Skip to content

Zgłoszenia do Żywego Różańca FF

13468915

Komentarz

  • Cyrylica napisal(a):
    +
    Ben napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    pawel.adamski
    To ja potwierdzam zgłoszenie wysłane jako prywatna wiadomość do pani Anny...
    Bóg zapłać!
    Napisz jeszcze do mnie słówko mailem, bo muszę mieć twój aktywny adres.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia
    proszę o wyjaśnienie wszystkiego,nigdy nie należałem do żadnej grupy modlitewnej.... ( co,kiedy i jak ) z Bogiem...Ben...
    Dzień dobry, Ben. :)



    + dziękuję z Bogiem
  • edytowano January 2017
    Ben napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Cześć @Ben, widzę że się udało...
    czekaj cierpliwie
    AnnaE cię przydzieli do którejś Róży i wszystko wyjaśni
    +Dzięki....
    @Ben wysłałem ci przez fb maila do AnnyE, napisz do niej aby miała aktywny twój adres poczty, otrzymasz dalsze wskazówki
  • AnnaE napisal(a):
    Ben napisal(a):

    proszę o wyjaśnienie wszystkiego,nigdy nie należałem do żadnej grupy modlitewnej.... ( co,kiedy i jak ) z Bogiem...Ben...
    Rozumiem, że chcesz być Rycerzem Żywego Różańca Forum Frondy?
    Mamy doskonałe miejsce dla Ciebie. Od dziś rozważać będziesz Tajemnicę:

    Róża trzecia; Patron - św. Maksymilian Maria Kolbe ; Promotor - ks. Marcin Socha; Zelator - Szylkrecik
    * Chrzest Pana Jezusa w Jordanie - Ben


    Świetny początek drogi wspólnej z nami :)

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    Niech Twoim mieczem będzie Różaniec święty.

    W każdą I Niedzielę miesiąca mamy w ŻRFF wymianę Tajemnic.
    Każdy otrzymuje następną w kolejności do poprzedniej.
    Komunikat wysyłany jest drogą mailową i pojawia się na czterech naszych forumkach.
    Wszystkie Damy i Rycerzy ŻRFF prosimy o comiesięczne potwierdzenie swego dalszego uczestnictwa w ŻRFF, w ramach odpowiedzi na Komunikat o wymianie Tajemnic, otrzymany od swego zelatora. Wystarczy znak +

    Zapraszamy do wspólnej modlitwy, w razie możliwości codziennie o 22:00 do wątku z intencjami.
    W razie potrzeby zajrzyj po informacje na stronkę ŻRFF:
    www.zrff.pl
    Jeśli jeszcze masz pytania, to pisz do mnie na priv.
    Najpierw przejrzyj wątek "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania":
    http://zrff.pl/?odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytan

    W skrócie:
    Codziennie ofiarujemy Panu Bogu przez ręce Maryi (w naszych intencjach) 5 minut.
    Tyle trwa odmówienie
    1 x Ojcze Nasz...
    10 x Zdrowaś...
    1 x Chwała Ojcu...
    podczas rozważania jednej Tajemnicy Różańcowej.

    Wypisać można się bez problemu, a może akurat odkryjesz miejsce dla siebie w ŻRFF na stałe?
    Każdy ma za co ofiarować tę modlitwę.
    Będąc w Róży, masz zasługę odmówienia całego różańca, chociaż rozważysz tylko jedną Tajemnicę. Zapomnienie o modlitwie w danym dniu nie jest obciążone grzechem, jest brakiem zasługi.

    Możesz sam zredagować swoje intencje do zamieszczenia w Intencjach stałych ŻRFF.


    Prześlij koniecznie do Księdza Dyrektora wypełnione kwestionariusze. Stanowić one będą Twoją kartę w Księdze Żywego Różańca FF. W marcu mamy już IX Rocznicę powstania ŻRFF. Jeśli przybędziesz na nasze spotkanie, zostaniesz osobiście, uroczyście pasowany na Rycerza. Jeśli nie dasz rady, zostaniesz i tak Rycerzem, przyjętym w łączności duchowej. Wierzących w Boga nie ogranicza materia :)

    Niech Cię Bóg prowadzi na wspólnej drodze z ŻRFF
    +++




    pięknie..Bóg zapłać...już wydrukowane,można wysłać...cieszy mnie to...+
  • Nas też cieszy :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano July 2017
    Dama Róży XII - Isia prosi o przydzielenie dziesiątki różańca dla jej wnuczki.
    Bierze na siebie odpowiedzialność za jej wywiązywanie się z przyrzeczenia.
    Tak jak ja mam z Boksikiem.

    Mail kontaktowy:
    maria.figura@interia.pl
  • +++
  • edytowano July 2017
    marniok napisal(a):
    Dama Róży XII - Isia prosi o przydzielenie dziesiątki różańca dla jej wnuczki.
    Bierze na siebie odpowiedzialność za jej wywiązywanie się z przyrzeczenia.
    Tak jak ja mam z Boksikiem.

    Mail kontaktowy:
    maria.figura@interia.pl
    Proszę.
    Na rebelce misiek szuka Płatka. Napisz mu to co tu w jego wątku. Ucieszy się.

    Jestem w szpitalu i piszę z telefonu.
    Pomóż to załatwić.
    Czy chcesz ją do swej Róży? Nie mam przy sobie wykazu zbiorczego.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Aniu nie chodzę na R, konta nie mam.
    Moja Róża ma pełny skład. Można wspomóc inną, obojętnie czy na R czy tu. Przekaż miśkowi mail do Isi. Albo podaj mi jego maila.
    Dziękuję.
  • Ok. Spróbuję to załatwić.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • zgłaszam osobę chętną do ŻRFF, nicka podam wkrótce
  • Bieggoo
  • Dama Bieggoo jest w VIII Róży Żywego Różańca FF.
    Rozważa do I Niedzieli października tajemnicę:
    Dźwiganie krzyża na Kalwarię - Bieggoo

    image

    W każdą I Niedzielę miesiąca mamy w ŻRFF wymianę Tajemnic.
    Każdy otrzymuje następną w kolejności do poprzedniej.
    Komunikat wysyłany jest drogą mailową i pojawia się na trzech naszych forumkach.
    Wszystkie Damy i Rycerzy ŻRFF prosimy o comiesięczne potwierdzenie swego dalszego uczestnictwa w ŻRFF, w ramach odpowiedzi na Komunikat o wymianie Tajemnic, otrzymany od swego zelatora. Wystarczy znak +

    Zapraszamy do wspólnej modlitwy, w razie możliwości codziennie o 22:00, do wątku z intencjami.
    W razie potrzeby zajrzyj po informacje na stronkę ŻRFF:
    www.zrff.pl
    Jeśli jeszcze masz pytania, to pisz do zelatorki lub do mnie na priv.
    Najpierw przejrzyj wątek "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania":
    http://zrff.pl/?odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytan

    W skrócie:
    Codziennie ofiarujemy Panu Bogu przez ręce Maryi (w naszych intencjach) ok. 5 minut.
    Tyle trwa odmówienie
    1 x Ojcze Nasz...
    10 x Zdrowaś...
    1 x Chwała Ojcu...
    podczas rozważania jednej Tajemnicy Różańcowej.

    Wypisać można się bez problemu, a może akurat odkryjesz miejsce dla siebie w ŻRFF na stałe?
    Każdy ma za co ofiarować tę modlitwę.
    Będąc w Róży, masz zasługę odmówienia całego różańca, chociaż rozważysz tylko jedną Tajemnicę. Zapomnienie o modlitwie w danym dniu nie jest obciążone grzechem, jest brakiem zasługi.
    Możesz sama zredagować swoje intencje do zamieszczenia w Intencjach stałych ŻRFF.

    Prześlij koniecznie do Księdza Dyrektora wypełnione kwestionariusze. Stanowić one będą Twoją kartę w Księdze Żywego Różańca FF.

    Niech Cię Bóg prowadzi na wspólnej drodze z ŻRFF
    +++


    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Oczywiście zgłoszenie dokonam Bòg zapłać +
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • pytanko mam - formularzyk do wydrukowania skąd można ściągnąć?
  • AHAWA napisal(a):
    pytanko mam - formularzyk do wydrukowania skąd można ściągnąć?
    http://zrff.pl/?kwestionariusze-zrff
  • edytowano October 2017
    "Wzory wykonane przez ś.p. Rycerza Dr. Morelasa"
    Smutno mi się zrobiło.
    +
  • Zapraszamy
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mam vacat w XV Róży - Anna Wiśniewska odeszła do grupy parafialnej. Miło będzie powitać następcę. Zapraszam serdecznie.
  • edytowano December 2017
    Maria napisal(a):
    Mam vacat w XV Róży - Anna Wiśniewska odeszła do grupy parafialnej. Miło będzie powitać następcę. Zapraszam serdecznie.
    Może jeszcze ktoś jest w stanie poświęcić 5 minut swojego wolnego czasu na codzienną modlitwę ?
    Tyle trwa rozważenie jednej Tajemnicy jedną dziesiątką różańca.

    Wypisać można się bez problemu,
    a może akurat ktoś odkryje miejsce dla siebie w ŻRFF na stałe?
    Każdy ma za co ofiarować tę modlitwę. Będąc w Róży ma zasługę odmówienia całego różańca, chociaż rozważy tylko jedną Tajemnicę. Zapomnienie o modlitwie w danym dniu nie jest obciążone grzechem. Jest brakiem zasługi.

    Zapraszam do wspólnej modlitwy z ŻRFF.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Moja koleżanka chce dołączyć do Żywego Różańca. Jeśli jest wolne miejsce to przekażę potrzebne dane
  • Pięknie. W Nowy Rok, w dniu Matki Bozej Rodzicielki taki prezent dla Niej i dla nas.
    =D>
    Poczekaj na @AnneE.
  • edytowano January 2018
    Bogu dzięki i Maryi!
    Zachęć koleżankę, żeby zarejestrowała się na naszym forum i wpisała w tym wątku.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jutro się spotkamy i przekażę jej wiadomość
  • Luksja napisal(a):
    Jutro się spotkamy i przekażę jej wiadomość
    Czekamy :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Przypomnę:
    - Rozważanie jednej dziesiątki różańca, to 5 minut modlitwy dziennie, w czasie i miejscu dla Ciebie dogodnym.
    - Wypisać można się bez problemu, a może akurat odkryjesz miejsce dla siebie w ŻRFF na stałe?
    - Każdy ma za co ofiarować tę modlitwę.
    - Będąc w Róży, masz zasługę odmówienia całego różańca, chociaż rozważysz tylko
    jedną Tajemnicę.
    - Zapomnienie o modlitwie w danym dniu nie jest
    obciążone grzechem, jest brakiem zasługi.
    - Możesz do nas dołączyć jeszcze dziś+

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Luksja napisal(a):
    Jutro się spotkamy i przekażę jej wiadomość
    Czekamy :)
    Przekazałam adres Forum do rejestracji, też czekam :)
  • Jak będę miał więcej czasu to też Boksikowi założę konto.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.