Skip to content

Zdjęcie dnia

1234235236237239

Komentarz

  • Ech psiakrew, myślałem że będę zażywał chwały globtrotera, a tu widzę, że w Tenkraju ciekawiej niż w tut. wsi spokojnej.

  • a kiedyś nie padało?

  • Rafauek to jednak ma pecha ;-) Niebo mu nie sprzyja. Żeby tak jeszcze druga ulewa na wiosnę...

  • S8 jest w zarządzie GDDKiA.

  • @Przemko powiedział(a):
    S8 jest w zarządzie GDDKiA.

    nieważne, zawsze pierwszy obrywa sołtys i wójt

  • "ja wam wójta/sołtysa nie wybierałem"

  • @Brzost powiedział(a):
    Rafauek to jednak ma pecha ;-) Niebo mu nie sprzyja. Żeby tak jeszcze druga ulewa na wiosnę...

    I tak go kochają, zwłaszcza starsze postępowe panie.

  • edytowano 20 August

    Ojtam, kadencja dopiero się zaczyna. Ileż parad fedainów przed nami! Ile pigułek po, ile zakazów wjazdu dla blachosmrodów!

  • edytowano 20 August

    @trep powiedział(a):

    Czy mógłbyś, wrzucając czyjś portret, podpisywać kto zacz?
    I ewentualnie dodać, dlaczego uważasz to za zdjęcie dnia...

    1. Jest to minister w rządzie Rzeczypospolitej Polskiej.
    2. Nie mogę obiecać.
  • Mnie te idiotki już nie bawią.

  • Tak, a co?

  • @JORGE powiedział(a):
    Mnie te idiotki już nie bawią.

    A kiedykolwiek bawiły? Oni rządzą nami a nas to bawi. Drugi głąb swoje własne słowa o tych rybach sprzed 2 lat podsumował "pisoska propaganda o końcu świata i upadku państwa".

  • Z innej beczki: obrazki z cyklu "Słynni angielscy astronomowie i ich fryzury" (z czego drugi jest słynny ale nie z powodu astronomii)

  • edytowano 21 August

    Ten drugi to faktycznie doktor astronomii (pracę obronił w 2007), pomimo iż oczywiście dużo bardziej znany jest jako gitarzysta i kompozytor.

  • Ja też noszę tę samą fryzurę od kilkudziesięciu lat.

  • Takoż i ja

  • edytowano 21 August

    A ja niestety nie. Fryzura rzednie mi z roku na rok, z miesiąca na miesiąc ;-)

  • edytowano 21 August

    @Brzost powiedział(a):
    A ja niestety nie. Fryzura rzednie mi z roku na rok, z miesiąca na miesiąc ;-)

    Może pójść Kolega tropem Sinead O'Connor i też radować serce swe tąż samą fryzurą przez lata.

  • Oj nie, nie idźcie ta droga.

  • Mój Syn wybrał tę drogę :-(

  • @trep powiedział(a):
    Ja też noszę tę samą fryzurę od kilkudziesięciu lat.

    Czasami odnoszę wrażenie, że kolega wiele rzeczy od kilkudziesięciu lat ...

  • Eee tam, wszytko zależy od sytuacji.
    Spróbujta popracować w kurzu, na dworzu, w fabryce, czy przy remontach. Hajs niby potrójny, ale łysemu to zawsze troszki wiater w oczy, czyly chłodniej, hehe.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano 9 September

    Trump miał po zamachu 1,35, potem po zmianie geronta kursy były równe - po 1,9, dość długo. Ale od paru dni jest 1,8 na Donalda.

  • Maszkarada, hehe.

    👣

    🐾
    🐾

  • Wspomnień czar:

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.