Skip to content

Miesiąc za miesiącem, rok za rokiem

1234568»

Komentarz

  • Brzost napisal(a):
    @romeck - Jak najbardziej.


    Swoją dogą dziś przeżyłem zaskoczenie, gdy wchodząc na Albiclę zobaczyłem żyjący już swoim własnym życiem mój osobisty wiersz napisany "na gorąco" w kwietniu 2010.
    Podpisany?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    @romeck - Jak najbardziej.


    Swoją dogą dziś przeżyłem zaskoczenie, gdy wchodząc na Albiclę zobaczyłem żyjący już swoim własnym życiem mój osobisty wiersz napisany "na gorąco" w kwietniu 2010.
    Podpisany?

    Wiadomix, Czesław Miłosz!
  • Prosimy o zamieszczenie.
  • edytowano April 2021
    Myślałem, że jest ogólnie znany. Ale skoro jest życzenie, to proszę bardzo.
    W wykonaniu autorskim, 9 lat temu:

    około 7 minuty.
    Wcześniej, ok. 5 minuty występuje inny Forumkowicz, też z utworem swojego autorstwa.

    Aha, dziękuję @AnnaE za przypomnienie wątku
    https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/comment/374088#Comment_374088
    w którym był ten wiersz (i jeszcze drugi późniejszy) w formie pisanej.
  • XII Rocznica
    +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano April 2022
    Dużo się rzeczy zmieniało 10 kwietnia 2010 roku, ale sobie dopiero ostatnio uświadomiłem co się stało u mnie.

    10 kwietnia 2010 roku znienawidziłem Polaków. Nie byłem wtedy i nie jestem w stanie do dziś przetrawić niesprawiedliwości wobec Lecha Kaczyńskiego i jego żony, nie wiem dlaczego to jak niesprawiedliwie był u nas w kraju traktowany. aż tak mnie rusza (może bardziej niż jego samego). Ostatni człowiek, który by zasłużył na poniżenie, a poniżano go cały czas. Ku uciesze gawiedzi.

    Może faktycznie jest tak, że do momentu kiedy nie zostaną ukarani sprawcy tego aparatu pogardy - nie przejdzie mi. Bo to już nawet nie chodzi o zamach i jego konstruktorów, chcę wieszania wszystkich którzy szczuli, całe to środowisko musi zniknąć.

  • Mam trochę podobnie. Ta rana ciągle się jątrzy.
  • "Po śmierci Hetmana Zamoyskiego wielu było takowych, co postponowało jego pamięć, uwłaczało jego godności. Sejm nakazał ich wyłapać, obić publicznie i z kraju jak psów wygnać. Z umarłych nie godzi się wyczyniać krotochwile. W Polszcze to grzech niebywały"

    "Kiedy zmarła Królowa Bona w Bari w 1557r rozkradziono jej majątek a dworzanie urządzili bal obok jej zwłok, na wieść o tym jej syn, Król Zygmunt August poprosił Sejm o zbadanie sprawy, wściekłość Polaków była tak wielka że winnych złapano i ścięto w miesiąc."
  • a nagrodzą cię za to tym co mają pod ręką
    chłostą śmiechu zabójstwem na śmietniku
  • Gówniarzeria w akcji: T. Sommer ubolewa na tt, że kwiaty składane pod pomnikiem poległych w Smoleńsku były kupione za publiczne pieniądze.
  • Mania napisal(a):
    Gówniarzeria w akcji: T. Sommer ubolewa na tt, że kwiaty składane pod pomnikiem poległych w Smoleńsku były kupione za publiczne pieniądze.
    Parafrazując wypowiedź kolegi Szturmowca - jakież to liberalne.
  • UPR jest niebezpieczną chorobą.
  • Ciekawe czy jak zadzwoni na 112 to poproszą go o numer karty?
    Tak, UPR to wirus, przeszedłem go w liceum ale odzywał się czasem na studiach
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.