Skip to content

Kukiz fajnie gada

2

Komentarz

  • tom.vinci
    w normalnej rozmowie jak ktoś stawia daną tezę, a ktoś drugi prosi: to w takim razie proszę uzasadnić,  to się odpowiada: bo to i tamto, nikt tu nie tupie nóżką
    Proszę nie rżnąć głupa. Tekst kolegi był po prostu niegrzeczny. Tak samo niegrzeczne jest domaganie się informacji, które może zdobyć kolega bez trudu sam.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Brzost
    kania.zu.kurz
    :
    Kukiz był na FF.
    Jakoś go nie zapamiętałem z tego okresu.
    Przyleciał na FF z pretensjami do Prezydenta Kaczyńskiego, że przyjechał do Katowic i jego żona spóxniła się na pociąg IC do Warszawy i musiała jechac następnym.
    Bluzgał jak opętany
  • Tak było, tak było w rzeczy samej.  Pamiętam ten wątek.

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • los
    tom.vinci
    :
    w normalnej rozmowie jak ktoś stawia daną tezę, a ktoś drugi prosi: to w takim razie proszę uzasadnić,  to się odpowiada: bo to i tamto, nikt tu nie tupie nóżką
    Proszę nie rżnąć głupa. Tekst kolegi był po prostu niegrzeczny. Tak samo niegrzeczne jest domaganie się informacji, które może zdobyć kolega bez trudu sam.
    niestety nie znalazłem dowodu, źę obsesyjnie nienawidzi PISu, mówi o tym, źe nienawidzi złodziejstwa i partiokracji, mówi o tym , że nienawidzi Hoffmanów i Nowaków, cwaniczkologii partyjnej, w drugiej części mówi zaś, że z PISem jest mu najbardziej po drodze
  • tom.vinci
    los
    :
    tom.vinci
    :
    w normalnej rozmowie jak ktoś stawia daną tezę, a ktoś drugi prosi: to w takim razie proszę uzasadnić,  to się odpowiada: bo to i tamto, nikt tu nie tupie nóżką
    Proszę nie rżnąć głupa. Tekst kolegi był po prostu niegrzeczny. Tak samo niegrzeczne jest domaganie się informacji, które może zdobyć kolega bez trudu sam.
    niestety nie znalazłem dowodu, źę obsesyjnie nienawidzi PISu, mówi o tym, źe nienawidzi złodziejstwa i partiokracji, mówi o tym , że nienawidzi Hoffmanów i Nowaków, cwaniczkologii partyjnej, w drugiej części mówi zaś, że z PISem jest mu najbardziej po drodze
    zrównał PiS z PO, PSL i SLD
    Miał powiedzieć wprost "ja ich kurwa nienawidzę"?
    Proszę nauczyć się czytać mowe ciała. logiką w czytaniu wypowiedzi też nie zaszkodzi się kierować
  • Jeśli kolega szuka prawdy o Kukizie w tym, co o sobie mówi, to znajdzie kolega tylko prawdę o swych zdolnościach umysłowych.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • lupus71
    Przyleciał na FF z pretensjami do Prezydenta Kaczyńskiego, że przyjechał do Katowic i jego żona spóxniła się na pociąg IC do Warszawy i musiała jechac następnym.
    Bluzgał jak opętany
    No to jakoś mnie to szczęśliwie ominęło, albo wymazałem z pamięci. Ale bluzgi przy różnych okazjach pamiętam, można było rozpoznać, kiedy pisał "pod wpływem".
  • Ja pamiętam dziką obsesyjną nienawiść do św.p. Prezydenta. Takich rzeczy nie zapominam i nie wybaczam.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Jeśli kolega szuka prawdy o Kukizie w tym, co o sobie mówi, to znajdzie kolega tylko prawdę o swych zdolnościach umysłowych.
    nie czytam jego memłarów, nie śledzę jego bloga, oglądam go w konfrontacji z ludźmi na spotkaniu wyborczym, tak samo wyborcy zadecydują oglądając debatę telewizyjną o losach danego kandydata
  • tom.vinci
    los
    :
    Na tupnięcie nogą nie będę służyć koledze za protezę mózgu, samemu proszę sobie wyszukiwać informacje.
    w normalnej rozmowie jak ktoś stawia daną tezę, a ktoś drugi prosi: to w takim razie proszę uzasadnić,  to się odpowiada: bo to i tamto, nikt tu nie tupie nóżką
    byłoby trudno streszczać wymiaę zdań prowadzoną z Pawłem przez rok na forum Frondy i na Rebelyi.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Czy Kolega Tom Vinci przeczytał mój wpis z 13:52? Podałem tam przykład i jeszcze sposób na znalezienie następnych.
    The author has edited this post (w 23.03.2015)
  • Rzchanym
    Czy Kolega Tom Vinci przeczytał mój wpis z 13:52? Podałem tam przykład i jeszcze sposób na znalezienie następnych.
    Kukiz rewersem systemu? od razu przeczytałem
  • tom.vinci
    to właśnie mnie interesuje, jest kolega na 100% pewien, że wypuszczono go (kto?) w celu osłabienia Dudy? na moje działalność Kukiza raczej wspomaga drugą turę niż przeszkadza
    Na 100% nie jestem pewien, jedynie przypuszczam. Na 100% jestem za to pewien, że nie jest to człowiek wiarygodny i zasługujący na zaufanie.
  • ok, widzę tu pewną trudność, nie znam wpisów Kukiza na forum Rebelya i Fronda, jak piszecie dał tam niejednokrotnie wyraz nienawiści do św. Pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, może zatem doszło do jakiejś przemiany, może zmądrzał?
    dwa, wracam do, moim zdaniem, kluczowej sprawy, czy obecna działalność Kukiza wspomaga drugą turę czy nie, na moje wspomaga, bo Duda swoje 30% będzie miał, jakby Kukiz urwał 5% to komorra nie zdobędzie upragnionej pięćdziesiątki...
    The author has edited this post (w 23.03.2015)
  • Skąd założenie, że miałby odebrać głosy Komorowskiemu? Przecież on wyraźnie "natargetowuje" przekaz na ludzi ewidentnie niezadowolonych.
    Poza tym - wybory prezydenckie to nie koniec. Jak zdobędzie w miarę duże poparcie, to urośnie w siłę i zacznie jeszcze mocniej i skuteczniej mącić. A przecież kilka miesięcy po wyborach prezydenckich są jeszcze parlamentarne!
    Jest jeszcze jeden szczegół, który umyka obserwatorom, a który w świetle fałszerstw z ubiegłego roku nabiera wagi. Otóż mnożenie takich bytów sprzyja fałszerstwom. Jak wiadomo, komisje wyborcze nie mogą być zbyt duże. Dlatego, gdy komitetów jest za dużo, robi się losowanie. Jednym z elementów, który ułatwiał jesienią fałszowanie było to, że PiS nie miał swoich członków w komisjach wyborczych na poziomie "sejmikowym", a nie miał, bo pojawiały się różne dziwne komitety (np. w jednym z województw odkurzono LPR!), które wygrywały losowanie.
  • Lansowany jest już byt zwany "partią Kukiza", a jakże.
  • Rzchanym
    Skąd założenie, że miałby odebrać głosy Komorowskiemu? Przecież on wyraźnie "natargetowuje" przekaz na ludzi ewidentnie niezadowolonych.
    Poza tym - wybory prezydenckie to nie koniec. Jak zdobędzie w miarę duże poparcie, to urośnie w siłę i zacznie jeszcze mocniej i skuteczniej mącić. A przecież kilka miesięcy po wyborach prezydenckich są jeszcze parlamentarne!
    Jest jeszcze jeden szczegół, który umyka obserwatorom, a który w świetle fałszerstw z ubiegłego roku nabiera wagi. Otóż mnożenie takich bytów sprzyja fałszerstwom. Jak wiadomo, komisje wyborcze nie mogą być zbyt duże. Dlatego, gdy komitetów jest za dużo, robi się losowanie. Jednym z elementów, który ułatwiał jesienią fałszowanie było to, że PiS nie miał swoich członków w komisjach wyborczych na poziomie "sejmikowym", a nie miał, bo pojawiały się różne dziwne komitety (np. w jednym z województw odkurzono LPR!), które wygrywały losowanie.
    myślę, że on kosi niezdecydowanych, co do fałszerstw, jeżeli będą, to nic nie jest w stanie ich powstrzymać
  • tom.vinci
    może zatem doszło do jakiejś przemiany, może zmądrzał?
    Nie musiał. Nawet w największym pijackim transie wykazywał się wielką mądrością w zakresie lokalizacji konfitur.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • tom.vinci
    ok, widzę tu pewną trudność, nie znam wpisów Kukiza na forum Rebelya i Fronda, jak piszecie dał tam niejednokrotnie wyraz nienawiści do św. Pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, może zatem doszło do jakiejś przemiany, może zmądrzał?
    dwa, wracam do, moim zdaniem, kluczowej sprawy, czy obecna działalność Kukiza wspomaga drugą turę czy nie, na moje wspomaga, bo Duda swoje 30% będzie miał, jakby Kukiz urwał 5% to komorra nie zdobędzie upragnionej pięćdziesiątki...
    nie zmądrzał a zgłupiał. Pod koniec terapii zafundowanej mu na FF/FR przynajmniej nie bredził. Obecnie wrócił do punktu wyjścia. No może piosenek poparcia dla Tuska nie wyśpiewuje jak w 2007 roku...
  • to kandydat do zagospodarowania elektoratu protestu i buntu.
    -Samoobrona,
    -Palikot,
    -ostatnie wybory- napompowany Korwin (żeby mniej sterowalny RN nie przekroczył 3, albo 5%)
    -teraz grają Kukiza.
    To jest uderzenie nie tyle w Dudę, ale raczej w Korwina i - śmiejcie się śmiejcie- w takich ludzi, jak Braun czy Słomka. Którzy przed 1 turą powiedzą to, czego Duda nie może powiedzieć, narobią fermentu i szumu, a w drugiej turze jednak poprą Dudę.
    Kukiz w 2 turze nie poprze Dudy.  Korwin, podprowadzony przez Wiplera, pod przyszłą koalicję- niewykluczone, może może. Kukiz- na 100% nie.
    I o to w tym wszystkim chodzi.
    I jeszcze ta jego nienawiść do Tryzubów. Ukraińców kochać się nie da, ale temat wystarczy ominąć lub przemilczeć.  Ekspresja jawnej niechęci nie jest polską racją stanu.
    Aż się jenerał Petelicki w grobie przewraca, że jego podopieczny jest tak wulgarnie i narowiście prowadzony. Zupełnie bez wyczucia i delikatności.
  • celnik.mateusz
    Takietam
    Hehe, z łezką w oku... C30, to dopiero była gnida.
  • celnik.mateusz
    Takietam
    takie buty
  • Nie dyskwalifikuje fakt, że człowiek jest ordynusem, muzykanci nigdy nie byli wzorem manier. Gorsze są rzeczy, które robił.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • tom.vinci
    nie czytam jego memłarów, nie śledzę jego bloga, oglądam go w konfrontacji z ludźmi na spotkaniu wyborczym, tak samo wyborcy zadecydują oglądając debatę telewizyjną o losach danego kandydata
    Łomatko! Litości... Zaszyty, debilny grajek na prezydęta. Faktycznie ałtorytet dla ludzi.
  • No i co, że fajnie gada ? Ziemkiewicz też fajnie gada, nawet Korwin czasami. Nic z tego nie wynika i nie wyniknie. Polityka to nie Dziennik Telewizyjny, ani wyszczekane ludziki, ani filozujcy intelektualiści. Już pomijając całą groteskowość Kukiza, kim ten człowiek jest (i jemu podobni), jakie ma predyspozycje, jakie doświadczenie, jaki potencjał ? Jaki mechanizm za nim stoi ? Żaden, albo jest po prostu pożytecznym idiotą.
    Bardzo mało, właściwie wcale, mnie interesuje kto co gada. Ja też bym potrafił wstawiać głodne kawałki, takie jak Kukiz, tyle ze mi nikt nie da, bo nie jestem znanym śpiewajłem. Ale moc sprawczą i ja i Kukiz mamy identyczną. Zupełnie pomijalna dla mnie jednostka, jak Korwin, jak ta Ładna Pani, ja ich już nie widzę, nie dotrzegam, nie interesują mnie zupełnie.
    JORGE>
  • krzychol66
    Nie pamiętam, czy na robalyę też się załapał.
    Pisał był, podcztywawszy go pamiętam.
    Na Rebelyii miał  login/nick pkukiz, ale i tak wszyscy pisali mu per ciasteczkowy.
    celnik.mateusz
    Takietam
    Pięć lat temu, a  teksty jakby z dziś...
    ===
    Ale raz popełnił taki wątek i wpisy:
    Wątek: JarKacz
    wpis: Teraz w tvp3. Kapitalne wystąpienie JarKacza w Wałbrzychu. O Wałbrzychu:-). I nie tylko. Szacun
    wpis2: Jeśli ja kupiłem to pewnie tak
    :)
    (na pytanie czy ktoś to - wystąpienie JK - kupi)
    wpis3: Mówił spokojnie, konkretnie, i pierwszy raz widze, że pogodził sie ze smiercią Najblizszych. Nie ma jadu, żalu, histerii. Mógłby powiedziec więcej a powiedział tyle ile trzeba .
    -Co Pan przez to rozumie?
    - Że działa rozumnie a emocje zostawia artystom
    :)
    :)
    ==
    romeck: aż mię zatkało bo nie pamiątam takiego....!
    A kol. Brzost mu nawet porad zoologicznych udzielał w dziedzinie nieśpiewania kanarków:)
    The author has edited this post (w 24.03.2015)
  • romeck
    A kol. Brzost mu nawet porad zoologicznych udzielał w dziedzinie nieśpiewania kanarków:)
    Były przekarmione, on je niechcący przegłodził i zaczęły śpiewać. Pamiętam.
  • Cóż, mnie się jednak wydaje, że lepsze Ciasteczko niźli Ogórek, że o dziadku Krulu nie wspomnę. W każdych wyborach głosiują i rozwalacze systemu i gimbaza i szczerze mówiąc wolę, żeby jedli ciastka. A co do Krula - zauważyli państwo, że znaczące incydenty wokół bronkobusów i bronkospotkań wywoływali albo ludzie Krula albo jacyś dziwni aktywiści bez afiliacji konkretnej? A i tak mediaworkerzy i sztabowcy Bronka spinowali, że to Duda ich nasyła.
  • Radzę odświeżyć sobie wypowiedzi Donalda Tuska z lat 2003-2005. Też nieraz fajnie gadał!
    :D
  • Można P.K lubić lub nie lubić. Ale cóż...hm...jakby to rzec? Orłem entelektu on nie jest.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.