.
    - w ramach troski o jakość debaty upublicznić dane Antka i z czego żyje,
    - przypomnieć, jak syn Balcerowicza trafił na detoks, jako przykład, że potrafiliśmy się odpowiednio zachować.
    Wpisujcie miasta.
  • To są propozycje dla PiSu, który istnieje, obawiam się, że ta hipoteza jest nadmiernie optymistyczna.

    Najważniejszą rzecz napisała chyba Pigwa - pisowcy tamtych nie traktują jako wrogów, ciągle mają nadzieję, że uda się ich jakoś udobruchać. Obawiam się, że to dotyczy też Prezesa.
  • Sugerujesz nieznośną potrzebę siadania przy wspólnym stole aby akceptację i uznanie zyskać, losie?
  • loslos
    edytowano March 2021
    Ja nie psychologizuję, ja obserwuję fakty.

    To może być przyczyna wściekłego ataku na Antoniego - bo on jako jeden z nielicznych wie z kim ma do czynienia i tego nie kryje.
  • Ponieważ prezes Daniel Obajtek ujawnił swój osobisty majątek w ujęciu rocznym, więc teraz oczekuję, że nasze media zaprowadzą ten obyczaj wobec innych ważnych osób, takich jak:
    - Zygmunt Solorz,
    - Edward Miszczak,
    - Adam Michnik,
    - Tomasz Lis,
    - Bartosz Węglarczyk,
    oni też działali na styku prywatne/państwowe (patrz 'afera Machały'), więc poproszę o prześwieltlenie.
  • Lubnauer (jaka ta matma uniwersytecka popłatna jest!),
    Grodzki
  • edytowano March 2021
    Muszę się do czegoś przyznać - nie mam czasu na czytanie wszystkiego tutaj, a po drugie mam totalnie wyrąbane na to, co piszą totalniacy o naszych.

    Jednak coś tam piszo, a widzę po otoczeniu, że "Obajtek" jest odmieniany przez wszystkie przypadki. Wczoraj zapytałem jednego znajomego, ale o co chodzi, że się tak oburza? Nie wiedział, przyznał się, że oburza się dla zasady. Jakieś wysokie pensje, kuzyn zatrudniony w dziwnych okolicznościach.
    "Konkrety jakieś?" Pytam.
    Nic, no oburzajmy się po prostu!

    Dla mnie Obajtek był i jest spoko ziom. Nawet raz przez przypadek trafiłem na imprezkę z nim ;-) A jak czasem zdarzy mu się przeklnąć, to go tylko w moich oczach uwiarygadnia (ja prosty chłop z blokowiska jezdem)

    Natomiast o co w ogóle chodzi wszystkim wokoło? Oburzenie dla oburzenia? To dziwne, że koleś zarządzający pierwszym polskim czebolem w kilka lat zarobił na ileś tam mieszkań? Dla mnie nie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.