Skip to content

Miesiąc za miesiącem, rok za rokiem

123578

Komentarz

  • U nas przysyłają prawie co miesiąc.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano May 2017
    +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Na fb, płk Wroński dostał anonimowe info, że " do oczyszczenia KP wystarczy plastikowa reklamówka z odpowiednią zawartością".
    WSIoki mogą straszyć, mogą też coś szykować.
    Wałęsa nagle zrezygnował z miesięcznicy.
    Czy Ubywatele RP też zrezygnują?
  • A nasi?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mania napisal(a):
    Na fb, płk Wroński dostał anonimowe info, że " do oczyszczenia KP wystarczy plastikowa reklamówka z odpowiednią zawartością".
    WSIoki mogą straszyć, mogą też coś szykować.
    Wałęsa nagle zrezygnował z miesięcznicy.
    Czy Ubywatele RP też zrezygnują?
    myślę, że poinformował o tym info kogo trzeba
  • +
    błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości...
  • +++
    Dziś rano, wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia, prawie od wysokości kościoła św. Anny do ul. Karowej, rozstawiono metalowe barierki, wygrodzona została również droga z pobliskiego kościoła przed Pałac Prezydencki. Na wysokości hotelu Bristol przejazd przez Krakowskie Przedmieście został zamknięty. Teren zabezpieczają policjanci.
    Za RM

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jakaś chudzina szarpała Rachonia (2 m. wzrostu)
    image
  • Jelita, czyli flaki po POlsku
    image
  • "Róże w gnoju"
  • marniok napisal(a):
    "Róże w gnoju"
    Paczyfszy na te fotkie, przypomniał mi się teledysk "Windowlicker" Aphex Twina.
  • Smutne to. Dobrze chociaż, że ich mało.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano July 2017
    Co za dzicz... Nie było ich mało, więcej niż zwykle, ale nas było duuużo więcej.
    Popaczcie jak atakują Rachonia. Inna sprawa, że wszedł w sam środek żmijowiska

    https://www.pscp.tv/w/1BRKjWgOgZjGw
  • Nawet znienawidzony przez niektorych tutaj Ruch Narodowy wzial udzial w miesiecznicy.
  • Co moze znaczyc, ze osoby coraz bardziej znudzone Marszem Niepodleglosci moga przerzucic sie na miesiecznice.
  • Waski napisal(a):
    Co moze znaczyc, ze osoby coraz bardziej znudzone Marszem Niepodleglosci moga przerzucic sie na miesiecznice.
    Panie Boże uchowaj - to kompletne niezrozumienie, o co w tym chodzi
  • 88

    +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • A na tt info znalazłem że miesięcznic będzie 96, potem odsłonięcie pomnika.
    Ktoś, coś?
  • marniok napisal(a):
    A na tt info znalazłem że miesięcznic będzie 96, potem odsłonięcie pomnika.
    Ktoś, coś?
    Tak powiedział dzisiaj na miesięcznicy Jarro.
  • Możliwe. Nowaczyk dopiero co potwierdził, że przed brzozą był wybuch w skrzydle.
  • Dzięki, w pracy jestem. Nie słuchałem wystąpienia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.