Skip to content

Zgłoszenia do Żywego Różańca FF

1235715

Komentarz

  • Cyrylica napisal(a):
    Rosariox napisal(a):
    Zgłaszam się do ŻRFF
    Fantastyczna decyzja. :) Na pewno ktoś się Tobą zajmie tutaj. Czekaj cierpliwie.
    napisał :)
  • Rosariox napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Rosariox napisal(a):
    Zgłaszam się do ŻRFF
    Fantastyczna decyzja. :) Na pewno ktoś się Tobą zajmie tutaj. Czekaj cierpliwie.
    napisał :)

    Cieszę się. :)
  • Rosariox napisal(a):
    Zgłaszam się do ŻRFF
    Witaj na pokładzie.
  • Rosariox napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Rosariox napisal(a):
    Zgłaszam się do ŻRFF
    Fantastyczna decyzja. :) Na pewno ktoś się Tobą zajmie tutaj. Czekaj cierpliwie.
    napisał :)


    Kto napisał? Jesteś już w konkretnej Róży?
    Tak czy inaczej, szczęść Boże!
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Bóg zapłać!
    Nie zostałem jeszcze przydzielony.
    *napisał- w sensie bez "a" na końcu:)
  • Cyrylica napisal(a):
    Rosariox napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Rosariox napisal(a):
    Zgłaszam się do ŻRFF
    Fantastyczna decyzja. :) Na pewno ktoś się Tobą zajmie tutaj. Czekaj cierpliwie.
    napisał :)
    Cieszę się. :)

    W zasadzie nie bardzo rozumiem. Czy już ktoś się z Tobą skontaktował? Czy jesteś w jakiejś Róży?
  • edytowano September 2017
    Rosariox napisal(a):
    Bóg zapłać!
    Nie zostałem jeszcze przydzielony.
    *napisał- w sensie bez "a" na końcu:)

    Już rozumiem :)
    ___________________________


    Rosariox od dziś jest Rycerzem I Róży ŻRFF.

    Rozważać będziesz:
    II - TAJEMNICE ŚWIATŁA
    Ustanowienie Eucharystii - Rosariox

    image

    Niech Twoim mieczem będzie Różaniec święty.

    W każdą I Niedzielę miesiąca mamy w ŻRFF wymianę Tajemnic.
    Każdy otrzymuje następną w kolejności do poprzedniej.
    Komunikat wysyłany jest drogą mailową i pojawia się na czterech naszych forumkach.
    Wszystkie Damy i Rycerzy ŻRFF prosimy o comiesięczne potwierdzenie swego dalszego uczestnictwa w ŻRFF, w ramach odpowiedzi na Komunikat o wymianie Tajemnic, otrzymany od swego zelatora. Wystarczy znak +
    Zapraszamy do wspólnej modlitwy, w razie możliwości codziennie o 22:00 do wątku z intencjami.
    W razie potrzeby na stronkę ŻRFF:
    www.zrff.pl
    Jeśli jeszcze masz pytania, to pisz do mnie na priv.
    Najpierw przejrzyj wątek "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania":
    http://zrff.pl/


    Prześlij koniecznie do Księdza Dyrektora wypełnione kwestionariusze. Stanowić one będą Twoją kartę w Księdze Żywego Różańca FF.
    Niech Cię Bóg prowadzi na wspólnej drodze z ŻRFF
    +++

    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Zglaszam siebie do ŻRFF ,męża KonradS i corcie KingaS. Będziemy używać jednego adresu Emil. Proszę o przyjecie nas do Róży i przydzielenie nam tajemnic.
  • EwaS napisal(a):
    Zglaszam siebie do ŻRFF ,męża KonradS i corcie KingaS. Będziemy używać jednego adresu Emil. Proszę o przyjecie nas do Róży i przydzielenie nam tajemnic.
    ale urodzaj!!!!
    \:D/
    witajcie i czekajcie na AnnaE, ona was rozdzieli wg potrzeb w Różach.
  • Bedziemy czekać cierpliwie :-h
  • EwoS, napisałem priva. Odpisz proszę.
  • edytowano November 2016
    Mam jedno miejsce wolne, chociaż "obsadzone" :)
  • EwaS napisal(a):
    Bedziemy czekać cierpliwie :-h
    Proszę, zaczekajcie do jutra, ok?
    Nie mam w tej chwili dostępu do komputera a z komórki niezbyt łatwo to przeprowadzić.
  • Jeszcze się naradzamy :)
    Nie chcielibyśmy szanownej rodzinki rozdzielać.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • EwaS napisal(a):
    Zglaszam siebie do ŻRFF ,męża KonradS i corcie KingaS. Będziemy używać jednego adresu Emil. Proszę o przyjecie nas do Róży i przydzielenie nam tajemnic.
    zapytam wprost, bo sprawa jest bardzo istotna, żeby bałaganu nie narobić w Różach, czy Szanowna Ewa z rodziną otrzymała juz "przydział" Tajemnic? np od Trepa? nie mamy świeżych informacji na ten temat a czekać w nieskończoność Wam nie wypada.....
    proszę o wyrozumiałość
    :-)
  • edytowano November 2016
    Rucit napisal(a):
    EwaS napisal(a):
    Zglaszam siebie do ŻRFF ,męża KonradS i corcie KingaS. Będziemy używać jednego adresu Emil. Proszę o przyjecie nas do Róży i przydzielenie nam tajemnic.
    zapytam wprost, bo sprawa jest bardzo istotna, żeby bałaganu nie narobić w Różach, czy Szanowna Ewa z rodziną otrzymała juz "przydział" Tajemnic? np od Trepa? nie mamy świeżych informacji na ten temat a czekać w nieskończoność Wam nie wypada.....
    proszę o wyrozumiałość
    :-)

    Dogadalim śmy się :D
    Cała rodzinka idzie do Cię, znaczy do XII Róży.
    Szczęść Boże na drodze z ŻRFF!

    Cała Rodzinka została uroczyście przyjęta w wątku XII Róży:
    http://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/9253/xii-roza-zrff#latest

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Bóg zapłać Cyrylicy i Przemkowi za tymczasowe rozważanie przydzielonych im Tajemnic w XII Róży..
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano November 2016
    Do ŻRFF zgłosiła się Rodzina S w osobach:

    Dama EwaS, Rycerz KonradS i Dama KingaS

    Od dziś rozważać będziecie w XII Róży Tajemnicę:

    II. Tajemnice Światła:
    *Głoszenie Królestwa i wzywanie do nawrócenia - EwaS
    *Przemienienie Pańskie na górze Tabor - KingaS

    oraz

    IV Tajemnice Chwalebne:
    *Wniebowstąpienie Jezusa Chrystusa - KonradS

    image

    Niech Waszym mieczem będzie Różaniec święty.

    Nieco informacji:
    W każdą I Niedzielę miesiąca mamy w ŻRFF wymianę Tajemnic różańcowych.
    Każdy otrzymuje Tajemnicę następną w kolejności do poprzedniej.
    Komunikat wysyłany jest drogą mailową i pojawia się na czterech naszych forumkach.
    Wszystkie Damy i Rycerzy ŻRFF prosimy o comiesięczne potwierdzenie swego dalszego uczestnictwa w ŻRFF, w ramach odpowiedzi na Komunikat o wymianie Tajemnic otrzymany od swego zelatora. Wystarczy znak +
    Zapraszamy do wspólnej modlitwy, do wątku z intencjami, w razie możliwości codziennie o 22:00.
    W razie potrzeby, zapraszamy na stronkę ŻRFF:
    www.zrff.pl
    Najpierw przejrzyjcie wątek "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania":
    http://zrff.pl/
    Prześlijcie koniecznie do Księdza Dyrektora wypełnione kwestionariusze. Stanowić one będą Twoją kartę w Księdze Żywego Różańca FF.
    Kwestionariusze do pobrania i adres Księdza pod linkiem:
    http://zrff.pl/

    Niech Was Bóg prowadzi na wspólnej drodze z ŻRFF
    +

    p.s.
    prosze o kontakt na adres .................. będę waszym zelatorem i potrzebuje waszego maila (jednego dla wszystkich, wg umowy)


    p.s.2
    Tym samym bardzo dziękuje @Cyrylica i @Przemk0 za tymczasowe rozważania i modlitwę z nami w ramach XII Róży ŻRFF. Bóg wam zapłać i stokrotne dzięki za pomoc w uratowaniu i podtrzymaniu Róży której groziła likwidacja. Piękna postawa.
  • edytowano November 2016
    +
    Polecam się na przyszłość. :)

    Serdecznie witam Ewę, Konrada i Kingusię. :)
  • My też wszystkich bardzo serdecznie witamy

    :))
  • AnnaE napisal(a):
    pawel.adamski
    To ja potwierdzam zgłoszenie wysłane jako prywatna wiadomość do pani Anny...
    Bóg zapłać!
    Napisz jeszcze do mnie słówko mailem, bo muszę mieć twój aktywny adres.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia
    proszę o wyjaśnienie wszystkiego,nigdy nie należałem do żadnej grupy modlitewnej.... ( co,kiedy i jak ) z Bogiem...Ben...
  • Cześć @Ben, widzę że się udało...
    czekaj cierpliwie
    AnnaE cię przydzieli do którejś Róży i wszystko wyjaśni
  • +
    Ben napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    pawel.adamski
    To ja potwierdzam zgłoszenie wysłane jako prywatna wiadomość do pani Anny...
    Bóg zapłać!
    Napisz jeszcze do mnie słówko mailem, bo muszę mieć twój aktywny adres.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia
    proszę o wyjaśnienie wszystkiego,nigdy nie należałem do żadnej grupy modlitewnej.... ( co,kiedy i jak ) z Bogiem...Ben...
    Dzień dobry, Ben. :)

  • edytowano September 2017
    Ben napisal(a):

    proszę o wyjaśnienie wszystkiego,nigdy nie należałem do żadnej grupy modlitewnej.... ( co,kiedy i jak ) z Bogiem...Ben...
    Rozumiem, że chcesz być Rycerzem Żywego Różańca Forum Frondy?
    Mamy doskonałe miejsce dla Ciebie. Od dziś rozważać będziesz Tajemnicę:

    Róża trzecia; Patron - św. Maksymilian Maria Kolbe ; Promotor - ks. Marcin Socha; Zelator - Szylkrecik
    * Chrzest Pana Jezusa w Jordanie - Ben


    Świetny początek drogi wspólnej z nami :)

    image
    Niech Twoim mieczem będzie Różaniec święty.

    W każdą I Niedzielę miesiąca mamy w ŻRFF wymianę Tajemnic.
    Każdy otrzymuje następną w kolejności do poprzedniej.
    Komunikat wysyłany jest drogą mailową i pojawia się na czterech naszych forumkach.
    Wszystkie Damy i Rycerzy ŻRFF prosimy o comiesięczne potwierdzenie swego dalszego uczestnictwa w ŻRFF, w ramach odpowiedzi na Komunikat o wymianie Tajemnic, otrzymany od swego zelatora. Wystarczy znak +

    Zapraszamy do wspólnej modlitwy, w razie możliwości codziennie o 22:00 do wątku z intencjami.
    W razie potrzeby zajrzyj po informacje na stronkę ŻRFF:
    www.zrff.pl
    Jeśli jeszcze masz pytania, to pisz do mnie na priv.
    Najpierw przejrzyj wątek "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania":
    http://zrff.pl/?odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytan

    W skrócie:
    Codziennie ofiarujemy Panu Bogu przez ręce Maryi (w naszych intencjach) 5 minut.
    Tyle trwa odmówienie
    1 x Ojcze Nasz...
    10 x Zdrowaś...
    1 x Chwała Ojcu...
    podczas rozważania jednej Tajemnicy Różańcowej.

    Wypisać można się bez problemu, a może akurat odkryjesz miejsce dla siebie w ŻRFF na stałe?
    Każdy ma za co ofiarować tę modlitwę.
    Będąc w Róży, masz zasługę odmówienia całego różańca, chociaż rozważysz tylko jedną Tajemnicę. Zapomnienie o modlitwie w danym dniu nie jest obciążone grzechem, jest brakiem zasługi.

    Możesz sam zredagować swoje intencje do zamieszczenia w Intencjach stałych ŻRFF.


    Prześlij koniecznie do Księdza Dyrektora wypełnione kwestionariusze. Stanowić one będą Twoją kartę w Księdze Żywego Różańca FF. W marcu mamy już IX Rocznicę powstania ŻRFF. Jeśli przybędziesz na nasze spotkanie, zostaniesz osobiście, uroczyście pasowany na Rycerza. Jeśli nie dasz rady, zostaniesz i tak Rycerzem, przyjętym w łączności duchowej. Wierzących w Boga nie ogranicza materia :)

    Niech Cię Bóg prowadzi na wspólnej drodze z ŻRFF
    +++




    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Witaj na pokładzie ŻRFF @Ben
    :-)
  • marniok napisal(a):
    Witaj na pokładzie ŻRFF @Ben
    :-)
    Marku, jeśli masz kontakt, podaj Benowi mój adres email. Nie tu, bo mnie potem zaleje spam :)
    Niech napisze słówko do mnie. Muszę dać aktywne namiary do Bena jego zelatorowi. Niech się dogadają co do szczegółów.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • marniok napisal(a):
    Cześć @Ben, widzę że się udało...
    czekaj cierpliwie
    AnnaE cię przydzieli do którejś Róży i wszystko wyjaśni
    +Dzięki....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.