Skip to content

Humer

16791112440

Komentarz

  • "tak strasznej choroby to jeszcze nie miałam!"
    :)
    ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • A myślałem że czasy składania samokrytyki na aktywie już bezpowrotnie minęły. A tu taki zonk! I to xionc......
    No cusz, GPC  po odejściu samokrytycznego xienca może stać się jedynie bardziej wiarygodna
    :)

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • przemk0
    A propos poziomu Aborczej i jej satelitów.
    Taki sobie dzisiejszy newsik:
    "Cztery zastępy straży pożarnej musiały gasić pożar, do którego doszło w maszynowni statku na terenie huty.
    Pożar wybuchł przez wyciek oleju, strażacy gasili go za pomocą dwutlenku węgla. Dwie osoby przebywające w tym czasie na terenie szczecińskiej huty zostały poparzone, obie trafiły do szpitala".
    http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,15440881,Pozar_na_terenie_huty__Dwie_osoby_trafily_do_szpitala.html
    Trzy zdania, a w każdym kłamstwo.
    Huty w Szczecinie dawno nie ma, a statek, w którym wybuchł pożar na pewno nie stał na jej dawnym terenie, tylko normalnie cumował przy nabrzeżu.
    Strażacy nie gasili pożaru, bo gdy przyjechali, był już ugaszony przez załogę statku.
    Nikt nie został poparzony. Owszem, dwóch załogantów kapitan wysłał do szpitala na wszelki wypadek, by sprawdzono, czy się nie podtruli, ale wszystko było ok i wrócili na pokład.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Pomylili "hutę" ze "stocznią"? Nie zdziwiłbym się, i to i to duży zakład.
    Zwróćcie pod uwagę co pod tym linkiem jest: tytuł "Pożar na terenie huty. Dwie osoby trafiły do szpitala", zdjęcie z podpisem "Cztery zastępy straży pożarnej musiały gasić pożar, do którego doszło w maszynowni statku na terenie huty.". A poniżej "Zostało jeszcze 99% treści artykułu". Jasne, akurat uwierzę. Co za kretyni, przecież jeśli w tytule i nagłówku mam całą treść to na pewno nie zajrzę do reszty tekstu, a już na pewno jak mam za to zapłacić.
  • przemk0
    Pomylili "hutę" ze "stocznią"? Nie zdziwiłbym się, i to i to duży zakład.
    Zwróćcie pod uwagę co pod tym linkiem jest: tytuł "Pożar na terenie huty. Dwie osoby trafiły do szpitala", zdjęcie z podpisem "Cztery zastępy straży pożarnej musiały gasić pożar, do którego doszło w maszynowni statku na terenie huty.". A poniżej "Zostało jeszcze 99% treści artykułu". Jasne, akurat uwierzę. Co za kretyni, przecież jeśli w tytule i nagłówku mam całą treść to na pewno nie zajrzę do reszty tekstu, a już na pewno jak mam za to zapłacić.
    Zacytowałam całą treść.
    Nie pomylili huty ze stocznią, bo stocznia jest zupełnie gdzie indziej.
    Owszem, kiedyś niedaleko tego miejsca była Huta Szczecin, ale od wielu lat nie istnieje. Statek stoi przy nabrzeżu Fosfatowym, w pobliżu firmy Fosfan.
    http://www.marinetraffic.com/pl/ais/home/centerx:14.61568/centery:53.48818/zoom:8/mmsi:576321000

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Mmie najbardziej ten news pasuje tu, w dziale humor:
    "Książka z autografem M. Edelmnana na śmietnisku" - oburzona GW nadje, ....... "Katarzyna nie mogła uwierzyć, że ktoś mógł wyrzucić ją na śmietnik".
    Antysemityzm bibliofilski czy bibliofilski antysemityzm. I najważniejsz: KTO PÓJDZIE ZA TĄ ZBRODNIĘ SIEDIEĆ!!!!!
    The author has edited this post (w 13.02.2014)

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Ale komenty tez niezłe:
    Straszne, okropne, niewyobrażalne!
    Kiedy czytam tak tragiczny artykuł włosy na moich plecach stają dęba, a te na klacie wiążą się pętelki.
    Jakim barbarzyńcą musiał być osobnik, który dopuścił się takiego zbezczeszczenia tego artefaktu! Taką podłość należy wypalić do korzeni rozpalonym żelazem!
    Hańba Wam, hańba, po trzykroć hańba kielczanie, że taką moralną maszkarę u siebie wyhodowaliście. Wasze podłe miasto czeka teraz niechybnie straszna i okrutna, ale w pełni zasłużona kara - już niedługo Święty Krzyż zmienieni się w wulkan, który zaleje Waszą egzystencjalną pustkę oczyszczającą lawą.
    Szczęśliwie, jest i dobro w tej historii.
    Wiwat pani Katarzyna! Wiwat pan Jakub! Ocalili od zgnicia, od unicestwienia tak wielką świętość. Chwała im za ten czyn pełen odwagi, ba brawury, szaleństwa nieliczącego się z własnym zdrowiem i życiem. Liczę, że redakcja Gazety ufunduje Państwu godną nagrodę - na przykład dwutygodniowe wczasy w Hurgadzie.
    Ogromne wrażenie wywarła na mnie zamieszczona w artykule sesja zdjęciowa. Pan Jakub - zjawiskowy, Książka - subtelna, wyrafinowana. Jak to się mówi: "skradła mu show"!
    Niecierpliwie czekam na drugą część. Widzę ją w saunie: pani Katarzyna i Książka.
    Brrr, aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o duchowej uczcie jaką będzie ta sesja.
    Kiedy ją opublikujecie, Gazeto?
    :D
  • fatuswombatus
    Mmie najbardziej ten news pasuje tu, w dziale humor:
    "Książka z autografem M. Edelmnana na śmietnisku" - oburzona GW nadje, ....... "Katarzyna nie mogła uwierzyć, że ktoś mógł wyrzucić ją na śmietnik".
    Antysemityzm bibliofilski czy bibliofilski antysemityzm. I najważniejsz: KTO PÓJDZIE ZA TĄ ZBRODNIĘ SIEDIEĆ!!!!!
    Juz nie pamietam , ale Waldemar Lysiak opisuje jak to nabyl sobie w antykwariacie jakas ksiazke bodaj z autografem oberredaktora dla czleka honoru.

    "- Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" Janusz Palikot, konwersatorium "Dialog i Przyszłość", 10 lutego 2012, Warszawa
  • Budyń78
    wielki szacun dla Rebelya.pl i Tygodnik Lisickiego za uwiarygadnianie Dukaczewskiego i Gadzinowskiego, poprzez patronowanie debacie na temat Kuklińskiego z udziałem tych panów. Rozumiem, że jeśli kiedyś odbędzie się autoryzowana przez Was debata o ks. Jerzym, zaprosicie na nią Jerzego Urbana i Grzegorza Piotrowskiego.
    Łukasz Warzecha
    Przepraszam, dopiero dowiaduję się, że jest taka debata. Dukaczewskiego jako uczestnika jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować. Ale po kiego tam Gadzinowski?!
  • "To małpa pochodzi od człowieka a nie odwrotnie. I wszystko zaczyna pasować..."
    >ze stopki juzera z forum fotograficznego
    :)
    The author has edited this post (w 19.02.2014)
  • Budyń wymiata.
    Znalazłem ten obrazek podpisany 99,99% internetowych dyskusji. Coś w tym jest.
    http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2014/02/TEctsYl.gif
  • Ponoć autentyk z dzisiejszej tv.
  • Frojdowska pomyłka czy pisoski kret w tvp???
    :D
  • Przeróbka po prostu. Ale ktoś się wstrzelił pięknie.
  • Pokaż mi swój kibel a powiem ci kim jesteś?
    tagi: jan ukowicz
    The author has edited this post (w 23.02.2014)
  • sarmata
    Pokaż mi swój kibel a powiem ci kim jesteś?
    tagi: jan ukowicz
    To też jest fejk. Tzn. taki tron istnieje ale nie w rezydencji Janukowycza.
  • Brakuje "Dorzynałbym" i Radzia.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • 7my
    Januk lubił również sztukę.
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1623766_740352769316171_1175812892_n.jpg
    E. Lucas nazwał go na tweeterze 'buduarowym silaczem'. LOL
    The author has edited this post (w 23.02.2014)
  • cd.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • A to, prawdziwe czy nie? Kolekcja samochodów Janukowycza:
    https://twitter.com/myroslavapetsa/status/437215137418584066/photo/1
  • przemk0
    A to, prawdziwe czy nie? Kolekcja samochodów Janukowycza:
    https://twitter.com/myroslavapetsa/status/437215137418584066/photo/1
    Prawdziwe.
    https://www.youtube.com/watch?v=SXw4UnzsIw4&list=UUGGgEuJhVtV0klEn6cW9ifg&feature=c4-overview
    Jest więcej filmików tego dziennikarza.
    The author has edited this post (w 23.02.2014)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)

  • Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

  • Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.