Skip to content

Dobra nasza!

13»

Komentarz

  • edytowano June 2023

    @Cyrylica powiedział(a):

    @Staszek2 powiedział(a):
    Jeśli ktoś potrzebuje przykladu jakiejś rodziny patologicznej, to bardzo proszę:
    https://twitter.com/obserwujesobie/status/1665592282978955265

    Biedne, głupie dziecko.

    Po prostu dziecko swoich rodziców, nie jej wina że ma takich a nie innych. Na placu zabaw słychac w tym co mówią dzieci co się dzieje w domu, pamiętam jak 8-latki cytowały całe zdania "i co dają te maseczki, przed czym to chroni?" - tata budowlaniec, na pewno ciezko mu było jeśli szef kazał pracować w maseczce.

  • Na mniejszych budowach nikt nie nosił maseczek, na większych pewnie kazali, bo może wpaść inspekcja i zasolić sztraf. Ale pewnie tylko ci, co wyłazili na oczy postronnym.

  • Kolega mówi, że takie wystawianie dzieci do mikrofonu, dawanie do ręki hasła to jak zasłanianie się dziećmi-zywymi tarczami. Coś w tym jest.

  • @romeck powiedział(a):

    @Sarmata1.2 powiedział(a):
    Wg moich wyliczeń było pół miliarda osób.

    I tego się trzymajmy! I będę poprawiał błądzących, co mówią pół miliona. ;)

    Mówisz, masz. Hindusi nie uznają chyba zgromadzeń poniżej miliona (w opisie napisali że miliony):

  • @kulawy_greg powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @Sarmata1.2 powiedział(a):
    Wg moich wyliczeń było pół miliarda osób.

    I tego się trzymajmy! I będę poprawiał błądzących, co mówią pół miliona. ;)

    Mówisz, masz. Hindusi nie uznają chyba zgromadzeń poniżej miliona (w opisie napisali że miliony):

    Nie ma co się dziwić, u nich tyle ludzi, co było na tym spędzie totalnej, jeździ pierwszym lepszym pociągiem.

  • A teraz, we wrześniu PiS robi ohydny spot wyborczy z omawianymi tu fragmentami i pytaniem: Oni pójdą na wybory, a Ty?

  • Paniczyk jakisik do mnie dzwoni i pytaczy wezmę udział w sondzie.
    No mówię że ok, a o co biega?
    No o wybory.
    Wal pan śmiało mówię.
    On się mnie pyta gdzie mieszkam i ile mam wiosen i takie tam.
    Na kogo zakreśle krzyżykiem kwadracik na karcie wybiórczej, komu taki przyznałem w 2019.
    Jaką tele wizję obglądam (w sensie czy DVB-T czy płatna kablową).
    I potem miwali nazwiskami.
    Dolniak, Saługa, Nemś, Bochenek...i nikogo z PiS u....
    Jakże to tak?

  • @marniok powiedział(a):
    Paniczyk jakisik do mnie dzwoni i pytaczy wezmę udział w sondzie.
    No mówię że ok, a o co biega?
    No o wybory.
    Wal pan śmiało mówię.
    On się mnie pyta gdzie mieszkam i ile mam wiosen i takie tam.
    Na kogo zakreśle krzyżykiem kwadracik na karcie wybiórczej, komu taki przyznałem w 2019.
    Jaką tele wizję obglądam (w sensie czy DVB-T czy płatna kablową).
    I potem miwali nazwiskami.
    Dolniak, Saługa, Nemś, Bochenek...i nikogo z PiS u....
    Jakże to tak?

    I pewnikiem im wyszło, żeś:
    niezdecydowany. ;)

  • Dlatego rachmistrzów trzeba obijać kijami.

  • Nie jestem całkowicie pewien, czy to dobra strategia - sondaże miewają moc demobilizacyjną.

  • A obicie kijem nie?

  • Do tego potrzebne jest odzyskanie sądów.

  • @Przemko powiedział(a):
    Kolega mówi, że takie wystawianie dzieci do mikrofonu, dawanie do ręki hasła to jak zasłanianie się dziećmi-zywymi tarczami. Coś w tym jest.

    Całokszałt działalności młodzieżowca Jerzego "Jurka" O., większość zjawiska "wojny z p*dofilią", argumentacja ad dzieciorum (w kontekście rozmaitych domniemanych, lub możliwych krzywd) w dyskursach publicznych i prywatnych.
    Tak, używanie dzieci jako tarcze ma się u nas dobrze.

  • toż to Cedzyna!
    i św. Henryk!

  • I Maciej Stuhr z kolegami.

  • Spłynęły pierwsze wyniki po marszu miliona placformersów.

    PiSu przybyło 4. Kąfie 15. Totalnej ubyło 19.

    Obrazek na forumku obok.

  • Nuale o to przecież chodziło, nie?

  • PO-PiS-owi? Tak mniemam

  • edytowano June 2023

    Jakby ktoś jeszcze nie widział. Polecam transmisję radiową tak od 11 min. Tefalenowskiej sekcie można wcisnąć dosłownie wszystko.

  • You're welcome.

    image

    👣

    🐾
    🐾

  • @Richelieu powiedział(a):
    Jakby ktoś jeszcze nie widział. Polecam transmisję radiową tak od 11 min. Tefalenowskiej sekcie można wcisnąć dosłownie wszystko.

    Pan od Pyty mógł zakrzyknąć, że ten łącznik nad ul. Warecką i możliwość skakania z niego na bruk na główkę to wyłączny przywilej pisowców, że demokratyczna opozycja jest z tego PRZYWILEJU wykluczona.

    Cóż, stracona szansa.

  • edytowano June 2023

    Złośliwe wiewiórki ćwierkają, że Tusk chce "wyonacyć" Czarzastego poprzeż unieważnienie za pomocą zaprzyjaźnionych sędziów jego decyzji o rozwiązaniu SLD.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Spłynęły pierwsze wyniki po marszu miliona placformersów.

    PiSu przybyło 4. Kąfie 15. Totalnej ubyło 19.

    Obrazek na forumku obok.

    PO wzrosło o 11 pnkt %.
    PSL & 2050 oraz Lewicy spadło aż o 30 pnkt % .

    Czyli sztuczka ze sceną (na marszu) była wyśmienita (Hlondt).

  • loslos
    edytowano June 2023

    Andrzej Olechowski, Maciej Płażyński, Paweł Piskorski, Zyta Gilowska, Jan Rokita, Ryszard Petru, świeżo Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz.

    Jak Czarzasty dołączy do klubu, to będę musiał zweryfikować opinię o jego IQ.

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):

    You're welcome.

    image

    Ciekawostka.

    A więc PiS może zrobić casting na koalicjanta między ZSL a Konfą. Peło musiałoby z kolei wciągnąć obie te formacje w układ jaki PiS miał w szalonych latach 2005-07.

    Za to Czarzaludki są kwiatkiem do kożucha.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.