Skip to content

Zdjęcie dnia

1202203205207208235

Komentarz

  • franciszkanie mają mocne umocowanie w Ziemi Świętej, od czasów Saracenów
  • Bym raczej powiedział, że od czasów św. Franciszka, ale ok.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Bym raczej powiedział, że od czasów św. Franciszka, ale ok.
    Ojciec dyrektor założyciel im to załatwił, to fakt
  • image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • "Po oficjalnych uroczystościach w KPRM, razem z premier Giorgia Meloni wyskoczyliśmy na herbatę, by omówić kilka dodatkowych spraw.
    Okazuje się, że oboje jesteśmy fanami Tolkiena. Wierzymy, że razem pokonamy Mordor. Umówiliśmy się, że następnym razem pójdziemy razem na prawdziwe włoskie cappuccino."

    image
  • Piękne i symboliczne te dwie ostatnie foty.
  • Mania napisal(a):
    Piękne i symboliczne te dwie ostatnie foty.
    Nie widziałem fotek ale kumpel powiedział, że "Zełeński nie wytrzymał w czasie ceremonialnych powitan, prezentacji delegacji, płakał."
  • Wygląda z fotki na to, że Biden też.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Cierpi bez espresso
  • To Ryży?
  • Gollum.
  • trep napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ale nędza....
  • marniok napisal(a):
    trep napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ale nędza....
    Kto to jest?
  • Gollum.
  • zakowidowany podobno
  • Przemko napisal(a):
    "Po oficjalnych uroczystościach w KPRM, razem z premier Giorgia Meloni wyskoczyliśmy na herbatę, by omówić kilka dodatkowych spraw.
    Okazuje się, że oboje jesteśmy fanami Tolkiena. Wierzymy, że razem pokonamy Mordor. Umówiliśmy się, że następnym razem pójdziemy razem na prawdziwe włoskie cappuccino."

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Hehe. To z knajpy dla fanów planszówek na Muranowie. Fajny lokal :-)
  • Szukam zdjęcia Pana Jarosława Kaczyńskiego.
    Są relacje o różnych ludziach, jest dziś np. w Warszawie prezydent Mołdawii (chwała polskiemu MSZ!), a tego zdjęcia mi brakuje.
    Przecież bez niego nie byłoby dzisiejszego wydarzenia.
  • image

    Meloni taka zapatrzona w Mateuszka
  • image

    Taki Zamek Królewski to ja rozumiem :)
  • KAnia napisal(a):
    Szukam zdjęcia Pana Jarosława Kaczyńskiego.
    Są relacje o różnych ludziach, jest dziś np. w Warszawie prezydent Mołdawii (chwała polskiemu MSZ!), a tego zdjęcia mi brakuje.
    Przecież bez niego nie byłoby dzisiejszego wydarzenia.
    Jarosław Kaczyński siedział na przemówieniu POTUSa obok premiera. Widać go dobrze na relacji w Republice.
    Sprawiał wrażenie człowieka zadowolonego z rozwoju sytuacji, ale ze względu na wiek z chęcią stojącego na uboczu.
    Taki zgarbiony, poczciwy staruszek.

    Jego konikiem jest polityka wewnętrzna. Zagraniczna to była bardziej domena Lecha.
  • trep napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Śmieszne jest to zdjęcie. W pierwszej chwili nie poznałam Tuska. Wygląda jak gnom. I pomyśleć, że jego banda wyśmiewała się ze wzrostu Kaczyńskich.
  • Nie no, Duda zapewne nie jest od Thuska wiele wyższy. Chyży pewnie został zaskoczony przez PAD, siedział i musiał wstać i fotograf uchwycił właśnie ten moment. Ale zdjęcie świetne.

    Internet podaje 6 cm różnicy. Mniej, bo 5 cm dzieli Thuska i Jarra.
  • Dobre. :))
  • A samo przemówienie jakie było?
    Konkrety, mięsko było?
    Czy same okrągłe słówka?


    A ZiS się w sieci brandzluja że tusk i wysoki rafau ze stolnicy spotkali się w szatni czy przedpokoju z Bidetem?

    To jak w końcu?
    Kazał glosiować na PiS czy ZiS?
  • Samo przemówienie takie se.

    Konkretów wielkich dla PL nie było, ale dla Świata były.

    PiS vs ZiS nie było w agendzie.

    Ponoć mainshit madia ućciwie informują, że wszystkie 3 spotkania Cieciej, Chyżego, Sraczkowskiego trwały łącznie minutę. Ale nie weryfikowałem, gdyż wybrałem bańkę.
  • Były konkrety. Politycy wyrażają się powściągliwie, bo to tak głupio najpierw kogoś nazwać zbrodniarzem a potem mu ściskać prawicę. Ale kiedy jednak się tych ostrych określeń już użyje, to znaczy, że dili w przyszłości się nie planuje. Biden nazwał Putina zbrodniarzem i dyktatorem.
  • Śmiesznie było, gdyż tłumacz cały czas jechał putin to putin tamto a Sleepy Joe jednak zachowywał tytulaturę: prezydent Putin to, prezydent Putin tamto. Brakowało tylko JE.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.