Skip to content

Apoftegmaty mędrców forumka

1246711

Komentarz

  • ?
    Kurski jest na Excathedrze???
  • jest jednym z obiektów sympatii ;-)
    jakby co , to admin tnij!
  • Tnę. Sory, Winnetou, fforum is fforum. :)
  • Pewien forumkowy mędrzec na pytanie:

    Arcymciekaw, ilu Polaków ma takie pojęcie o Niemcach, nie licząc oczywiście Kolegi i mnie.

    odparł:

    Wszyscy. Wszyscy mają w zbiorowej pamięci, co Niemcy robili w Polsce. Nie jest to sprzeczne z równie powszechnym pragnieniem, by zostać Niemcem a przynajmniej vice-Niemcem. Bo co może być lepszego: nakraść się, nagwałcić, namordować a potem jeździć mercem i spędzać wakacje na Majorce?
  • Czyja analiza? Czyje zlecenie?
    Moja. Na moje zlecenie.

    Smoku
  • christoph napisal(a):
    Czyja analiza? Czyje zlecenie?
    Moja. Na moje zlecenie.

    Smoku
    To chyba nie do działu apoftegmatów tylko do działu autozaoratów albo ostatecznie autośmieszkatów.
  • Wziewnikarz nie jest człowiekiem, a funkcją ceny minuty programu.
    Szturmowiec.Rzplitej

    (czwarty wpis w o Dżordanu Pitersonu)
  • edytowano July 2022
    Hybryda to zwykly samochód z certyfikatem koszerności.

    Przemko
    (wpis w elektromobilności-dasię)
  • Piękne:)
  • zwykle społeczeństwa nie rozumieją o co chodzi władzy.

    TecumSeh
  • Generalnie z całym pacyfizmem jest ten problem, że na dłuższa mete wymaga on osłony ze strony niepacyfistów.

    allium
  • Zawsze mnie to fascynuje, że Niemcy zaciskanie pasa zaczynają od umieszczenia go na polskiej szyi.

    m.s.wygnaniec
  • edytowano July 2022
    Nawet entropia już nie taka, jak kiedyś...

    adamstan
  • byłoby dziwne, gdyby wszyscy zachowywali się tak samo. To byłaby jakaś totalitarna sekta.
    Brzost
  • Zakopana głęboko nienawiść jest powstrzymywana tylko przez egoizm Kiedy wszystko będzie stracone wystrzeli ze zdwojona silą
    JORGE
  • Pewien forumkowy mędrzec rzekł:


    Dotacja to jedyny niezbędny element dzieła sztuki. Nawet krytyk jest mniej od niej istotny.
  • Sztuczna inteligencja zawsze przegra z prawdziwą głupotą, nawet w Chinach. Nie jest dość cwana.

    los
  • /Eeee, też chciałem to wpisać! ;) /

  • Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że nie tylko alkoholizm jest złem. Problem jest także pijaństwo czyli częste wprowadzanie się się w stan upojenia alkoholowego.

    Pani_Łyżeczka
  • Żyjemy w czasach, w których to co dla nas wciąż jest nieobyczajne, dla postępowców jest już nieobyczajne.

    Szturmowiec.Rzplitej
  • Rodo srodo milijony procedur a ludzie sami wszystko rozdają a raczej wciskaja innym .

    Pani Łyżeczka
  • Albowiem iż uśmiechnęłam się.

    trep
    10:09 31.182.227.72
    Widzę to (picie przez upijania się) tak, jak udział w ŻRFF. Odmówisz swoją dziesiątkę? Masz zasługę. Nie odmówisz? Nie masz grzechu.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • A niepicie ? To dziwactwo słabych ludzi. Tyle, że trzeba być bardzo silnym żeby w poczet tych słabych ludzi się wpisać. Nie ma sprzeczności w tym co napisałem.

    JORGE

    stał się słabym dla słabych
  • Też nie bardzo zrozumiałem piętrową grę językową Ignaca ale siedziałem cicho, bo nie chciałem, by mnie wzięto za debila.

    może być, że moje ;-)
  • Pragnieniem wielu (jeśli nie wszystkich) jest prześlizgnąć się przez życie i nikomu nie podpaść - przede wszystkim Bogu, bo może zesłać do Piekła, ale diabłu też nie, bo może uczynić wiele przykrości tu na tym świecie. Zazwyczaj się to nie udaje, nie jest pewne, czy jest to w ogóle możliwe.

    Los
  • W 1939 Niemcy używali bomb i karabinów do podbicia Polski. Dziś używają Tuska.

    Los.

    (zamieściłam to na tt, przeprosiłam za kradzież w wątku Aktualności)
  • Czy wiele tracę nie wiedząc kim są ci ludzie?

    Brzost
  • Przecież my też jesteśmy tylko internetowymi mądralami.

    los
  • . przynudzać o sprawach błahych to wykroczenie marnotrawstwa czasu i trudu, ale przynudzać widzowi o rzeczach ważnych to już zbrodnia.

    Rydygier
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.