Skip to content

Dobra nasza!

Są skazani na przegraną, bo nie wiedzą, że cham ze sztachetą w ręku przegrywa. Wygrywa szlachetny i dobrze wychowany rycerz ze szpadą przy boku.

«13

Komentarz

  • Jak oni się cieszą, epatują wręcz, możliwością usprawiedliwionego puszczania bluzgów. Przez większą część zycia muszą udawać, aż do przegięcia, bo od czasu do czasu człowiek musi. No i Seweryn mógł sobie pofolgowac.

    Peem tak, dobrze dziadku, napuszczaj, przyjmuje wyzwanie. Ale coś mi się wydaje, że kiedy ktoś im przypierdoli zachowają się jak faje. Bo to są faje...

  • edytowano June 2023

    A jaki pewny, że będzie tam na górze.

  • @Motes powiedział(a):
    A jaki pewny, że będzie tam na górze.

    Pycha- ulubiony grzech diabła.

  • loslos
    edytowano June 2023

  • Też bym chciał ale mi przepustki nie dali

  • To są debile bez podstaw dobrego wychowania! Bo dobre wychowanie oznacza adekwatność, a nie pierdołowartość. Cham, to osobnik sięgający po wulgarność i przemoc w nieadekwatnych sytuacjach, co jest spowodowane skromnym repertuarem środków wchodzenia z rzeczywistością w interakcję.
    Jak zwykle, stara prawda, że gdy aktor mówi cudzym tekstem wydaje się być geniuszem, natomiast gdy przemawia swoimi słowami rozwiewa wszelakie złudzenia.

  • edytowano June 2023

    @los powiedział(a):

    Młodość!!!

    Stop. No nie "Army of dziaders"

  • Co do zdjęcia, to ja chcę zobaczyć, jak Man, Olbrychski i Hołdys przejdą z Pl. Na Rozdrożu na PL Zamkowy.
    Czy Maleńczukowi uda się wyjść z restauracji Rozdroże 1974.

  • "...zainteresowanie mieszkańców województwa śląskiego, a także jaworznian wydarzeniem jest ogromne. Z naszego województwa jedzie do Warszawy 58 autokarów, z czego prawie 3 autokary są z Jaworzna. Z naszego miasta wyrusza 150 osób..."
    Atmosfera podniosła, nawet se jeden bisnezmen walnął na sklepie sprajem "jebać PiS".
    Tagże tej siły jusz nie postrzymacie!!!

  • A Materna nawet nie próbuje. ;)

  • A na plakat im brakło twarzy że Daniel Kmicic dwa razy wlepion?

  • To jest kompilacja zrobiona przez kogoś chyba, na pewno widziałem grafikę z Sewerynem, może autor kompilacji go nie lubi.

  • Roman Giertych ocenił w mediach społecznościowych, że skandaliczne nagranie Andrzeja Seweryna zostało aktorowi… skradzione za pomocą systemu Pegasus, aby skompromitować jutrzejszy marsz Donalda Tuska. Prawnik jednak szybko usunął swój wpis.

  • A córka Seweryna mowi, że nagranie było prywatne i przez pomyłkę wypłynęło. Bądźmy poważni, apel prywatny?

  • @marniok powiedział(a):

    A na plakat im brakło twarzy że Daniel Kmicic dwa razy wlepion?

    Ktoś to twórczo rozwinął.

  • @los powiedział(a):

    to idzie młodość, młodość, młodość i śpiewa

  • @marniok powiedział(a):
    A na plakat im brakło twarzy że Daniel Kmicic dwa razy wlepion?

    W prawym dolnym rogu oryginalnie byli Ryży z Putinem.

  • tylko Kurdej-Szatan młodsza ode mnie.

  • edytowano June 2023

  • loslos
    edytowano June 2023

    image

  • "Panowie, policzmy głosy!"

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Bezstronne sądownictwo też będzie.

  • edytowano June 2023

    "Na jednej ze stacji BP klienci nie mogli skorzystać z wygódki, bo wodociągi miały awarię. Jedna imbecylka, uczestniczka spędu folksdojcza, rozpętała gównoburzę na TT, a BP oficjalnie się do tego odniosło, podając powód niedostępności toalet.
    To, co debile wypisują w komentarzach pod tą odpowiedzią, to jest po prostu kabaret:"

  • Bolesław stanął na wysokości zadania.

    I tu (słuchać do samego końca, aplauz gawiedzi wiele mówi - nie rozumiem tylko co oni pod sam koniec skandują)

  • Dzisiejszy marsz odbywa się pod hasłem:
    OKTON
    SUTY
    TAU
    JA
    PS. Na zdjęciu białoruska aktywistka Jana Szostak

  • Hehe.

  • @Przemko powiedział(a):
    "Na jednej ze stacji BP klienci nie mogli skorzystać z wygódki, bo wodociągi miały awarię. Jedna imbecylka, uczestniczka spędu folksdojcza, rozpętała gównoburzę na TT, a BP oficjalnie się do tego odniosło, podając powód niedostępności toalet.
    To, co debile wypisują w komentarzach pod tą odpowiedzią, to jest po prostu kabaret:"

    Dobre, faktycznie kabaret!
    np.

    W wolnej Polsce będziecie rozliczeni!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.