Skip to content

Kukiz fajnie gada

13»

Komentarz

  • Budyń ładnie go scharakteryzował niedawno, że to dobry człowiek, naiwnie patrzący na świat, z absolutnym brakiem intuicji politycznej.
  • przemk0
    Budyń ładnie go scharakteryzował niedawno, że to dobry człowiek, naiwnie patrzący na świat, z absolutnym brakiem intuicji politycznej.
    Jednym słowem............no, właściwie dwoma:
    POżyteczny   ..... (sami wstawcie)....

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • To jest dureń z deficytem pokory. Myśli, że jeśli ludzie go lubią i klepią po plecach- to jest mądry i ma rację.
  • Zwykła świnia. Nie zapomnę, jak rozpowszechniał esbecką wrzutkę o upodobaniach seksualnych J. Kaczyńskiego.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • ella
    Zwykła świnia.
    Brawo Ella, krótko, treściwie i zawiera wszystkie potrzebne informacje.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Tyminski, Bolek, Olek, Tusk, Kukiz - Boze, czy to sie nigdy nie skonczy?
    Jakimz durnym narodem jetesmy...

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • edytowano November 2016
    //tytuł wątku mi się spodobał więc tutaj//

    Dziś rano w radiowej Trójce. Kukizowiec (chyba Jakubiak). Kupa mięci.
    Ryszard Petru i Jarosław Kaczyński to jest ta sama liga.
    W kontekście budowania relacji z innym, budowania sojuszy, jednoczenia stron. Że obaj sukces zawdzięcają dzieleniu i promocji samego siebie, i na negatywnym obrazowaniu innych.
  • w radiu ZET
    Kukiz, 8. czerwca 2017Myślę, że to byłoby jednak spełnienie marzeń, bo wydaje mi się, że przy takim wyniku 15 proc. w kolejnych wyborach nikt bez nas nie mógłby rządzić. A moim marzeniem, nie, moim marzeniem jest sytuacja, która doprowadzi do tego, że my, jako języczek u wagi wymusimy na jednej z partii, w zamian za koalicję, zmiany ustrojowe
    i sąsiedni wątek, by połączyć
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.