Skip to content

Mem dnia

2

Komentarz

  • Problem transkrypcji na pismo łacińskie imion i nazwisk w oryginale pisanych innymi alfabetami. Ja posługuję się polską transkrypcja, która do cyrylicy nadaje się znakomicie, innie wolą transkrypcję międzynarodową. Piszę Kim Ir Sen i Mao Ce Tung a nie Kim Il Sung i Mao Ze Dong.

  • ciekawe czemu tak jawnie? Żebyśmy mieli o czym pogadać czy rozpaczliwa próba wykazania swojej przyzwoitości przez ujawnienie jednej z linek, przy pomocy której jest prowadzony?

  • pogarda

  • @los powiedział(a):
    Problem transkrypcji na pismo łacińskie imion i nazwisk w oryginale pisanych innymi alfabetami. Ja posługuję się polską transkrypcja, która do cyrylicy nadaje się znakomicie, innie wolą transkrypcję międzynarodową. Piszę Kim Ir Sen i Mao Ce Tung a nie Kim Il Sung i Mao Ze Dong.

    Ja też takiej używam, również w s*tosunku do nazwisk serbskich, arabskich. To dobrze działa, jak wiadomo o kogo biega, ale tutaj te dwa V lepiej wyjaśniają z kim mamy do czynienia.

  • edytowano 25 July

    @los powiedział(a):
    pogarda

    w stosunku do nas, do siebie czy do tej pani?
    PS może do żony?

  • do wszystkich

  • Do Polski.

  • Noale z czym się wiąże być assys tentem?

  • @los powiedział(a):
    Formalnie asystentka społeczna pana premiera.

    Nie wiem czy pamiętacie z wątkòw o Annie Chapman, ale któryś z jej nowojorskich kolegów- dostarczycieli informacji przyznał, że w kwestiach seksualnych godziła się bez zahamowań i oporów na wszystko i to chętnie. To już standardowy motyw, że ruskie ku.., mimo że umiarkowanej urody, mają wysoką skuteczność 'penetracji'. Obstawiam ten sam schemat.

  • @christoph powiedział(a):
    Noale z czym się wiąże być assys tentem?

    W tym miejscu nie mogę się powstrzymać przed vlepieniem jednego z moich ulubionych dowcipów (zawiera wulgaryzmy)

    Rozmowa rekrutacyjna na asystentkę dyrektora. Dyrektor: Jakie programy pani obsługuje? Kandydatka: Dość słabo się znam na komputerach. D: A umie pani pisać bezwzrokowo na maszynie? K: Piszę tylko dwoma palcami. D: Umie pani stenotypować? K: Niestety nie. D: (z przekąsem) To może pani chociaż dobre kanapki robi? K: Prawdę mówiący w ogóle nie lubię kuchni. D: Taaaak? A ile by pani chciała zarabiać? K: Osiem tysięcy. D: Osiem tysięcy??!? Tyle to ja mogę płacić kerownikowi produkcji. K: Noo, jak pan chce piedrolić kierownika produkcji...
  • Przepraszam, a co to takiego kosmetolog? Czy mówimy o kosmetyczce?

  • @Cyrylica powiedział(a):
    NASZ NEWS! Czy ABW sprawdzała kosmetolog z warszawskiego Mokotowa?
    https://tvrepublika.pl/NASZ-NEWS-Czy-ABW-sprawdzala-kosmetolog-z-warszawskiego-Mokotowa,166428.html

    Trzeba przyznać że w szczuciu i dzieleniu Tusk jest doskonały, kimkolwiek jest ta kobieta rozegrał to doskonałe.

  • czemuż ach czemu ktoś twierdzi, że fakt iż pani kosmetyczka jest w rzeczywistości wysoko kwalifikowaną specjalistka od systemu bankowego ma nas uspokoić? I czemu ten fakt nie został ujawniony w życiorysie pani asystentki?

  • @los powiedział(a):
    Problem transkrypcji na pismo łacińskie imion i nazwisk w oryginale pisanych innymi alfabetami. Ja posługuję się polską transkrypcja, która do cyrylicy nadaje się znakomicie, innie wolą transkrypcję międzynarodową. Piszę Kim Ir Sen i Mao Ce Tung a nie Kim Il Sung i Mao Ze Dong.

    Ludzie ze wschodu aktualnie mają w polskich papierach oficjalną transkrypcję i ona najczęściej jest właśnie taką, z -ov i -yi na końcu.

  • Jak to ujął jeden pan: „Całe życie walczyłem, żeby być Włodzimierz, a nie Wołodymyr, a teraz państwo polskie nazwało nie Volodymyr".

  • Ta druga też niezła

  • @los powiedział(a):
    Ta druga też niezła

    Tak, to był zacny trolling 👍

  • Who the hell is the other Alice?

  • Patrycja Czerska (nomen omen)

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Who the hell is the other Alice?

    Sydney Sweeney, aktoreczka.

  • @los powiedział(a):
    Patrycja Czerska (nomen omen)

    Osohozi?

  • Patrycja Czerska naprawdę wygląda tak

    Ale jakby ją stosowie ubrać...

  • Ładna, naturalnie, dużo ładniejsza od tej porobionej wyżej.

  • loslos
    edytowano 26 July

    Donka rajcuje poniżanie nas, także a być może zwłaszcza tych, co bezwarunkowo go popierają. Przekracza kolejne granice i myśli sobie: i co teraz Polaczki, łykniecie?

  • To poniżanie to nie tylko realizacja pragnień ale jest w tym też metoda. Wydaje się że skuteczna.

  • Tusk- wiadomo- kanalia, ale najbardziej mnie dziś wk..... pomniejszy peowski płaz, który dzień w dzień nazywa na tt pisowców złodziejami, których trzeba zamknąć. Joński, Szczerba, Kropiwnicki, Zembaczyński, Myrchowie itp. To samo, prawdopodobnie w tvn.
    Kłamstwo powtarzane 1000 razy...

  • edytowano 26 July

    no to co, że ekolog - kosmetolog
    w Ludwigshafen zatrudnili sprzątaczkę , uciekinierkę z WietNamh
    a potem wyszło, że przede wszystkim buszowała po koszach w R&B Abteilung BASF
    dwa doktoraty z chemii w Chinach miała

    Pszypadek?

  • to ta pierwsza fajniej jakby się nazywała Wiertnicza

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.