Skip to content

Kukiz fajnie gada

edytowano March 2015 w Forum ogólne
moje marzenie, wchodzą do drugiej tury Duda i Kukiz, wygrywa Duda, a jesienią w parlamentarnych PIS ma 38% ruch Kukiza 15%,
tu Kukiz fajnie gada:
https://www.youtube.com/watch
«13

Komentarz

  • "PiS-PO-SLD-PSL = jedno zuo."  Czym on się różni od Korwinowców i chłopców Kowalskiego, Sendeckiego, Kurzei, Hadacza?

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    "PiS-PO-SLD-PSL = jedno zuo."  Czym on się różni od Korwinowców i chłopców Kowalskiego, Sendeckiego, Kurzei, Hadacza?
    to bardzo proste, słuchając go nabieram przekonania, że on będzie dążył do realizacji tego co deklaruje
  • tom.vinci
    to bardzo proste, słuchając go nabieram przekonania, że on będzie dążył do realizacji tego co deklaruje
    Rzeczywista zdolność kandydata Kukiza do realizacji postulatów kandydata Kukiza mniejsza jest chyba nawet od zdolności poznawczej w/w kandydata.
  • peterman
    tom.vinci
    :
    to bardzo proste, słuchając go nabieram przekonania, że on będzie dążył do realizacji tego co deklaruje
    Rzeczywista zdolność kandydata Kukiza do realizacji postulatów kandydata Kukiza mniejsza jest chyba nawet od zdolności poznawczej w/w kandydata.
    jakby kolega rozwinął...
  • tom.vinci
    Kukiz fajnie gada
    Nic w większym stopniu nie budzi we mnie morderczych skłonności niż fajne gadanie.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    tom.vinci
    :
    Kukiz fajnie gada
    Nic w większym stopniu nie budzi we mnie morderczych skłonności niż fajne gadanie.
    no to już wiemy co w przypadku kolegi stanowi tzw. trigger
  • Niech się kolega Tom nie obrazi, ale retoryka "bandy czworga" + wcześniejsze zafiksowanie Kukiza na JOWach powoduje, że nie mam ochoty tego włączyć.
  • Kuba
    Niech się kolega Tom nie obrazi, ale retoryka "bandy czworga" + wcześniejsze zafiksowanie Kukiza na JOWach powoduje, że nie mam ochoty tego włączyć.
    kolega Tom bynajmniej się nie obrazi
    :D
    , pozdrawiam
  • Koledze Tomowi wypada też wyjaśnić, że pan Kukiz był czas jakiś temu aktywnym użyszkodnikiem forum frondy. Nie pamiętam, czy na robalyę też się załapał. Jego osobowość, zdolności intelektualne i organizacyjne, jak również wady, nałogi i uwikłania są tutejszym użyszkodnikom dość dobrze znane.
  • krzychol66
    Koledze Tomowi wypada też wyjaśnić, że pan Kukiz był czas jakiś temu aktywnym użyszkodnikiem forum frondy. Nie pamiętam, czy na robalyę też się załapał. Jego osobowość, zdolności intelektualne i organizacyjne, jak również wady, nałogi i uwikłania są tutejszym użyszkodnikom dość dobrze znane.
    aaa, jakby cuś więcej
  • Ale czy Kukiz nie jest świetnym przykładem, chwalonej w innym wątku, politycznej "pozytywnej nieudolności'?
    Kiedy uznał, że JOW0y stanowią remedium na wszystkie (albo przynajmniej większość) problmów zabrał się za próbę ich przeforsowania - mimo braku politycznego doświadczenia..
    ;)
  • ja pamiętam tylko jak kiedyś, chyba w programie Mellera, Kukiz coś pieprzył o przemyśle winiarskim zamiast docisnąć Tuska o Smoleńsk, nuale ludzie się rozwijają, pytanie jest: jaki jest stosunek Kukiza do PISu?
    The author has edited this post (w 23.03.2015)
  • pawel.adamski
    Ale czy Kukiz nie jest świetnym przykładem, chwalonej w innym wątku, politycznej "pozytywnej nieudolności'?
    Kiedy uznał, że JOW0y stanowią remedium na wszystkie (albo przynajmniej większość) problmów zabrał się za próbę ich przeforsowania - mimo braku politycznego doświadczenia..
    ;)
    Obstawiam opcję Giertycha. Kukiz nawijał o JOWach ale jego towarzyskie konotacje sugerowały zupełnie inne cele.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • tom.vinci
    jaki jest stosunek Kukiza do PISu?
    Obsesyjna nienawiść.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    tom.vinci
    :
    jaki jest stosunek Kukiza do PISu?
    Obsesyjna nienawiść.
    dowód poproszę
  • Jako że wprowadzenie JOWów zagwarantuje koalicji PO-PSL większość konstytucyjną, nie zdziwiłbym się gdyby rzeczywiście było to politycznym cwelem kol. pkukiza (czy też raczej osób lansujących tego nieszczęśnika).

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • tom.vinci
    dowód poproszę
    Proszę mnie pozwać przed sąd albo zaproponować etat sekretarza, wtedy dostarczę. Ostrzegam, że moja praca jest niewiarygodnie droga.
    Na tupnięcie nogą nie będę służyć koledze za protezę mózgu, samemu proszę sobie wyszukiwać informacje.
    The author has edited this post (w 23.03.2015)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Kolega mówi o tym estradowym pajacu, który na początku lat 90., gdy komuna rozkradała majątek narodowy, straszył ZChN-em, a potem przez wiele lat konsekwetnie popierał Platformę, a teraz ma jeszcze czelność wywyższać się nad tych, którzy byli przeciw niej?
    Coś widzę, że chyba Układ zaczyna go "pompować" w celu osłabienia Dudy, tak jak pompował KaNaPę przed ostatnimi eurowyborami.
    Ktoś mógłby powiedzieć: Los też głosował na PO. No, ale Los głosował raz i już w 2006 przejrzał na oczy, no i się kajał. Ten koleś nie kajał się, przeciwnie, jest butny, pełen bufonady i fanfaronady. Poza tym - oficjalnie zerwał z PO dopiero w 2011 roku. Nie ruszyło go złamanie obietnic wyborczych w 2008, afera hazardowa, katastrofa smoleńska (to ważny probierz!), podniesienie podatków w 2010, ruszyło go dopiero... położenie łapy na kasie macherów z OFE!!! Wtedy to wziął udział w tym operetkowym "buncie celebrytów" razem z Mellerem i ... Hołdysem.
    Poza tym to fanatyczne skupienie się na JOW-ach, jakby to był rzeczywiście problem. Facet ma określone zadanie. Teraz w ramach zadania ma zrealizować cel taktyczny - podebrać głosy Dudzie i w ten sposób pomóc Komorowskiemu.
  • Rzchanym
    Los też głosował na PO. No, ale Los głosował raz i już w 2006 przejrzał na oczy.
    Aż tak źle ze mną nie było. Był to rok 2002 albo 2003.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • To ja jeszcze przypomnę, że kol. pkukiz był jedną z twarzy think tanku zorganizowanego pod zawołaniem "Siła i Honor" przez śp. gen. Petelickiego niedługo przed tym, jak dopadły go myśli samobójcze.

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • los
    Rzchanym
    :
    Los też głosował na PO. No, ale Los głosował raz i już w 2006 przejrzał na oczy.
    Aż tak źle ze mną nie było. Był to rok 2002 albo 2003.
    Ups. Przepraszam za pomyłkę!
    :(
  • los
    tom.vinci
    :
    dowód poproszę
    Proszę mnie pozwać przed sąd albo zaproponować etat sekretarza, wtedy dostarczę. Ostrzegam, że moja praca jest niewiarygodnie droga.
    Na tupnięcie nogą nie będę służyć koledze za protezę mózgu, samemu proszę sobie wyszukiwać informacje.
    w normalnej rozmowie jak ktoś stawia daną tezę, a ktoś drugi prosi: to w takim razie proszę uzasadnić,  to się odpowiada: bo to i tamto, nikt tu nie tupie nóżką
  • ombretta
    To ja jeszcze przypomnę, że kol. pkukiz był jedną z twarzy think tanku zorganizowanego pod zawołaniem "Siła i Honor" przez śp. gen. Petelickiego niedługo przed tym, jak dopadły go myśli samobójcze.
    Admiratorem wspomnianego generała jest zresztą do dnia dzisiejszego...
  • Uwaga! Ciasteczka zawierają silą dawkę produktów kancerogennych pochdzących z przerobu metali ciężkich i ropy naftowej
  • krzychol66
    Koledze Tomowi wypada też wyjaśnić, że pan Kukiz był czas jakiś temu aktywnym użyszkodnikiem forum frondy. Nie pamiętam, czy na robalyę też się załapał. Jego osobowość, zdolności intelektualne i organizacyjne, jak również wady, nałogi i uwikłania są tutejszym użyszkodnikom dość dobrze znane.
    Odwrotnie, na FF się nie załapał, natomiast był na Rebe. Co do nałogów - podobno jest zaszyty.
    Natomiast cała reszta się zgadza. Walka z "banda czworgą" i JOW-y.
  • Tomie Vinci, wpisz sobie w Googlach "Kukiz" "PiS" i przejrzyj wyniki. Tylko dwie pierwsze strony wyników. Ot przykład pierwszy z brzegu:
    http://www.wprost.pl/ar/493228/Kukiz-PiS-jest-rewersem-systemu-stworzonego-przez-PO/
    Jest jeszcze kilka innych podobnych "mądrości" dyskwafilikujących wypowiadającego je.
  • Rzchanym
    Kolega mówi o tym estradowym pajacu, który na początku lat 90., gdy komuna rozkradała majątek narodowy, straszył ZChN-em, a potem przez wiele lat konsekwetnie popierał Platformę, a teraz ma jeszcze czelność wywyższać się nad tych, którzy byli przeciw niej?
    Coś widzę, że chyba Układ zaczyna go "pompować" w celu osłabienia Dudy, tak jak pompował KaNaPę przed ostatnimi eurowyborami.
    Ktoś mógłby powiedzieć: Los też głosował na PO. No, ale Los głosował raz i już w 2006 przejrzał na oczy, no i się kajał. Ten koleś nie kajał się, przeciwnie, jest butny, pełen bufonady i fanfaronady. Poza tym - oficjalnie zerwał z PO dopiero w 2011 roku. Nie ruszyło go złamanie obietnic wyborczych w 2008, afera hazardowa, katastrofa smoleńska (to ważny probierz!), podniesienie podatków w 2010, ruszyło go dopiero... położenie łapy na kasie macherów z OFE!!! Wtedy to wziął udział w tym operetkowym "buncie celebrytów" razem z Mellerem i ... Hołdysem.
    Poza tym to fanatyczne skupienie się na JOW-ach, jakby to był rzeczywiście problem. Facet ma określone zadanie. Teraz w ramach zadania ma zrealizować cel taktyczny - podebrać głosy Dudzie i w ten sposób pomóc Komorowskiemu.
    to właśnie mnie interesuje, jest kolega na 100% pewien, że wypuszczono go (kto?) w celu osłabienia Dudy? na moje działalność Kukiza raczej wspomaga drugą turę niż przeszkadza
    The author has edited this post (w 23.03.2015)
  • Brzost
    krzychol66
    :
    Koledze Tomowi wypada też wyjaśnić, że pan Kukiz był czas jakiś temu aktywnym użyszkodnikiem forum frondy. Nie pamiętam, czy na robalyę też się załapał. Jego osobowość, zdolności intelektualne i organizacyjne, jak również wady, nałogi i uwikłania są tutejszym użyszkodnikom dość dobrze znane.
    Odwrotnie, na FF się nie załapał, natomiast był na Rebe. Co do nałogów - podobno jest zaszyty.
    Natomiast cała reszta się zgadza. Walka z "banda czworgą" i JOW-y.
    Kukiz był na FF.
  • Swoją szosą: Kukiz=Korwin=Palikot=Owsiak
  • kania.zu.kurz
    Kukiz był na FF.
    Jakoś go nie zapamiętałem z tego okresu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.