Skip to content

Zdjęcie dnia

1118119121123124241

Komentarz

  • szukałem zdjęcia pewnego wieńca, ale znalazłem równie smakowitą rzecz, w walentynki odbyło się pewne spotkanie

    image
  • to nie damska marynarka u pana po naszej prawej, to chasydzka
  • edytowano April 2019
    christoph napisal(a):
    to nie damska marynarka u pana po naszej prawej, to chasydzka
    A kto jest na zdjęciu? PMM? niepodobny...

    (i po odnośniku - to ze strony ambasady Polski w Berlinie)

    edit: znalazłem
    14 lutego 2017
    Ambasador z wizytą w berlińskiej siedzibie Chabad Lubawitsch
    Prof. Andrzej Przyłębski spotkał się w poniedziałek, 13 lutego, z przewodniczącym Centrum Kulturalno-Edukacyjnego Chabad Lubawitsch Rabinem Yehudą Teichtalem.
    czyli jednak-aż nie w Walentynki :)

    ====
    ciekawe, co mamy do tej sekty?
  • Maria napisal(a):
    Ciekawostka aktualna, za to mało sympatyczna - otóż polski, oryginalny napis "Jezu ufam Tobie" został przez braci Litwinów zakryty. Obok obrazu jest tablica z całą listą tej modlitwy-zawierzenia w wielu językach, również naszym. Taka to odmiana tolerancji?, równouprawnienia?, ... nie wiem, jak to określić.
    Kochana, Litwini, a konkretnie biskup ichniejszy, ukradli obraz Milosiernego, z kosciola poslkiego i przeniesli go do kosciola, ktory panu bskupowi bardziej odpowiadal. a wszystko to niestety z blogoslawienstwem Jana Pawla II, ktory w tej kwestii dal biskupowi "wolna reke". No i Litwin pokazal na co go stac. Nie po raz pierwszy. Tak, ze, zero zludzen...
  • Maria napisal(a):
    @romeck - moja informacja pochodzi od bezpośredniego pielgrzyma i jest nowsza niż to zdjęcie. Chyba że na skutek interwencji napis został odsłonięty w ostatnich dwóch-trzech miesiącach.
    I nie rozumiem, co oznacza Twoje określenie "I tak napisu nie było widać".
    to oznacza, ze Polacy uwielbiaja uprawiac chciejstwo. "nic sie nie stalo, nic sie nie stalo..."
  • balbina napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Ciekawostka aktualna, za to mało sympatyczna - otóż polski, oryginalny napis "Jezu ufam Tobie" został przez braci Litwinów zakryty. Obok obrazu jest tablica z całą listą tej modlitwy-zawierzenia w wielu językach, również naszym. Taka to odmiana tolerancji?, równouprawnienia?, ... nie wiem, jak to określić.
    Kochana, Litwini, a konkretnie biskup ichniejszy, ukradli obraz Milosiernego, z kosciola poslkiego i przeniesli go do kosciola, ktory panu bskupowi bardziej odpowiadal. a wszystko to niestety z blogoslawienstwem Jana Pawla II, ktory w tej kwestii dal biskupowi "wolna reke". No i Litwin pokazal na co go stac. Nie po raz pierwszy. Tak, ze, zero zludzen...
    czyli Jan Paweł II współ-złodziej!
  • image

    Winnica we Francji.
  • Stare ale fajne
    image
  • Romeck,

    nie, nie wspolzlodziejj: typowy Polak. nie lubi wladzy, nawet jak zostala Mu dana...
  • balbina napisal(a):
    Romeck,

    nie, nie wspolzlodziejj: typowy Polak. nie lubi wladzy, nawet jak zostala Mu dana...
    po wszystkich wpisach - kiedy przyjadę do Mysliborza na wakacje, porozmawiam z siostrami faustynkami, co wiedzą...
    (bo z pierwszej ręki)

  • image
    widać że pozowane i widać pewien brak doświadczenia w tej sytuacji, ale sympatyczne nad wyraz
  • Co to za faceci koło Ozyrysa?
  • Internety podpowiadają że Czesław Hoc. Ojrodeputowany.
  • Ale musicie przyznać że rozniecić ogień samym spojrzeniem to nie każdy potrafi.
  • tron jest jeden
  • Czy już leci gra o tron?
  • Wyglądają jak na tajnym biwaku drużyny pierścienia, takiej uwspółczesnionej.
  • image
    Shogun!
  • Teraz JK w tvp 2 w Pytanie na śniadanie.
  • edytowano May 2019
    image
    Kiełbasa wyborcza?

    👣

    🐾
    🐾

  • Pamiętacie?

    image
  • los napisal(a):
    Pamiętacie?

    image
    wrzuciłem na grafikę gógla i od razu - !!! - wyświetlił hasło:
    ksiadz Cybula.


    Osiejuk na Salon24 o wywiadzie ks. Cybuli, 2009 rok
  • Okładka "Lewego czerwcowego".
  • Swoją drogą znamienne że wokół Bolka kręcił się najgorszy sort kapłańskiego stanu.
  • Brzost napisal(a):
    Swoją drogą znamienne że wokół Bolka kręcił się najgorszy sort kapłańskiego stanu.
    Ale logiczne. Głównego ajenta ubecja obstawiała ajentami pomniejszymi. A z kolei ajentem w sutannie mógł zostać głownie taki sukinkot, który wisiał na odpowiednio solidnym haku.

  • No i w ten sposób mści się brak lustracji w polskim Kościele Katolickim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.