Skip to content

Bandycka Rosja przeszła do wojny kinetycznej - czego oczekuję w tej dziedzinie

2

Komentarz

  • TecumSeh napisal(a):
    No właśnie, to mnie dziwiło - jeśli chodzi o proeskimoskość, to demokraty były znacznie bardziej trzeźwe od republikanów (a już zwłaszcza Trumpa).
    Mało tego - lewica wprost oskarżała Eskimosów o ludobójstwo i się nie pierdzieliła.
    To będą niezwykle ciekawe wybory.
  • A po co czas przeszły?
  • los napisal(a):
    A po co czas przeszły?
    Powinno być byliśmy, jesteśmy, będziemy.
  • Wiecznogłupcy.
  • Jeżeli los ma rację, to poproszę podniesienie tematu 447.
  • A tak poza tym, to w 2008 roku była wymiana za kody do S-300 sprzedanych Iranowi. Co spowodowało znaczący wzrost nastrojów u Persów.
  • janosik napisal(a):
    Ja mam wrażenie że Francja i Niemcy nadal kibicują Putinowi tyle że po cichu. Początkowy plan szybkiej wojny nie wyszedł to trzeba poudawać demokratyczne zatroskane kraje. Teraz jest czekanie. Czekanie na wynik. Jezeli Rosjanie to przepchną to będzie można Amerykanów wypędzić z Europy.
    W samej rzeczy. Co już opisałem:
    https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/1211462,niepodleglosc-i-suwerennosc
    Totalna narracja proputinowska obowiązywała do lutego 2022 roku, czyli do teraz. Wszelakie przestrzeganie przed groźbą moskiewskiej inwazji było interpretowane, na wyraźne zalecenie KGB, jako rusofobia: że Putin niby pokojowy, że kołogzystencja, że towarzysz. Może wasz towarzysz ale Polski nie. Wszystkie te wypowiedzi trzeba zbierać i dokumentować bo to nie są żarty. Jeśli totalni chcą odzyskać zaufanie społeczne to muszą wystosować wniosek o objęcie Platformy Obywatelskiej, Hołowni, SLD i innych środowisk totalnych specjalnym nadzorem kontrwywiadowczym aby wyjaśnić jednoznacznie, czy występki ich były (i są!) powodowane niecnotą czy głupotą? Czy też obydwiema?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Jeżeli los ma rację, to poproszę podniesienie tematu 447.
    A jest taki temat? Jeśli ograniczymy się do świata realnego, to zauważymy wycofywanie się wojsk amerykańskich z Bliskiego Wschodu. Nie wiem, jak dla ciebie, ale dla mnie karabin waży więcej niż kartka papieru.
  • los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Jeżeli los ma rację, to poproszę podniesienie tematu 447.
    A jest taki temat? Jeśli ograniczymy się do świata realnego, to zauważymy wycofywanie się wojsk amerykańskich z Bliskiego Wschodu. Nie wiem, jak dla ciebie, ale dla mnie karabin waży więcej niż kartka papieru.
    Czasem trzeba toczyć wojny nominalistyczne aby wiedziano, że jesteśmy pamiętliwi i zawzięci.

  • W kwestii zaopatrzenia dla wojsk Putina , które to Tirami jedzie przez Polskę na Białoruś , moje oczekiwania nie są wielkie. Jakaś awaria systemu informatycznego ? W końcu mamy cyberwojnę.
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    W kwestii zaopatrzenia dla wojsk Putina , które to Tirami jedzie przez Polskę na Białoruś
    ???

  • los napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    W kwestii zaopatrzenia dla wojsk Putina , które to Tirami jedzie przez Polskę na Białoruś
    ???

    Tiry z Niemiec przez Polskę jadą na Białoruś. Co w tirach jest nie wiadomo, ale skoro 25% białoruskiego budżetu idzie na siły wojskowe i policyjne to z dużym prawdopodobieństwem można zgadnąć co tam jest.
  • marniok napisal(a):
    https://www.tvp.info/59009794/jak-ograniczyc-ruch-ciezarowek-do-rosji-rzad-szuka-rozwiazan
    Sądzę, że Szwaby akurat tymi ciężarówkami nie wysyłają przeterminowanych granatników i NRD-owskich hełmów.
  • Przeterminowane i zdalne tylko do stylizacji muzealnej już poszły wcześniej. Może jaka elektronika abo jake inne części zamienne?
  • edytowano March 2022
    marniok napisal(a):
    Przeterminowane i zdalne tylko do stylizacji muzealnej już poszły wcześniej. Może jaka elektronika abo jake inne części zamienne?
    Przydałoby się publiczne rozbebeszenie i pokazanie do kamer zawartości takiej cieżarówki jadącej w ramach podarunku Olafa Stolca dla Saszy Kołchoźnika.
  • MarianoX napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Przeterminowane i zdalne tylko do stylizacji muzealnej już poszły wcześniej. Może jaka elektronika abo jake inne części zamienne?
    Przydałoby się publiczne rozbebeszenie i pokazanie do kamer zawartości takiej ciężówki jadącej w ramach podarunku Olafa Stolca dla Saszy Kołchoźnika.
    Zupełnie przypadkowe rozbebeszenie przez nieznanych sprawców, rzecz jasna.
  • W tego typu akcjach specjalizował się niejaki opat Hacki jakieś 350 lat temu.
  • Dej Panie
    peterman napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Przeterminowane i zdalne tylko do stylizacji muzealnej już poszły wcześniej. Może jaka elektronika abo jake inne części zamienne?
    Przydałoby się publiczne rozbebeszenie i pokazanie do kamer zawartości takiej ciężówki jadącej w ramach podarunku Olafa Stolca dla Saszy Kołchoźnika.
    Zupełnie przypadkowe rozbebeszenie przez nieznanych sprawców, rzecz jasna.

    Po co się z nimi pierdolić w tańcu?
    Co nam zrobią?
    Nakażą przez TSUE zasypać przekop czy rozebrać Baltic Pipe?
  • Baltic pipe to projekt czysto biznesowy
    Przecie
  • christoph napisal(a):
    Baltic pipe to projekt czysto biznesowy
    Przecie
    A poza tym on jest po to, aby Rosjan chronić.
  • christoph napisal(a):
    Baltic pipe to projekt czysto biznesowy
    Przecie
    Nieno proekologiczny!
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Nieno proekologiczny!
    Dobrze, że nie proktologiczny.
  • Brzost napisal(a):
    @-)
    Wilq lubi to.
  • Będąc osiem lat temu w stolicy Petrugalii dowiedziałam się, że dwie największe dyskoteki w owym grodzie noszą nazwę "Lviv" i "Kiev". Nie było miesiąca aby nie dochodziło tam do strzelaniny. Wówczas przybywała lesbońska policja i tak się kończyła muzyczna audycja. Po dwóch tygodniach lokalny niezawisły swędzia, powodowany dobrostanem petrugalskiej młodzieży trojga płci, która z braku miejsca do uprawiania tańców damsko-męskich mogłaby wyrządzić sobie jakąś krzydwę, postanawiał o ponowym otwarciu przybytku kultury plebeskiej. I tak cyklicznie.

    Ukraińska mafia to jedna z najlepiej zorganizowanych grup przystępczych w Europie. Znakomicie zorientowani w stanie polskiego biznesu: kto ma kasę, skąd, z kim i ile razy. Znają obroty i dochody. Nawet jeśli Ukraina przetrzyma inwazję, to wiele młodych ludzi opuści swą ziemię ojczystą i pojadą do EU. Kilkadziesiąt tysięcy cyngli gotowych na wszystko. Dobrą wiadomością z rana będą wieści o kolejnych zabójstwach biznesmenów, polityków i agentów, którzy zbyt głośno pomyślą o jakimkolwiek handlu z Rosją czy próbie ocieplenia relacji ze wschodnim niedźwiedziem. Napiszesz odę do przyjaciół Moskali i w najbliższy piątek przejeżdża cię ciężarówka na pasach przy zielonym świetle.
  • edytowano March 2022
    Nie moglaby być taka polska mafia? Tak się rozmarzyłem...
  • Nie. Polscy przestępcy wielbią Tuska.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.