Skip to content

"Wladimir, ni chuja!"

13

Komentarz

  • Pouczające, co pan artysta kiedyś mówił.
    Bo zdaje się teraz go różni wciągają na ałtoryteta, teraz np. Dorzecze.
    Mam wrażenie, że w Dorzeczu pogodzili się z upadkiem i teraz tylko starają się przebłagać mejstrim w trosce o przyszłe etaty np. w Superstacji.
    The author has edited this post (w 12.05.2014)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Pouczające, co pan artysta kiedyś mówił.
    Bo zdaje się teraz go różni wciągają na ałtoryteta, teraz np. Dorzecze.
    Mam wrażenie, że w Dorzeczu pogodzili się z upadkiem i teraz tylko starają się przebłagać mejstrim w trosce o przyszłe etaty np. w Superstacji.
    W mojej opinii nie. Nie pogodzili się. Wprost przeciwnie. Walczą i to na całego aby kompletnie przejąć kontrolę. Zmienili jednak taktykę i dostosowali ją do rzeczywistości. Spostrzegli bowiem iż nie da się jednak nachalnie kreować ichnią rzeczywistość i wtłaczać ja do pustych łbów bugoodrzan. Okazuje się że bugoodrzanie maja jednak coś wspólnego zPolakami. Być może mają wspólnych przodków. Cechą jaką odziedziczyli to wprost proporcjonalnie roznący opór do nachalności z jaką się stara się im narzucić jakikolwiek sposób myślenia.
    Tak więc włatcy dOOsz" postanowili przejmować i zawłaszczać symbole, które do niedawna były jeszcze im wrogimi. Stąd więc mamy doczynienia z GazWyb zachwycającym się i lansującym hasło "Żołnierze Wyklęci". Stad zachwyt i ujadanie nad Powstaniem Warszawskim i filmami o/na temat Powstania. Stąd też "nagłe" nawrócenie się wszelakiej maści łałtorytetów.
    A ja mówię tak. Szambo to było, szambo to jest i szambem pozostanie.

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Nuale ja pisze o Dorzeczu. Uwa Zamrze byla jeszcze patriotyczna, mejnstrimowe poglady byl dozowane jak kropelki trucizny. Dorzecze to juz czysty mejstrim i to paradoksalnie wiekszy niz Aborcza - bo Polacy ciagle nie zachwycaja sie Konczita Parowa. Obyczajowo sa konserwatywni ale tutka sie roztrzaskala o smolenskie bloto, Antuan to wariat i ruski agent a PiS to sekta.
    Dorzecze jest lepszym wieszczkiem polskiego kultu sw. Spokoja niz Aborcza.
    The author has edited this post (w 12.05.2014)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • A to OK. Mówimy o podobnych symptomach podobnej choroby występującej u grup złożonych z podobnych osobników. Być może jest gdzieś wspólny mianownik....

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • edytowano February 2022
    los zanucił w maju 2014:
    "Wladimir, ni chuja!"

    https://youtu.be/ zMfZK56OPMM

    "Русский корабль, иди нахуй!"
    image
  • @romeck Sugerowałbym jednak przeniesienie do jakiegoś bardziej godnego wątku.

  • Exspectans napisal(a):
    @romeck Sugerowałbym jednak przeniesienie do jakiegoś bardziej godnego wątku.

    no, myślałem,
    ale to los zaczął!
  • Biedni chłopcy z tej Wyspy Węży. Takie nasze Westerplatte.
  • Cyrylica napisal(a):
    Biedni chłopcy z tej Wyspy Węży. Takie nasze Westerplatte.
    Ciekawe czy Sabaton odważy się o nich zaśpiewać.
  • A propos Sabatonu - tradycyjnie neutralna Szwecja postanowiła dozbroić Ukrainę.
  • Brzost napisal(a):
    A propos Sabatonu - tradycyjnie neutralna Szwecja postanowiła dozbroić Ukrainę.
    No jak ruskie wprost się do nich odnieśli to z miejsca przywrócili powszechny pobór.
  • peterman napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Biedni chłopcy z tej Wyspy Węży. Takie nasze Westerplatte.
    Ciekawe czy Sabaton odważy się o nich zaśpiewać.
    Chyba wiem, jaki będzie refren
  • Pan Prezydent Zełenski mówi:

  • los napisal(a):
    Ciagle nie widze zrodel zachwytu. Zawodem pana MM jest wydawanie dzwiekow roznymi otworami i zupelnie nie widze, w ktorym miejscu owo wydawania dzwiekow mialoby byc albo odkrywcze albo wysokiej jakosci. Z tzw. naturszczykow to juz Janusz Laskowski lepszy jest.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
    https://www.cda.pl/video/1185157e
  • Maciej Maleńczuk jest zdeklarowanym szatanistą i kodziarzem.
  • trep napisal(a):
    Maciej Maleńczuk jest zdeklarowanym szatanistą i kodziarzem.
    Ksiądz Boniecki lubi to!
  • trep napisal(a):
    Maciej Maleńczuk jest zdeklarowanym szatanistą i kodziarzem.
    Jak to artysta. Może taki być ale jedno dzieło stworzy znaczące.
  • Daj spokój. Co znaczącego może stworzyć wyjec, którego wiedza muzyczna sprowadza się do trzech akordów?
  • Smok_Eustachy napisal(a):
    trep napisal(a):
    Maciej Maleńczuk jest zdeklarowanym szatanistą i kodziarzem.
    Jak to artysta. Może taki być ale jedno dzieło stworzy znaczące.
    Zbiór artystów nie będących szatanistami nie jest pusty.
  • los napisal(a):
    Daj spokój. Co znaczącego może stworzyć wyjec, którego wiedza muzyczna sprowadza się do trzech akordów?
    Toż dałem linka. Potężny efekt artystyczny osiągnięty małymi środkami.
  • Inaczej definiujemy efekt artystyczny. To jest potężny efekt artystyczny osiągnięty małymi środkami

  • Sądząc po komentarzach pod teledyskiem efekt jest silny prorosyjski, roi się od komentarzy "my bracia słowianie dość wojen".
  • Przemko napisal(a):
    Sądząc po komentarzach pod teledyskiem efekt jest silny prorosyjski, roi się od komentarzy "my bracia słowianie dość wojen".
    Putin psychopata, Stalin psychopata, Hitler psychopata - wszyscy inni tylko wykonywali rozkazy.

  • edytowano February 2022
    image
    Coś z fb
    https://www.facebook.com/groups/aieplus/?ref=share
    Piwo z brtowaru zakładowego
  • Grupa prywatna.
  • Brzost napisal(a):
    Grupa prywatna.
    I wyrzucają katolików. Po trzech latach mnie wyrzucili, a komentuję rzadko i grzecznie (bez pyskówek). Bardzo antykatolickie nastroje.
  • edytowano March 2022
    OGŁOSZENIE:
    Wjeżdżając до Польщі
    NIE MUSISZ
    zgłaszać majątku
    ruchomego zdobytego
    на загарбників
    w urzędzie celnym
    image
  • edytowano March 2022
    straszne q...stwo wobec Ukraińców - ta paskudna insynuacja powyżej to ze sputnika?

    Tymczasem
    The #Ukrainian Center for Countering Disinformation reports that the Russian army mines abandoned equipment before retreating. There are already first civilian casualties
    image
  • edytowano March 2022
    KAnia napisal(a):
    straszne q...stwo wobec Ukraińców - ta paskudna insynuacja powyżej to ze sputnika?
    ?
    Przecież to żart! Że nie trzeba wpisywać do deklaracji majątkowej zdobytego... czołgu (moskala). (ilustracja: kadr z filmiku jak "ukradziono" czołg)

    →W ten sposób Ukraińcy ... zakpili ... money.pl

    →W ten sposób Ukraińcy ... zakpili ... bankier.pl

    i po Twitterze lata tweet Ukraińskiej agencji. Nawet jeśli fejkowy, to Ukraińcy wygrywają internety!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.