Skip to content

Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie

2

Komentarz

  • Ponoć jakieś były, właśnie z okazji radykalności imprez.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Robocza hipoteza w temacie Radsika i jego błyskotliwego tweeta. Tusk rozkazał mu wleźć na minę a ten jeszcze podskoczył kilka razy.
  • Nosił Grześ razy kilka...

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Ewa Kopacz, która została pierwszą wiceszefową PO uzyskała 249 głosów - IDIOTKA
    pozostałymi wiceprzewodniczącymi zostali:
    Hanna Gronkiewicz-Waltz - 281 głosów - IDIOTKA
    Cezary Grabarczyk - 274 - LIZUS
    Radosław Sikorski - 273 - BUFON, LIZUS, IDIOTA
    Bogdan Borusewicz - 294 - IDIOTA
    Donald Tusk się zapętlił. To nie jest Armia Czerwona, że można wybić generałów, zastąpić idiotami i ilością ludzi wojnę wygrać. Leżysz pan i robisz pod siebie, sprawne jednostki wybiłeś, a szczury niżej już uciekają.
    A Grzesio tego nigdy nie zapomni. Oto prawdziwy Gollum polskiej polityki, tyle że jego pierścieniem jest życie Donalda Tuska ...
    JORGE>
  • No więc ja tak od dłuższego czasu czekam z ciekawością1 w jaki sposób on się odwinie... i nic.
  • Brzost
    No więc ja tak od dłuższego czasu czekam z ciekawością1 w jaki sposób on się odwinie... i nic.
    Schetyna to jest chyba człowiek inteligentny. Więc nie prowadzi przegranych wojen. Tusk jest teraz mocniejszy. Ale, o ile pogłoski o pamętliwości i mściwości Grzesia są wirygodne, to kiedy układ sił się zmieni to powrót Jedi będzie miał miejsce. Za rok, za dwa, za dziesięć, nie zapominajmy o wytrwałości ludzkiej. A może torpeda będzie odpalona w dzieci Donalda, bo to boli najbardziej ? W każdym razie Tusk to wariat, podzielił swój świat na dwie części, idiotów stojących za nim i śmiertelnych wrógów. Nic pomiędzy.
    JORGE>
  • Nie odwinie się. Donek jest dziedzicem Slythernina - nie można mu się sprzeciwić nawet jak zabija.
    Swojo szoso - tym razem zabicie Grzesia było całkiem racjonalne, Donek jest znakomitym kandydatem na kozła ofiarnego ale do rytuału najpierw trzeba znaleźć kogoś, kto go zastąpi. Grześ był głównym kandydatem, więc nie miał prawa żyć. Poprzednie morderstwa były ewidentnym wyrazem psychopatii ale to świadczy jedynie o instynkcie samozachowawczym. Ja bym inaczej nie postąpił.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Dużo jest tych powiedzonek o Grzesiu. Np. takie: Sam tego chciałeś Grzegorzu Schetyno.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Dynamika takich grup jest bardzo specyficzna. Schetyna może być zdania że nigdzie nie będzie mu tak dobrze jak przy Tusku u władzy, nie ma znaczenia jak bardzo jest tam poniżany - lepiej nie będzie. I to może być prawda. A może jest idealistą jak komuniści których Stalin wykańczał, wielu z nich wiedząc że jutro-pojutrze po nich przyjdą z pokorą przyjmowali swój niezasłużony zły los "dla dobra sprawy", która jest większa niż ten mały człowiek Stalin.
  • przemk0
    A może jest idealistą jak komuniści których Stalin wykańczał, wielu z nich wiedząc że jutro-pojutrze po nich przyjdą z pokorą przyjmowali swój niezasłużony zły los "dla dobra sprawy", która jest większa niż ten mały człowiek Stalin.
    Ta wersja wydaje mi się najmniej prawdopodobna
    :D
  • Komuniści mieli sprawę ale czy PO jakąś miała? Ciężko sobie wyobrazić zwłaszcza przypadku Grzesia, któren był wręcz platońskim wzorcem polityka-bizniesmiena, który jest gdzie jest tylko i wyłącznie dla marności, jego aparat pojęciowy wręcz nie przyjmuje do wiadomości istnienia czegoś więcej.
    Ja mam inną teorię - na serio, choć brzmi jak bajka. Donek sprzedał diabłu duszę - nie alegorycznie ale dosłownie z całym rytuąłem: cyrograf, podpisywanie krwią, etc. Dostał za nią wężowe oczy - moc paraliżowania każdej ofiary, by nie była w stanie mu się sprzeciwić.
    BTW - temat diabła osobowego występował w pierwszym numerze Flądry.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Patrzyłem mu w oczy jakiś czas temu i nic, null. W ogóle mnie nie sparaliżował. Miał głupią minę i wyglądał na zestrachanego.
  • nicked
    Patrzyłem mu w oczy jakiś czas temu i nic, null. W ogóle mnie nie sparaliżował. Miał głupią minę i wyglądał na zestrachanego.
    Szatan i jego słudzy nie mają mocy paraliżowania woli ludzi porządnych (niekoniecznie świętych).
  • nicked
    Patrzyłem mu w oczy jakiś czas temu i nic, null. W ogóle mnie nie sparaliżował. Miał głupią minę i wyglądał na zestrachanego.
    MarianX
    nicked
    :
    Patrzyłem mu w oczy jakiś czas temu i nic, null. W ogóle mnie nie sparaliżował. Miał głupią minę i wyglądał na zestrachanego.
    Szatan i jego słudzy nie mają mocy paraliżowania woli ludzi porządnych (niekoniecznie świętych).
    No właśnie. Grzesia i wielu spraraliżował.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Szkoda Grzesia. Jedyne co mi się podobało w PO to jego zęby (ma/miał świetnego protetyka).

    Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
  • WrogLudu
    Szkoda Grzesia. Jedyne co mi się podobało w PO to jego zęby (ma/miał świetnego protetyka).
    oraz dolne kończyny Asi - główny akcent debaty między Radsikiem i Bulem.
    The author has edited this post (w 15.12.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • :)
    Rzeczywiście, coś w tej Platformie pozytywnego by sie znalazło.

    Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
  • Ale go nie wywalili.
    Grześ twardy. Wszystko zniesie.
  • Tak na marginesie:
    - byly schetynowski marszalek wojewodztwa Jurkowlaniec zostal prezesem Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (22 tysiacej golej pensji)
    - byly schetynowski wojewoda Skorupa zostal szefem Wojewodzkiego Funduszu Ochrony Środowiska we Wroclawiu (16,5 tysiaca golej pensji)
    Obydwaj wczesniej odwolani (Jurkowlaniec formalnie sam zrezygnowal) po przewrocie karpackim.

    Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika
  • Mania
    WrogLudu
    :
    Szkoda Grzesia. Jedyne co mi się podobało w PO to jego zęby (ma/miał świetnego protetyka).
    oraz dolne kończyny Asi - główny akcent debaty między Radsikiem i Bulem.
    Hę, co jest wspólnego między nogami Muchy a nową klawiaturą Szejtyny???
  • qiz
    Mania
    :
    WrogLudu
    :
    Szkoda Grzesia. Jedyne co mi się podobało w PO to jego zęby (ma/miał świetnego protetyka).
    oraz dolne kończyny Asi - główny akcent debaty między Radsikiem i Bulem.
    Hę, co jest wspólnego między nogami Muchy a nową klawiaturą Szejtyny???
    PO
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Kiedyś, w czasch afery Rywina, opowiadam kumplowi kawał: Co ma wspólnego polityk i mucha? (no, że i to i to można zabić gazetą, miało być) A on: lepkie łapki?
    :D
  • Po internetach (chyba na niezależnej) krąży wiadomość, że PEK zostanie zastąpiona wkrótce przez PGSch.
  • Od pewnego czasu takze w telewizjach jest przedstawiany i lansowany jak  płemieł. Rzecz jasna to wrażenia.

    Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika
  • Los mówił, że GSch jest dorżnięty.
    Grzegorz Braun mówił- że GSch będzie władcą po Donku...
  • Exspectans
    Po internetach (chyba na niezależnej) krąży wiadomość, że PEK zostanie zastąpiona wkrótce przez PGSch.
    To zależy, gdzie ucho przyłożyć. Wielu mówi o Siemoniaku jako następcy PEK.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • No i po Grzesiu
  • los napisal(a):
    No i po Grzesiu
    Ło, a co się stało się, jechał ałtostopem z jenerałem Sulejmanim?
  • edytowano January 2020
    Świetna wiadomość. Schetyna dawał radę, jest to poważny gracz. Cóż można ugrać mając armię cymbałów i nafajdane w gnieździe przez odchodzącego wyżej marszałka ?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    No i po Grzesiu
    Ło, a co się stało się, jechał ałtostopem z jenerałem Sulejmanim?
    ŁOŁ!
    WP: Grzegorz Schetyna nie będzie startował w wyborach na szefa PO.
    tvp: Lider Platformy Obywatelskiej rezygnuje.
    Odchodzi z poczuciem humera:
    interia: Przyszedł czas na nowy rozdział. Najlepszym kandydatem na następną kadencję jest mój przyjaciel Tomasz Siemoniak. To czas, gdy trzeba otwierać się na nowych ludzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.