Skip to content

Dzień dobry

1131416181931

Komentarz

  • JORGE napisal(a):
    ... trzecią Wielką Wątpliwość wobec PiSu....
    kupuję! :)

    I, II, III i następna Wielka Wątpliwość (wobec PiS)

  • Jakoś to złowieszczo brzmi.... I, II i III Wielka Wątpliwość... tak masońsko-apokaliptycznie..
  • Brakuje mi jego wypowiedzi. Mógłby już wrócić.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Fatus odszedł po wpisie Przemka. Dosyć odpychającym trzeba przyznać. I wielka szkoda, że odszedł.
  • Maria napisal(a):
    Fatus odszedł po wpisie Przemka. Dosyć odpychającym trzeba przyznać. I wielka szkoda, że odszedł.
    Nie ma konkretnej osoby, ani konkretnego wpisu, które bezpośrednio pogoniły Fatusa. To był proces i jest w nim też moja cegiełka. Cześć z nas nie podzieliła Wielkiej Wątpliwości.
  • Maria napisal(a):
    Fatus odszedł po wpisie Przemka. Dosyć odpychającym trzeba przyznać. I wielka szkoda, że odszedł.
    Tak, niepotrzebny, ja go wtedy zaplonkowałem bo już miałem dojść tego marudzenia. Analizując jego ostatnie posty nie jestem pewien czy to by wystarczyło bo widać było że ma z jakiegoś powodu dość i szuka powodu by sobie dać siana.
  • edytowano December 2017
    Salam alajkum, przyszedłem dla uczestnictwa w jednym wątku.
  • Ziń dybry!
  • Czołem! W innych też zezwala się odzywać :-)
  • Łelkam tu
  • Liberjant_Romanowycz napisal(a):
    Salam alajkum, ...
    dzień dobry!

    jak kolega klawiaturuje pochylone 'e'?
    I skąd wiedza, że to te 'e' było niegdyś inną głoską?

  • Dzień dobry!
  • Witam Ziomka!
  • O, dzień dobry!
  • Siekierka dla temu Turoniu! :):):)

  • Dzień dobry :)
  • Czytam z przyjemnością.
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ausgezeichnet!
  • Dzień dobry. Nie wiem, czy to odpowiedni wątek, ale chciałem się po prostu przywitać. Tak, jak Trzech Mędrców znalazło Dziecię, również i ja trafiłem dziś na to forum :) Co poniektóre nicki kojarzę z FF i rebelya.pl. :)
  • Łelkam tu
  • Ja też kojarzę księdza z nicka :-)
  • edytowano January 2018
    x_Decompostela napisal(a):
    Dzień dobry.
    A jaki avatar! :)
    image


  • Ooo! Mój ulubiony forumowy xiądz! Szczęść Boże!
  • Skorosz zaposiadywamy osobe duchowne to pewnosz Belcepup tera zruci nam na ep szatanów zes wyższo kategorio wagowo. Nualesz asz pszyjemno popaczeć na takie walkie mniendzysz zawodowcamy.

    Ide po rużaniec i kubełko zes popem kornem.
  • trep napisal(a):
    Ooo! Mój ulubiony forumowy xiądz! Szczęść Boże!
    A daj Boże! Nie wiem czym żem zasłużył.
  • edytowano January 2018
    Gnębą napisal(a):
    Skorosz zaposiadywamy osobe duchowne to pewnosz Belcepup tera zruci nam na ep szatanów zes wyższo kategorio wagowo. Nualesz asz pszyjemno popaczeć na takie walkie mniendzysz zawodowcamy.

    Ide po rużaniec i kubełko zes popem kornem.
    Jeśli Waść już zaposiada narzędzie, to zapraszamy też tu:
    http://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/7426/zgloszenia-do-zywego-rozanca-ff/p1

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Gnębą napisal(a):
    Skorosz zaposiadywamy osobe duchowne to pewnosz Belcepup tera zruci nam na ep szatanów zes wyższo kategorio wagowo. Nualesz asz pszyjemno popaczeć na takie walkie mniendzysz zawodowcamy.

    Ide po rużaniec i kubełko zes popem kornem.
    Ten kudłaty nie śpi. Nu ale mam nadzieję na ciekawe dyskusje, może niekoniecznie "łorsy", jak dawniej :)
  • Dzień dobry :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.