Skip to content

Dlaczego zdecydowana większość Europejek taka jest?

13»

Komentarz

  • A co do wątku to polecam Filipinki i Wietnamki o ile Katoliczki.
    Tajki, Indonezyjki, Japonki, Chinki są fajne ale nie dla Katolika.
    Latynoski były extra 30, 40 lat temu a najładniejsze Kolumbijki. Aż mnie do dzisiej w dołku ściska, jak se przypomnę, hehe.
    Teraz im odwaliło podobnie jak Europejkom. Nie polecam.

    👣

    🐾
    🐾

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    A co do wątku to polecam Filipinki i Wietnamki o ile Katoliczki.
    Tajki, Indonezyjki, Japonki, Chinki są fajne ale nie dla Katolika.
    Latynoski były extra 30, 40 lat temu a najładniejsze Kolumbijki. Aż mnie do dzisiej w dołku ściska, jak se przypomnę, hehe.
    Teraz im odwaliło podobnie jak Europejkom. Nie polecam.

    Z zastrzeżeniem, że Filipiny to państwo upadłe, jeden kolega który przewinął się przez forumek wyjechał tam i się ożenił, no jest szczęśliwy ale nie każdy się odnajdzie w takich warunkach.

  • Ten kolega ożenił się z Filipinką ale mieszka w Kanadzie.

    MM nie mówi, żeby zamieszkiwać w Filipinach. Prędzej, żeby w PL hajtnąć się z Filipinką.

  • Nasz były forumkowy kolega, Malkontent. Wydaje mi się, że był już zamieszkały w Kanadzie i żonaty na długo przed forumkiem. Miałem okazję, będąc na konferencji w Vancouver być podejmowanym przez niego i jego uroczą filipińską małżonkę.

  • edytowano 1 August

    To by było już dwóch, gdyż nasz obecny forumkowy kolega, Mordechlaj_Mashke, również ma uroczą żonę Filipinkę - Tereskę, i również zamieszkuje w Kanadzie.

  • edytowano 1 August

    Hmmmm.......
    Kulego Ewerado.....
    Osobiście mam raczej pochlebne zdanie o Polkach ale ja działam w realu. (Tam "działam" od razu... jako żonaty nawyżej do sklepu wyjdę czy coś takiego) Ale raczej miłe kobiety obserwuje bo i sam staram się zawsze być miły.

    Jak Kawaler by chciał to mogie pomóc...
    Dajcie, Kawalerze jakieś konkretne linki to zobaczymy gdzie wy tam wchodzicie i które są niemiłe. Nie wiem, nie znam sie , nie orientuję się, zarobiony jestem ale myślę, że mi by się jakoś udało zagadać z tymi Polkami.
    Wy młodzi nie macie odpowiedniej gadki stąd niepowodzenia.

    To dajcie ten link to ja stary wyswatam Kawalerowi jakąś miła Polkę przynajmniej...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.