Skip to content

Durczok zmarł.

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Dosłownie parę godzin po tym jak mu przypomniałem niechlubne zdarzenia, a cała rozmowa była w kontekście eliminacji podobnych funkcjonariuszy frontu medialnego, by nie szkodzili więcej Polsce.

Czuję się odrobinę zobowiązany by założyć wątek modlitewny. Pan Bóg go osądzi, a skoro przed sprawiedliwością Boską drżą aniołowie w niebie.. Po chrześcijańsku pomódlmy się za tych którzy nas prześladują. W tym wypadku już nie będą.

+
Otagowano:
«13

Komentarz

  • Umarło też bardzo wielu łajdaków ale mieli pecha, że ich nie pokazano w telewizorze, więc nikt się nie będzie o nich modlić.
  • Kościół modli się za wszystkich.
  • "o mój Jezu... zaprowadź wszystkie dusze do Nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują twojego miłosierdzia..."

    "o Maryjo... módl się ... za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego..."

    Z tym, że to raczej za życia. Po śmierci to już tylko rzeczy ostateczne. No, jeśli będziemy mieli farta, to jeszcze odpust nam się może przydać.
  • @trep
    Jak to pięknie Pan, Bóg, dla nas poukładał
  • TecumSeh napisal(a):
    Kościół modli się za wszystkich.
    No to módl się za wszystkich, szacuje się, że do tej pory żyło około 100 mld ludzi. Ale za wszystkich a nie za tych, których pokazali w telewizorze.
  • "Zaszczuty przez prawicowe media"

    Kto rozpocznie narrację?
  • Już dawno rozpoczęta. Kliknij "durczok" w trędy tt.
  • Przeżegnałem się i nic więcej wykrzesać z siebie nie umiem.
  • @tecumseh ostatnie wpisy Durczoka z 8 listopada, pokasowali czy to nie Twitter?
  • los napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Kościół modli się za wszystkich.
    No to módl się za wszystkich, szacuje się, że do tej pory żyło około 100 mld ludzi. Ale za wszystkich a nie za tych, których pokazali w telewizorze.
    A dlaczego nie?
    Ta akurat postać z telewizora doskonale wpasowuje się w polecenie Jezusa "Módlcie się za nieprzyjaciół swoich".
  • Przemko napisal(a):
    @tecumseh ostatnie wpisy Durczoka z 8 listopada, pokasowali czy to nie Twitter?
    Nie mam pojęcia.
  • Ponoć jego organizm źle reagował na leczenie covida z powodu nawrotu białaczki, miał transfuzje krwi ale widać nie poskutkowały.
  • Dziennikarz Kamil Durczok trafił do szpitala w poniedziałek po południu, zmarł we wtorek nad ranem w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - podał szpital.

    Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przekazało we wtorek oficjalny komunikat w sprawie śmierci znanego dziennikarza.

    "Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13.45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii" - podało biuro prasowe placówki.

    "Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4.23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia" - czytamy w komunikacie szpitala.
  • Wszyscy umierają z powodu zatrzymania krążenia.
  • Niesamowite, że śnił mi się wczoraj. Próbował mnie zepchnąć w przepaść. Wymykłem się, podłożyłem nogę i sam poleciał, ale nie spadł. Zawiesił sie w sposób w jaki robią to obiekty w grach komp.
    Znałem jego sąsiadow w Szczyrku, jego zawsze unikałem, bo nie chciałem podać ręki z wiadomych powodów, a znajomym poruty.
    Dlatego +
  • Pan Bóg słucha.

    image
  • Właśnie słyszę Kaczyńskiego w telewizorze. Mówi wyraźnie, interesująco i z dobrą dykcją.

    Czuchno napisal(a):
    Kamil Durczok nie żyje....zaszczuty, osamotniony, do końca walczący z chorobą, z własnymi demonami, z ludzką nienawiścią i hipokryzją.
    Tak, zabiła go nienawiść. Od środka.
  • edytowano November 2021
    Był onegdaj taki okrzyknięty "wielkim" pisarz, ja to szło - Szczypiorkowski...Szczypiorkiewicz? Dziś go już nawet najstarsze lemingi nie pamiętają.
  • Twardoch?
  • MarianoX napisal(a):
    Był onegdaj taki okrzyknięty "wielkim" pisarz , ja to szło - Szczypiorkowski...Szczypiorkiewicz? Dziś go już nawet najstarsze lemingi nie pamiętają.
    Msza za miasto Arras
    było dobre
  • edytowano November 2021
    Był równie głupi jak Czuchnowski...
    Pamiętam jego dyżur w tvn24 gdy zapadały się wieże WTC, zaatakowano Pentagon, wokół wież dym, piekło, a ten cymbał wciąż pytał "dlaczego nie ma prezydenta Busha na miejscu tragedii?" Piątkowska, ciut mądrzejsza, tłumaczyła mu, że zostało zaatakowane państwo, że prezydent jest dowódcą sił zbrojnych, musi kierować obroną, a ten wciąż swoje: "powinien być razem ze strażakami". Pomyślałam se wtedy, że głupszego dziennikarza jeszcze nie było.

    Edit; Nie Piątkowska, a Pieńkowska. Sorry.
  • Że zacytuje anonimowego internautę
    - Niech Mu stół czystym będzie.
  • edytowano November 2021
    los napisal(a):
    Właśnie słyszę Kaczyńskiego w telewizorze.
    No właśnie, im się z nienawiści wszytko plącze, to Lech Kaczyński miał gorszą dykcję.
  • Durczoka nie da się obronić, nijak i niczym.

    Jedną rzecz słyszałem dobrą - z ust Romana Kluski. Podobno, kiedy go aresztowano pod zarzutami z dupy, kiedy wylało się na Kluskę morze gnoju, podobno tylko Durczok go przeprosił:

    (19min 36 sekunda)

    Osobliwą kwestią jest pewna skłonność nie tylko Kluski, ale to obserwuję u wielu ludzi - do idealizowania albo usprawiedliwiania kogoś kto wobec niego samego zachował się przyzwoicie.

    "Wiecie kto mnie przeprosił? Durczok - ten, na którym się teraz psy wiesza."

    Zabrzmiało jak "taki fajny chłop, a tak go bezpodstawnie szkalują".

  • Kisiel się tak popisywał - znajdował jakiegoś wyjątkowo odrażającego komucha i znajdował mu ten jeden raz, kiedy rzeczony wobec kogoś zachował się przyzwoicie albo przynajmniej niemal przyzwoicie. Bosz, jak ja nienawidzę tych mistrzów paradoksu...
  • Nasze prawo zaleca raczej nienawidzić te paradoxy niż ich mistrzów ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.