Skip to content

Konfederacja i okolice, trza zacząć baczyć

1568101117

Komentarz

  • Za komuny przynajmniej się bali, stąd ciągłe niedobory sznura do snopowiązałek.

  • edytowano July 2023

    @los powiedział(a):
    Tyle sznura się w Polsce marnuje...

    Żona Wielomskiego była kandydatką na Prezydenta RP z ramienia Konfederacji.

  • edytowano July 2023

    Niektórzy pamiętają, że był słynny że swojej demencji, a Niezw. A. Czer. zajmowała się podchodami z premią górską.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Niektórzy pamiętają, że był słynny że swojej demencji, a Niezw. A. Czer. zajmowała się podchodami z premią górską.

    Znacie, znamy... a to jednak opowiem szutku.
    "Ile osób rządzi CCCP? Półtorej. Wiecznie żywy Lenin, i ledwo żywy Breżniew".

  • :smiley: To ja też: jak powstał świat? Na początku nie było nic, tylko wiatr hulał po pustych ulicach Moskwy.

  • c.d. bokotematu

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    na boku

    Smok_Eustachy napisał:
    Następnie próba zelżenia i ośmieszenia, co jest przejawem żeńskiej energii.

    W jakiej to religii? (Ta żeńska "energia".)

    To jest poziom testosteronu a nie religia.

    W jakiej nałce lżenie i ośmieszanie jest proporcjonalne do ilości testosteronu? Ewentualnie link do pracy...

  • Im się wydaje że są jak Gandhi: "Najpierw cię ignorują, potem śmieją się z ciebie, później z tobą walczą, później wygrywasz."

  • @romeck powiedział(a):
    c.d. bokotematu

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    na boku

    Smok_Eustachy napisał:
    Następnie próba zelżenia i ośmieszenia, co jest przejawem żeńskiej energii.

    W jakiej to religii? (Ta żeńska "energia".)

    To jest poziom testosteronu a nie religia.

    W jakiej nałce lżenie i ośmieszanie jest proporcjonalne do ilości testosteronu? Ewentualnie link do pracy...

    Testosteron, często nazywany “hormonem męskości”, kojarzony jest z zachowaniami agresywnymi. https://neuroexpert.org/wiki/testosteron-hormon-nie-tylko-wojownika/

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    c.d. bokotematu

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    na boku

    Smok_Eustachy napisał:
    Następnie próba zelżenia i ośmieszenia, co jest przejawem żeńskiej energii.

    W jakiej to religii? (Ta żeńska "energia".)

    To jest poziom testosteronu a nie religia.

    W jakiej nałce lżenie i ośmieszanie jest proporcjonalne do ilości testosteronu? Ewentualnie link do pracy...

    Testosteron, często nazywany “hormonem męskości”, kojarzony jest z zachowaniami agresywnymi.

    jprdl

    Jak kolega ściemnia gadając nie w temacie. Jakby ktoś nie wiedział co to testosteron.
    Co to jest ta "energia żeńska"? Cząsteczka chemiczna? Promieniuje lżeniem? Ten testosteron? Przecież jest w organizmach i mężczyzn i kobiet!

    koniec: na boku
    Bo ja po prostu uczulony jestem na - naprawdę - pierdolenie o jakichś energiach, o które jak zapytać, to zapytany ucieka w nie-tematy.
    eot

  • edytowano July 2023

    Oparcie na uczuciach i emocjach, chęć do pracy z ludźmi, nie branie odpowiedzialności, takie tam. Wchodzenie na reputację "kto cie tak skrzywdził". O:

    https://pbs.twimg.com/media/F03qEbLXwAAlIcT?format=jpg&name=medium

  • edytowano July 2023

    .

  • @Smok_Eustachy , nie wiem o co chodzi w tym filmiku z brzydkimi ludźmi z wadami wymowy, ale oglądałem z zaciekawieniem. Niczym pasjonujące filmy przyrodnicze National Geographic z afrykańskiej sawanny czy podmorskich głębin.

  • @Przemko powiedział(a):
    Im się wydaje że są jak Gandhi: "Najpierw cię ignorują, potem śmieją się z ciebie, później z tobą walczą, później wygrywasz."

    Stąd właśnie wziął się mój ulubiony mem-cen - "Najpierw się z ciebie śmieją, potem się z ciebie śmieją, następnie się z ciebie śmieją, a na koniec się z ciebie śmieją".

  • A na koniec już im się śmiać nie chce.

    Ale ja takim optymistą z Konfą bym nie był.

  • @los powiedział(a):
    A na koniec już im się śmiać nie chce.

    Ale ja takim optymistą z Konfą bym nie był.

    Ciekawe jak sobie poradzą z listami wyborczymi.

  • edytowano July 2023

    @qiz powiedział(a):
    @Smok_Eustachy , nie wiem o co chodzi w tym filmiku z brzydkimi ludźmi z wadami wymowy, ale oglądałem z zaciekawieniem. Niczym pasjonujące filmy przyrodnicze National Geographic z afrykańskiej sawanny czy podmorskich głębin.

    #MeToo ;)

  • Ustalmy podstawowe fakty:
    1. Mam nadzieję, że Konfederacja odbierze elektorat Platformie. Tzw elektorat egoistyczny. Że się totalni przejadą jak na Kukizie.
    2. Film owej prostracji jest przykładem żeńskiej energii. Gościu jawnie sobie robi jaja, ma talent bo z kamienną miną wypowiada te kocopały, będące parodią influenserki faktycznie. A ona się na to nabiera i bredzi.
    3. Macie jeszcze to:

    4. Skoro PiSowi nie zależy na elektoracie i go zraża realizowaniem lewackiej agendy to niech się nie dziwi że przechodzi on do Konfy.

  • Są pierwsze listy, ciekawe czy dowiozą takie do wyborów.

    Jedynka na liście śląskiej, archetypiczny konfederata.

  • "Precz z preczem!" ;-)

  • Sam Ryszard Petru ruszył do walki z Konfą.

  • edytowano July 2023

    .

  • Co za czasy! Myślałem, że to ważny punkt ich podstawy programowej, a nie coś, za co należy przepraszam.

  • De bicium dzieciorum

  • edytowano July 2023

    Smok uciął drugą część tłita.

  • edytowano July 2023

    Ma baba fantazję!

  • Zwizualizowałem ją sobie galopującą ;-)

  • @qiz powiedział(a):
    Drodzy,

    kucerii nie obserwuję od dawna, ale w związku z obecną nagonką rozpuściłem psy gończe po internetach i znalazłem ciekawe info.
    Otóż, jest sobie kolo, co był przydupasem Janusza Mucke. obrażony i odejszły z organizacyji. W wieku lat 30tu poślubił pannę lat 18stu i postanowili wozić się na tym w telewizjach (ruch "tradwives", vel. "tradiwives", niestety TVP zrobiła im psikusa i puściła na pasku "tradewives"). Eudcated guess- małżonka puści go kantem za siedem lat, gdy dorośnie (ona, nie on). No ale nie o tym...

    Ja tam do tego typu ślubów z taką różnicą wieku nic nie mam . Jeszcze około wiek temu i jeszcze w bardziej odległych czasach ślub 18 letniej dziewczyny z takim na przykład 27 latkiem to było coś zupełnie normalnego. To głównie lewicowe a przede wszystkim feministyczne portale tworzą teorie, że dziewczyny powinny mieć maksymalnie 4-5 lat starszych chłopaków bo coś tam .

    Z tego co czytałem to ta 18 latka promuje tradycyjne wartości wśród młodych dziewczyn i raczej nie wygląda na przesiąkniętą feministycznymi wartościami więc podejrzewam ,że raczej go nie zostawi.

  • Tolerancja dla związków mocno starszego mężczyzny ze znacznie mlodszą kobietą rośnie wprost proporcjonalnie do rozmiaru portfela tego pierwszego

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.