Skip to content

8 grudnia od godz. 12-ej do 13-ej - Godzina Łaski

2

Komentarz

  • Od 1947 r. Matka Boża objawia się pielęgniarce Pierinie Gilli w miasteczku Montichiari we Włoszech, aby przekazać jej swe orędzie.
    Zamieszczone poniżej życzenia i wielką obietnicę Matki Bożej dotyczące "Godziny łaski dla całego świata", ujęte są w książce ks. A.N.Weigla "Maria Rosa Mistica, Montichiari - Fontanele"

    "Życzę sobie aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono godzinę łaski dla całego świata"

    Chodzi o to, aby od godziny 12.00 do 13,00 modlić się w kościele i odmawiać Różaniec Św., Koronkę do Bożego Miłosierdzia i inne modlitwy. Jeśli jest taka możliwość, to można w tym czasie uczestniczyć we Mszy Świętej. Jeśli ktoś nie moze w tym czasie pójść do kościoła, to może modlić się tam gdzie się znajduje.

    "Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Pan, Mój Boski Syn Jezus okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za swych grzesznych braci"

    W późniejszych objawieniach "Godzina łaski dla całego świata" została rozciągnięta na cały dzień


    Powyższe cyt. za "Modlitwa,Ofiara i Pokuta jedyną drogą do prawdziwego życia w Bogu" : zbiór modlitw Wspólnoty Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej , str.709
  • marniok napisal(a):
    Od 1947 r. Matka Boża objawia się pielęgniarce Pierinie Gilli w miasteczku Montichiari we Włoszech, aby przekazać jej swe orędzie.
    Zamieszczone poniżej życzenia i wielką obietnicę Matki Bożej dotyczące "Godziny łaski dla całego świata", ujęte są w książce ks. A.N.Weigla "Maria Rosa Mistica, Montichiari - Fontanele"

    "Życzę sobie aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono godzinę łaski dla całego świata"

    Chodzi o to, aby od godziny 12.00 do 13,00 modlić się w kościele i odmawiać Różaniec Św., Koronkę do Bożego Miłosierdzia i inne modlitwy. Jeśli jest taka możliwość, to można w tym czasie uczestniczyć we Mszy Świętej. Jeśli ktoś nie moze w tym czasie pójść do kościoła, to może modlić się tam gdzie się znajduje.

    "Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Pan, Mój Boski Syn Jezus okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za swych grzesznych braci"

    W późniejszych objawieniach "Godzina łaski dla całego świata" została rozciągnięta na cały dzień


    Powyższe cyt. za "Modlitwa,Ofiara i Pokuta jedyną drogą do prawdziwego życia w Bogu" : zbiór modlitw Wspólnoty Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej , str.709
    Jestem szczęśliwa, że jesteś, Marku. Jesteś tu potrzebny, nie tylko mnie.
    + za Ciebie, za Twoją rodzinę i Twój powrót tutaj.
  • Proszę uniżenie o modlitwę za mnie bo znalazłem się w bardzo ciężkim położeniu materialnym.
  • ja prosze o modlitwę za moje zdrowie, mam, z racji wykonywanej pracy ściachany kręgosłup L-S, wczoraj robiłem TK, w przyszłym tygodniu mam MR i wizytę w poradni neurologicznej, potem konsultacja neurochirurgiczna oraz zabiegi rehabilitacyjne - tragedii nie ma ale w moim wieku to nienormalne albo raczej normalne w mojej grupie zawodowej....niestety...
  • dyzio napisal(a):
    Proszę uniżenie o modlitwę za mnie bo znalazłem się w bardzo ciężkim położeniu materialnym.
    +++
    marniok napisal(a):
    ja prosze o modlitwę za moje zdrowie, mam, z racji wykonywanej pracy ściachany kręgosłup L-S, wczoraj robiłem TK, w przyszłym tygodniu mam MR i wizytę w poradni neurologicznej, potem konsultacja neurochirurgiczna oraz zabiegi rehabilitacyjne - tragedii nie ma ale w moim wieku to nienormalne albo raczej normalne w mojej grupie zawodowej....niestety...
    +++
  • dyzio napisal(a):
    Proszę uniżenie o modlitwę za mnie bo znalazłem się w bardzo ciężkim położeniu materialnym.
    +++
  • ruszam do kościoła na godzinę- za siebie i w intencjach znajomych
  • W kaplicy klasztornej zakonu bonifratrów był wystawiony Najświętszy Sakrament. Był z nami kapłan.
    Modliłam się we wszystkich intencjach ŻRFF i Waszych.
    Za wstawiennictwem Niepokalanej Maryi niech nas dobry Pan Bóg wysłucha, bo jest Wszechmogący
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Amen +++
  • edytowano December 2016
    Też modliłam się też we wszystkich intencjach Forumowiczów z ExC.
    Za Dyzia i Marnioka: +++
    @celnik.mateusz; w RM jest o 12.30 różaniec.
    A o 13.20 był w TRWAM film "Łaski pełna" - o ostatnich dniach Maryi. Piękne przedłużenie Godziny Łaski.
  • u nas było wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  • Już jutro.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ruszam na godzinę łaski do kościoła. Za intencje nasze o wasze. Również polecam się , bo bardzo potrzebuję łaski.
  • edytowano December 2018
    Pomodle się poza kościołem i za mnie i za Was. Dyziu szczególnie za Ciebie
    ++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.