Skip to content

Zdjęcie dnia

12223252728237

Komentarz

  • Praha, Hradcany. Obiad na cześć polskiej pary prezydenckiej.

    image
  • to straszne, jak jesteśmy izolowani w Europie...
  • Niedawno tam byłem :-)
  • Zobaczcie jaki kontrast do prezydentur Kwaśniewskiego (Jedwabne!) i Komorowskiego ("zapalmy znicze na radzieckich wojskowych cmentarzach"! albo z w Jedwabnem 11.07.2011: "Naród (romeck: polski) musi zrozumieć, że był także sprawcą.")
    Komentarz z wtedy Zaremby: "W takiej chwili prezydent powinien, składając hołd ofiarom z Jedwabnego, wyznaczyć granice polskiego samooskarżania się. Powiedzieć: nie jesteśmy narodem zbrodniarzy. Bo współsprawcami Holokaustu Polacy jako naród naprawdę nie są. Nawet jeśli jako jednostki czy grupy dokonywali złych wyborów. Bronisław Komorowski zrobił, niestety, coś odwrotnego. To smutne zdarzenie."
  • Gdy czytałem te słowa Zaremby, w głowie włączył mi się dźwięk i obraz i z trzęsących się rąk wypadła mi filiżanka kawy parząc mnie dotkliwie ;)

    Chyba jestem uprzedzony ;)
  • Panie Prezydentowe: Węgier i Polski
    image
  • A co to żołnierz (któż zacz)?
  • Można zgadywać ;)
  • MM - uberminister rozwojowy?
  • Tadeusz Cymański! ;)
  • edytowano March 2016
    Nieprzepisowo palec na spuście trzyma. Czy wtedy tak można było? ;)
    Nie zgadłbym nigdy, góglałem.
  • Patrząc na orzełka bez korony i na cerę tego chłopaka, wskazującą na używanie kremów z l. 80-tych, to sołdat z tegoż okresu albo i nawet z końca 70-tych. ;)
  • Zazu napisal(a):
    ... wskazującą na używanie kremów z l. 80-tych...
    Zdobyć nazwę (markę) tegoż kremu i podsunąć kol. Balbinie! :)

  • przemk0 napisal(a):
    Nieprzepisowo palec na spuście trzyma. Czy wtedy tak można było?
    Można, jeśli pełnił rolę tzw. rozpraszającego.
    Rozpraszający ma symulować ostrzał nieprzyjaciela przy ćwiczeniu ataku tyralierą.
    Sam miałem taką funkcję na poligonie.
    Nawiasem mówiąc ile się po tym naczyściłem mojego kałacha....

  • Fota jakby z Matrix.
  • Nice fellas
    image
  • Mania napisal(a):
    image
    Że niby Antuan czuwa?
  • Na drugim planie- Duda senior.
  • edytowano March 2016
    A dzisiaj w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego witamy się po staropolsku :D
    http://giphy.com/gifs/l2JIcPuN5Qr042ewo
  • edytowano March 2016

    image
  • Dwóch idiotów na chodniku, nie licząc psa.
  • Nie deptać trawników. Psia krew jak samochód ktos zaparkuje na trawie to drą japę jakby ich ze skóry obdzierali. Jak namiot sobie postawią to OK?

    Gdzie straż miejska?
  • edytowano April 2016
    A jeszcze parę lat temu namiot „Solidarnych 2010" na Krakowskim Przedmieściu musiał być mobilny...
    Gdzie bufetowa?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • fatuswombatus napisal(a):
    Nie deptać trawników. Psia krew jak samochód ktos zaparkuje na trawie to drą japę jakby ich ze skóry obdzierali. Jak namiot sobie postawią to OK?

    Gdzie straż miejska?
    Samochód na trawniku czy raczej błotniku? Istotnie, obdarcie ze skóry wydaje się stosowną karą. Zieleń w mieście jest święta.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.