Skip to content

Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie

13»

Komentarz

  • Noi PO zostawił silniejsza niż w 2015
  • edytowano January 2020
    to są jednaj partie wodzoweskie
    Sławomir Neumann:

    - Grzegorz za dużo zrobił dla PO, żeby przegrać teraz wybory na przewodniczącego - mówi.
  • los napisal(a):
    No i po Grzesiu
    Tym razem nie będę polemizował. Pytanie co będzie dalej?

  • post otwierający wątek
    los napisał 26.10.2013:
    A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem.
    Taki wierszyk mi się przypomiał. Oni wszyscy są jak małe zwierzęta sparaliżowane wzrokiem pytona.
    czyli kilkoma głosami (197:205) Schetyna stracił szefostwo Dolnośląskiej PO
    Ale czy właśnie nie dzięki tej przegranej, z pełną determinacją stanął do walki o szefostwo PO w styczniu 2016?
  • Na pewno Grześ to jedyne coś warte w PO.
  • No tapsz. Czyli co, PO ogłasza przekształcenie w fundusz emerytalny?
  • sze zobaczi
  • edytowano January 2020
    los napisal(a):
    Na pewno Grześ to jedyne coś warte w PO.
    Jeden tam jest tylko coś wart człowiek- Schetyna- ale i ten, prawdę mówiąc, świnia - powiedziałby Gogol. .
  • Sprawdziłam datę założenia wątku. I co ja paczę?
    A jednak Grześ przeturlał się bezpiecznie. Nie przejdzie do historii jako wynoszący sztandar partii.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Sześcioro w wyścigu, to nie poważne wybory, a robienie sobie jaj. Przyszłość krowy na lodzie nadciąga z szybkością Petru.
  • Jedno, co przychodzi mi do głowy, to zawody algorytmów z dylematem więźnia, i ordynarny faul, gdy jedna z ekip wystawiła kilka algorytmów, aby jeden wygrał. Może SienkiewiczowskaMuchaZBudkiArłukowicza, to właśnie taki byt zbiorowy?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Sześcioro w wyścigu, to nie poważne wybory, a robienie sobie jaj. Przyszłość krowy na lodzie nadciąga z szybkością Petru.
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Jedno, co przychodzi mi do głowy, to zawody algorytmów z dylematem więźnia, i ordynarny faul, gdy jedna z ekip wystawiła kilka algorytmów, aby jeden wygrał. Może SienkiewiczowskaMuchaZBudkiArłukowicza, to właśnie taki byt zbiorowy?
    PO istnieje (realnie rządzi) tylko w samorządach, więc te sześć obozów, to prawdziwe sześć obozów walczących o przejęcie centrali.
  • romeck napisal(a):PO istnieje (realnie rządzi) tylko w samorządach, więc te sześć obozów, to prawdziwe sześć obozów walczących o przejęcie centrali.
    W centrali jest do wygarnięcia +20 mln rocznie, tak więc informacje o 'nieistnieniu' centrali są lekko przesadzone.
    Natomiast co do siły, to zgoda, stolica plus sejmik to ocean kasy do skierowania ku potrzebom ...

  • Grześ twierdzi, że piasku nie ma, więc się nim z Kidawą nie podzieli. Jasne? Dla mnie nie za bałdzo.

    https://www.tvp.info/46172764/schetyna-powiedzial-ze-platforma-nie-ma-kasy-na-kampanie
  • Chlop bez pieniędzy to dupa.
    Tak twierdziła moja babcia.

    A pod wygrane wybory nie może wziąć kredytu? Albo pod przyszłe wpływy z tytuła wprowadzenia posłów do Sejmu?
    Malo kreatywny on.
  • To co, jednak Brzeszczot w drugiej turze?
  • A Duda w ramach wypełniania tęsknot ludności powiatowej odwiedzi kolejne 3 miasteczka dziś.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.