Skip to content

WYBORY 2023

1232426282965

Komentarz

  • Z koniem nie, bo nie ma immunitetu.

  • Pora w zasadzie obiadowa a u mnie kolejki. Ale kultura, nikt nie pytał czy chcę kartę, dają pakiet, ogólnie spokój.

  • U nas w Kraśniku do 12 urna pełna

  • edytowano October 2023

    @Mania powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    A u mnie....
    w lokalu znaczy -
    porażająca mnie ilość wyborców odmawiających wzięcia karty referendalnej! I większość czyni ostetntacyjnie; niektórzy tak, że mała żonka chyba słyszy w domu!

    Ale wiesz o tym, że NIE WOLNO pytać czy ktoś chce karty referendalnej?

    Należy wydawać WSZYSTKIE karty, bez pytania. I jeśli ktoś oddaje kartę referendalną - przyjąć ją.

    Wiem.
    Nie jestem komisarzem, **Patrzę & Stoję **tylko.
    Ludzie sami od siebie zastrzegają "- tylko bez referendum!".
    (Około aż połowa bez referendalnych.)

  • @pantelej powiedział(a):
    U mnie wydawano wszystko bez pytań, ludzi więcej niż kiedykolwiek.

    Nikt nie pyta, ba, NIE WOLNO!

  • mówią, że milion osób pobrało zaświadczenia o głosowaniu poza swoim zasobem. Jak wygląda system odnotowywania takiego głosowania? Jest centralny, czy jak za króla Ćwieczka po okazaniu zaświadczenie odnotowuje się na liście?

  • A są już jakieś wieści z bazarków? Czy to tylko przy prezydenckich?

  • @KazioToJa powiedział(a):
    mówią, że milion osób pobrało zaświadczenia o głosowaniu poza swoim zasobem. Jak wygląda system odnotowywania takiego głosowania? Jest centralny, czy jak za króla Ćwieczka po okazaniu zaświadczenie odnotowuje się na liście?

    Wiem, jak to jest gdy się zmieniło miejsce głosowania przez Internet, bo w rodzinie tak mam. Dostaje się potwierdzenie zmiany na smartfona. W komisji osoba była już wpisana (wydrukowana) na oddzielnej liście i wszystko było bez problemu.

  • Wielu wyborców jest - na głos! - oburzonych, że wydano (podano) im kartę referendalną: "- To nie mógł mnie pan zapytać?!".

  • @Tomek powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    mówią, że milion osób pobrało zaświadczenia o głosowaniu poza swoim zasobem. Jak wygląda system odnotowywania takiego głosowania? Jest centralny, czy jak za króla Ćwieczka po okazaniu zaświadczenie odnotowuje się na liście?

    Wiem, jak to jest gdy się zmieniło miejsce głosowania przez Internet, bo w rodzinie tak mam. Dostaje się potwierdzenie zmiany na smartfona. W komisji osoba była już wpisana (wydrukowana) na oddzielnej liście i wszystko było bez problemu.

    a zniknęła ta osoba z listy w swoim miejscu zamieszkania?

  • @romeck powiedział(a):
    Wielu wyborców jest - na głos! - oburzonych, że wydano (podano) im kartę referendalną: "- To nie mógł mnie pan zapytać?!".

    I jaka była odpowiedź? A Kolega nie ma prawa powiedzieć "Proszę nie agitować!"?

  • Pierwsze jako tako wiarygodne bazarki około 19

  • edytowano October 2023

    @KazioToJa powiedział(a):

    @Tomek powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    mówią, że milion osób pobrało zaświadczenia o głosowaniu poza swoim zasobem. Jak wygląda system odnotowywania takiego głosowania? Jest centralny, czy jak za króla Ćwieczka po okazaniu zaświadczenie odnotowuje się na liście?

    Wiem, jak to jest gdy się zmieniło miejsce głosowania przez Internet, bo w rodzinie tak mam. Dostaje się potwierdzenie zmiany na smartfona. W komisji osoba była już wpisana (wydrukowana) na oddzielnej liście i wszystko było bez problemu.

    a zniknęła ta osoba z listy w swoim miejscu zamieszkania?

    Tego to nie wiem, bo tam przecież tej osoby nie było, więc jak można by to sprawdzić.

    Można by (było) zrobić taki test: przepisać się internetowo do innej najbliższej komisji, a potem pójść osobiście do jednej i do drugiej i zobaczyć jak to działa.

  • @Tomek powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @Tomek powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    mówią, że milion osób pobrało zaświadczenia o głosowaniu poza swoim zasobem. Jak wygląda system odnotowywania takiego głosowania? Jest centralny, czy jak za króla Ćwieczka po okazaniu zaświadczenie odnotowuje się na liście?

    Wiem, jak to jest gdy się zmieniło miejsce głosowania przez Internet, bo w rodzinie tak mam. Dostaje się potwierdzenie zmiany na smartfona. W komisji osoba była już wpisana (wydrukowana) na oddzielnej liście i wszystko było bez problemu.

    a zniknęła ta osoba z listy w swoim miejscu zamieszkania?

    Tego to nie wiem, bo tam przecież tej osoby nie było, więc jak można by to sprawdzić.

    Można by (było) zrobić taki test: przepisać się internetowo do innej najbliższej komisji, a potem pójść osobiście do jednej i do drugiej i zobaczyć jak to działa.

    tak, mam nadzieję, że ktoś w PKW to ogarnął. Dobrze byłoby mieć potwierdzenie.

  • Hobbity 42, Mordor 27, Saruman 8

  • @Tomek powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    Wielu wyborców jest - na głos! - oburzonych, że wydano (podano) im kartę referendalną: "- To nie mógł mnie pan zapytać?!".

    I jaka była odpowiedź? A Kolega nie ma prawa powiedzieć "Proszę nie agitować!"?

    Eskalować tlący się konflikt?
    I to nie była agitacja (do członka komisji?, tylko "klient z pretensjami".

    Ogólnie, naboku, referendum podzieliło obywateli nadzwyczaj skutecznie, w sensie, że oddziela ziarno od plew.
    Oby na korzyść Dobrej Zmiany.

  • @marniok powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Ja mam dzisiaj Chrzest ósmej Wnuczki Eli więc poczułem się zwolniony z innych obowiązków

    Jej imienniczka a moja Żona ma dziś urodziny 18+VAT+ coś tam niedużo...😉

    @marniok powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Ja mam dzisiaj Chrzest ósmej Wnuczki Eli więc poczułem się zwolniony z innych obowiązków

    Jej imienniczka a moja Żona ma dziś urodziny 18+VAT+ coś tam niedużo...😉

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Hobbity 42, Mordor 27, Saruman 8

    Z której godziny to ?

  • @marniok powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Ja mam dzisiaj Chrzest ósmej Wnuczki Eli więc poczułem się zwolniony z innych obowiązków

    Jej imienniczka a moja Żona ma dziś urodziny 18+VAT+ coś tam niedużo...😉

    Przekaż, proszę, nasze ukłony, życzenia wszelkiej pomyślności, czyli Bożego Błogosławieństwa.

  • qizqiz
    edytowano October 2023

    @romeck powiedział(a):

    Ogólnie, naboku, referendum podzieliło obywateli nadzwyczaj skutecznie, w sensie, że oddziela ziarno od plew.
    Oby na korzyść Dobrej Zmiany.

    Bardzo celna uwaga. Trzeba być niewyobrażalną szmatą, aby głosować 4T. "Na złość Kaczorowi i ...Polsce".

  • @romeck powiedział(a):

    @Tomek powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    Wielu wyborców jest - na głos! - oburzonych, że wydano (podano) im kartę referendalną: "- To nie mógł mnie pan zapytać?!".

    I jaka była odpowiedź? A Kolega nie ma prawa powiedzieć "Proszę nie agitować!"?

    Eskalować tlący się konflikt?

    Nie. Spokojnie powtarzać "proszę nie agitować" i nic więcej.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Hobbity 42, Mordor 27, Saruman 8

    A to Saruman nie jest ryży tylko łysy?

  • @Kuba_ powiedział(a):

    Oj

    — Marcin Palade (@MarcinPalade) October 15, 2023

    Ale co oj, nie mam Twittera i nie chce mieć.

  • Oj czyli palade podbija zainteresowanie swoim profilem. Oj czyli nic.

  • Też tak myślę, bardziej to się do humoru nadaje :/

  • Jest jeden koleś, który jednak nie słynął wcześniej, lecz na oko nie wygląda, żeby sobie robił jaja i według niego nie jest źle. Musimy pamiętać, że my głosiujemy po porannej mszy a kodziarze o 13 rano leczą kaca po wizycie w burdelu, więc wyglądające na bdb wyniki wyświeżają się dla złodziei.

  • 17:30
    Pistacje – 39,50 zł
    Pomidory – 29,90 zł
    Konfitury – 9,00 zł
    Nalewki – 7,20 zł
    Torebka daktyli – 6,60 zł

  • Może by do hejtparku?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.