Skip to content

Zdjęcie dnia

11920222425237

Komentarz

  • Oficer prowadzący. Każdy figurant WSI ma swego przydupnego z resortu. Dla Wałka jest to Mietek, dla Belki Cytrycki, dla Komorowskiego... Jak było temu zenkowi, bo zapomniałem?
  • Marek? Chodzi tobie Losie o tego WSIoka?
  • Ambasador II PRL w USA tańczy z Bolkiem w Miami.

    image
  • Maverick napisal(a):
    W miarę świeża słit-focia z Caracas.
    Ale tam cała trójca była:

    Wałęsa-Wachowiak-Dukaczewska

    Jak przetoczyli się przez ekran w wieczornych wiadomościach, zaraz wyłumaczyłem pierworodnemu, dlaczego Wałęsa ma zerową wiarygodność, wyjaśniając kim jest jego dwór.

  • WTF is Wachowiak?
    Ja kojarzę tylko jednego - dziennikarza z UK, zacnego człowieka który procesował się z Laskiem.
    Nie chodzi przypadkiem o Wachowskiego vel kapciowego?
  • Biega i chodzi :)
  • edytowano February 2016
    extraneus napisal(a):
    Jest dworzaninem cesarza, mniemam.
    Jest osobą trzymającą smycz.
  • edytowano February 2016
    romeck napisal(a):
    Maverick napisal(a):
    W miarę świeża słit-focia z Caracas.
    Ale tam cała trójca była:

    Wałęsa-Wachowiak-Dukaczewska

    Jak przetoczyli się przez ekran w wieczornych wiadomościach, zaraz wyłumaczyłem pierworodnemu, dlaczego Wałęsa ma zerową wiarygodność, wyjaśniając kim jest jego dwór.

    Zauważyłem to dopiero po zapodaniu zdjęcia. Za to użytkowniczka Mania wkleiła zdjęcię wspomnianego tria (patrz wyżej). Mnie niepokoi wtopa z 2007 roku - vide link który zapodałem pod zdjęciem. Czy wyciągnięto wnioski i nie będzie kolejnych wpadek ?

    I jeszcze to :

    Pani Magda Fitas ma wszystkie wymagane poświadczenia bezpieczeństwa. Zarówno polskie, NATO-wskie i unijne. Ma akredytację przy Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, NATO oraz OBWE.

    Czyli jest lepiej doinformowana niz na przyklad JK który nie pełni formalnie żadnych ważnych funkcji państwowych i może nie miec odpowiednich certyfikatów dostępu do niejawnych danych ? Z kolei w jednym z nagrań na YT Gadowski twierdził że AM ma mniejszy wpływ na wojskowe służby niz generał D. i raczej mu wierzę...

  • Maverick napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Maverick napisal(a):
    W miarę świeża słit-focia z Caracas.
    Ale tam cała trójca była:

    Wałęsa-Wachowiak-Dukaczewska

    Jak przetoczyli się przez ekran w wieczornych wiadomościach, zaraz wyłumaczyłem pierworodnemu, dlaczego Wałęsa ma zerową wiarygodność, wyjaśniając kim jest jego dwór.

    Zauważyłem to dopiero po zapodaniu zdjęcia. Za to użytkowniczka Mania wkleiła zdjęcię wspomnianego tria (patrz wyżej). Mnie niepokoi wtopa z 2007 roku - vide link który zapodałem pod zdjęciem. Czy wyciągnięto wnioski i nie będzie kolejnych wpadek ?



    Jeśli wyciągneto to MM ma ksywkę Wallenrod. Jesli nie to gra i śpiewa Status Quo
  • edytowano February 2016
    W nawiązaniu do leitmotivu z ostatnich dni :D


    Image and video hosting by TinyPic
  • Przyszły prezes IPN w trakcie świeżej lektury

    image
  • Foto stare, ale dziś upublicznione
    image
  • Poland's kingmaker!
    image
  • he miałem powyższe już skopiowane do wklejenia. Klasa
  • Boże, ale to jest depresyjne.....
  • fatuswombatus napisal(a):
    Boże, ale to jest depresyjne.....
    Najzabawniejsze że jeszcze rok temu to oni nas tak widzieli.
  • Nuale oni oczami duszy a my faktograficznie.
  • Za oryginalnymi moherowymi babciami stoi Ktoś większy, metafizyczny i miłujący.
    Za tymi tutaj, zieje pustka lub krzywo uśmiecha się Asmodeusz czy inny Belzebub, niestety.
  • Jak on taki suchy na się deszczu uchował, a?
  • widocznie gość trzymający parasolkie nie brał lekcji u komorowskiego
  • Uroczystości święta Żołnierzy Wyklętych na pl. Piłsudskiego
    image
  • Na premierze "Roja". St. Janecki zapytowywuje czy to znak czasu?
    image
  • Doda wyczuwa kierunek wiatru? A może ona jest po prostu nasza?
  • ojciec chyba kiedyś startował z PiS, jako jedyna celebrytka stawała w obronie żołnierzy z Nangar-khel a unikali tego wszyscy z prawej i lewej. Z drugiej strony była na manifie i te poglądy. Trudno wyczuć, nie dowierzam- ale OK
  • Być może poszła na "Roja", bo ów działał w okolicach Ciechanowa i miejscowi z nim współdziałali, a Rabczewscy pochodzą właśnie stamtąd. Może ktoś z jej dziadków brał w tym udział, kto wie?
  • Doda to pewnie taka laska, która z chęcią poszłaby na randkę z Kostkiem-Biernackim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.