Skip to content

Bandycka Rosja przeszła do wojny kinetycznej - czego oczekuję w tej dziedzinie

13»

Komentarz

  • Swój do swego po swoje.
  • Nie słychać, żeby Czeczeni załatwiali prorosyjskich polityków, ba nawet rosyjskich. A ich mafia wybiła się na niepodległość na zachodzie.

    Poczytać o Kubańczykach w Majami,
    Nie inaczej będzie z ludźmi z Ukrainy.
  • christoph napisal(a):
    Nie słychać, żeby Czeczeni załatwiali prorosyjskich polityków, ba nawet rosyjskich. A ich mafia wybiła się na niepodległość na zachodzie.

    Poczytać o Kubańczykach w Majami,
    Nie inaczej będzie z ludźmi z Ukrainy.
    No, raczej.
  • Raczej zajmą się tym, na czym się znają. Policja będzie miała kłopot, jeśli prawda jest, co pisze Jowita, z NGO im. Rinata Achmatowa.

    To nie krewny Achmatowej, poetki rosyjskiej
  • edytowano March 2022
    los napisal(a):
    Nie. Polscy przestępcy wielbią Tuska.
    ...bowiem doskonale wiedzą, jak łagodnie ich potraktuje w razie wpadki zblatowana z Tuskiem mafia prawnicza
  • Czyli mafia ukraińska powinna się osiedlać w Niemczech i Francji :-)
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    W kwestii zaopatrzenia dla wojsk Putina , które to Tirami jedzie przez Polskę na Białoruś , moje oczekiwania nie są wielkie. Jakaś awaria systemu informatycznego ? W końcu mamy cyberwojnę.



    ABW podjęła temat.
  • Obecnie oczekuję aby Niemcy i Francja nieodpłatnie przekazały Ukrainie, wybrany przez Ukraińców sprzęt wojskowy, o wartości równej temu, który po 2014 roku dostarczyli do Rosji.
  • Procentów nie doliczamy?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Obecnie oczekuję aby Niemcy i Francja nieodpłatnie przekazały Ukrainie, wybrany przez Ukraińców sprzęt wojskowy, o wartości równej temu, który po 2014 roku dostarczyli do Rosji.
    Zobacz jaki wazeliniarz, to są kutafony.

    "Francja zamraża 22 mld euro rosyjskich rezerw i kolejne 150 mld na kontach prywatnych.
    Republika francuska zablokowała 172 mld euro leżące w bankach Francji oraz 0,5 mld euro w nieruchomościach należących do najbogatszych Rosjan i rosyjskiego banku centralnego.

    Blokadę ogłosił francuski minister gospodarki i finansów Bruno Le Maire w sprawie RTL. Ponadto, według niego, zamrożono także prywatne fundusze Rosjan.

    „Zamroziliśmy aktywa Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej na kwotę 22 mld euro. Zamroziliśmy też środki na rachunkach osób fizycznych we francuskich instytucjach na kwotę 150 mld euro” – powiedział francuski minister gospodarki i finansów Le Maire.

    Wcześniej Unia Europejska podjęła ogólną decyzję o zamrożeniu wszystkich aktywów Banku Centralnego Rosji. Decyzja Unii Europejskiej przewiduje zakaz transakcji związanych z zarządzaniem rezerwami, a także aktywami Centralnego Banku Rosji, w tym transakcji z jakimkolwiek podmiotem prawnym, organizacją lub organem działającym w imieniu lub w imieniu Centralnego Banku Rosji. Zobaczymy na ile jest to trwała zmiana, czy też działanie wynikające z powodu presji politycznej i społecznej. Za trzy tygodnie odbędą się wybory prezydenckie we Francji. Wybory prezydenckie we Francji odbędą się 10 i 24 kwietnia 2022 r."
  • Ja rozumiem, że skoro my (Polska) mamy miliony Ukraińskich uciekinierów, więc w ramach współpracy oni (Stara Unia) ma do obracania miliardy Rosyjskich dolarów czy Euro, ale jednak bym prosił o pewne, dodatkowe wsparcie materialne. Ja nie postuluję funduszy, ja postuluję sprzęt.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Ja rozumiem, że skoro my (Polska) mamy miliony Ukraińskich uciekinierów, więc w ramach współpracy oni (Stara Unia) ma do obracania miliardy Rosyjskich dolarów czy Euro, ale jednak bym prosił o pewne, dodatkowe wsparcie materialne. Ja nie postuluję funduszy, ja postuluję sprzęt.
    A co złego w funduszach?
  • https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/1215031,znowu-jestesmy-przedmurzem
    Teraz ja zrzynam z forumowiczów. Totalni nieco nie nadążają za narracją. Zmiana tonu prasy i mediów zapowiedzią nowego rozdania. Grozi nam wymiana opozycji.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a): Ja nie postuluję funduszy, ja postuluję sprzęt.
    A co złego w funduszach?
    Z pieniędzy słabo się strzela ;)

  • Kolejny mój postulat, to dokończenie zaczętej w 2015 deputinizacji Polski i uporządkowanie stanu sędziowskiego poprzez:
    - wprowadzenie natychmiastowej zasady, że sędziów w Polsce owiązuje prawo polskie a prawa innych stron mają zastosowanie jedynie przy sporze z tymi stronami, o ile takie prawo nie jest sprzeczne z prawem polskim, czyli żadne afrykański wielożeństwo arabska pedofilia (11 letnia żona) czy zachodnioeuropejskie 'małżeństwa'. Sędziwie którzy się temu sprzeniewierzą natychmiast wylatują z zawodu oraz tracą wszystkie przywileje.
  • a co ze sporami ekonomicznymi z zagranicznymi właścicielami?
    takie TVN np
    a nie małżeństwa tego samego plcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.