Skip to content

Apoftegmaty mędrców forumka

15791011

Komentarz

  • Nie zapominajcie, że zrobić dobrze mroczny film o ludzkim złu jest kilka razy łatwiej niż dobry pogodny film o ludzkim dobru. Podobnie
    zresztą jest z literaturą.

    Dyzio
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Też uważam, że pisanie przez "ch" jest objawem neoliberalnej degeneracji. Za komuny wszyscy pisali godnie, przez "h".
    A teraz - Rusini (Ukraińcy) przez "x"! ;)
  • WOŚP jest trochę jak fejs, starzy myślą, że to takie młodzieżowe, a młodzież, że dla starych.
    rozum.von.keikobad
  • edytowano February 2023
    Współczesne pole walki charakteryzuje niska przeżywalność
    Dr Jacek Bartosiak
  • Zachodniacy taką skwapliwość wykazują tylko w jednym - w kopaniu leżącego.
    los
  • Nie możemy nie doceniać potęgi gnuśności i głupoty.

    los
  • (piję jakieś 5-6 kaw dziennie) mycie kawiarki razy pół roku podzielone przez arbitralnie ustaloną stawkę godzinową pozwala na kupowanie nowego ekspresu co pół roku.

    trep
  • Przyjazne podejście do wszystkich to niebezpieczna postawa. Można zaprzyjaźnić się z diabłem a wtedy jakże odmówić, kiedy życzliwie zaprosi do domu?
  • SF ma tyle samo mandatów, co w poprzedniej kadencji. Tyle że DUP ma kilka mniej.
    Rozum.
  • Pewien mędrzec forumkowy napisał:

    Zawsze są dwie możliwości.
  • Myśl niekontrolowana prawami materii wystrzeliła w kosmos!

    los
  • generalnie manie racji bywa (jest) bardzo szkodliwe i niebezpieczne

    qiz
  • Prawicowe broszurki są jak zepsuty zegar, nigdy nie wiadomo kiedy mówią prawdę.
    Przemko
  • Teraz to już niewiele rozumiem, ale to nie jest dziwne, gdyż jestem z tego znany.

    Trep.
  • Pewien forumkowy mędrzec powiedział:

    Ich się poznaje po tym, że mówią Wojtyła.
  • edytowano March 2023
    trep napisal(a):
    Pewien forumkowy mędrzec powiedział:

    Ich się poznaje po tym, że mówią Wojtyła.
    O, kurczę! To jak sedewakantyści i z połowa lefebrystów!
  • Zgadza się.
  • W konfliktach małżeńskich wina leży zawsze po obydwu stronach – żony i teściowej
    forumowicz
  • A żebyście wiedzieli
  • trep napisal(a):
    Pewien forumkowy mędrzec powiedział:

    Ich się poznaje po tym, że mówią Wojtyła.
    i "plebejska religijność"
  • Los
    Double shot

    . Skoro postrzeganie Boga jest naturalne, znaczy, że wiemy, że ten Bóg jest, przynajmniej na tyle, na ile człowiek może coś wiedzieć.

    Bardzo mnie bawi, jak ktoś dowodzi rzecz przeciwną do tej, której dowiedzenie sobie zamierzył. Jeszcze śmieszniej jest, kiedy tego nie zauważa.
  • Mania napisal(a):
    trep napisal(a):
    Pewien forumkowy mędrzec powiedział:

    Ich się poznaje po tym, że mówią Wojtyła.
    i "plebejska religijność"
    Byli też tacy, nawet na forum, co mówili Wielki Kajakarz.

    👣

    🐾
    🐾

  • I tak najlepsze było Osculator Alchoranis.
  • czy to coś z piosenku o Portugalczyku Osculati?
  • edytowano March 2023
    Nie. Autorem by Vigi, jeśli dobrze pamiętam.
  • I znowu los

    żeby coś przyjąć za pewnik, trzeba mieć przynajmniej jakieś słabe podstawy, by uważać, że coś takiego w ogóle jest.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Ja tak se dumam, że w każdym podejściu do kwestii ekologicznej na końcu zawsze pojawia się myśl: człowiek jest zbędny. Więc to co ludziom nie przechodziło przez gardło po 2 wojnach światowych, dzisiaj ekolodzy wesoło sobie śpiewają udając tych dobrodusznych.

    janosik
    Nie wię, skąd ta cycata, więc tukej dodam, że w ramach noblizmu-skoblizmu stwierdziłem, że i Gierman Giesse poruszał w "Wilku stepowym" sto lat temu, że ludziom żyć się będzie lepiej, jeśli się Ziemię cokolwiek "wyludni". Tak tegdy, wśród humanistów żądza likwidacji jednostek zbędnych nie jest sprawą nową.
    To ja już wolę anarche Ernesta Młodszego
  • Katownia jest straszniejszym miejscem niż pole bitwy.
    los

  • edytowano April 2023

    (któżto ten kutafon i con text - zaodnośnikowane)

  • Jeszcze z poprzedniego forum: Ledwo po Wielkanocy a kolega już z choinki urwany.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.