Skip to content

Zdjęcie dnia

15455575960241

Komentarz

  • jesli mnie to zdjecie napawa wstretem to jaka reakcje wywola u "biednych uchodzcow"?
  • @Mania skąd Ty takie śmieci, bardzo łagodnie ujmując, wyciągasz?! I dlaczego nas nimi straszysz?
  • mmaria napisal(a):
    @Mania skąd Ty takie śmieci, bardzo łagodnie ujmując, wyciągasz?! I dlaczego nas nimi straszysz?
    miałam wątpliwości czy to zamięścić, ale focia jest bardzo symboliczna, więc tego... Faszyn łik to wielkie wydarzenie kulturalne w zach.Europie i nie tylko, bo zjeżdżają się na ten iwent damy i dżentelmeny zza oceanu, a od czasów Roberta Altmana i jego genialnej czarnej komedii "Pret-a- porter" minęło 23 lata. Porównując tamtą czarną komedię z dzisiejszą patologią widzimy w jakim kierunku zmierzają elity.
  • takie zdjęcia, niestety, utwierdzają mnie w tym że ta "kultura" musi być starta z powierzchni ziemi....
  • Rzeczpospolita babska.
    Baby rządzą!
    image
  • romeck napisal(a):
    Rzeczpospolita babska.
    Baby rządzą!
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Tylko Kolindy brak :(

  • marniok napisal(a):
    takie zdjęcia, niestety, utwierdzają mnie w tym że ta "kultura" musi być starta z powierzchni ziemi....
    Odsiecz już się zbliża
    image

  • każdy macho to mamin Synek
    jak trza to uzasadnię
  • Na powyższym zdjęciu widać co najmniej 3 kobiety.
  • Kogo tam wysłać?
    :D
    image
  • MNIE!!!

    uwielbiam takie klimaty!
  • Tyż bym lubiła, gdyby nie całkowite uzależnienie od dostawców wody i małego conieca ;)
  • kochana, schodzisz na dol. lowisz co trzeba a po wyjsciu na gore ile kalorii juz spalonych!:)
    wode zamowisz se przez Amazona;)
  • Aaaa,... na to nie wpadłam! Za mało nowoczesna jestem;)
  • mmaria napisal(a):
    Tyż bym lubiła, gdyby nie całkowite uzależnienie od dostawców wody i małego conieca ;)
    WODA?? Wody to koleżanka szanowna ma cały ocean wokoło. Jeszcze mało? :D
  • fatuswombatus napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Tyż bym lubiła, gdyby nie całkowite uzależnienie od dostawców wody i małego conieca ;)
    WODA?? Wody to koleżanka szanowna ma cały ocean wokoło. Jeszcze mało? :D
    Paczpan, najwyraźniej wzrok tyż już nie ten. Przeoczyłam.

  • Kręci się w głowie?
    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nie jest to piękne?
    A. Kozakiewicz "Na ulicy".

    image
  • cudne!

    ta ruda jest niezla. a obok niej murzinek?
  • twoje?!?
  • nie, nie mamy bliźniaków
  • AnnaE napisal(a):
    Kręci się w głowie?
    image
    Zdjęcie przekrecone w lewo, to czemu miałoby się nie kręcić w głowie?

  • pfff. Są straszniejsze kręcenia
  • te chlopaki to samobjcy. rozumiem, ze siedza teraz w pace bo przeciez to nie wieza Ajfla...
  • w pace z internetem, dzięki czemu mogli zamieścić ten film
  • edytowano February 2017
    randolph napisal(a):
    w pace z internetem, dzięki czemu mogli zamieścić ten film
    tak prosze kolegi, prosze sobie wyobrazic, ze uznaje ten wyczyn za tylez brawurowy co demoralizujacy.
    jesli nie w pace to na pewno zaplacili niezly Mandat. Chiny to nie Polska. Oni se tam ne daja wchodzic na glowe.
  • edytowano February 2017
    Wyrazić chciałem przypuszczenie, że autorzy raczej nie siedzą w anclu, skoro zdołali wysłać film na youtube. Jeżeli nie złapano ich od razu (czemu przeczy film wyskładany z materiały bazowego i wysłany), to z każdą minutą po opuszczeniu ogrodzenia szanse na złapanie takich maleją wykładniczo. Nie przypuszczam również, żeby Chińczycy sformowali komanda szukające w internecie filmów z nielegalnych wtargnięć na tereny budowli oraz kolejne komanda do sekretnego porywania Rusków z Kacapii, w celu postawienia ich przed skośnookim sądem.

    Jest niby pewna szansa, że film został obrobiony i wysłany dopiero po odsiedzeniu kary w pace i zapłaceniu sztrafu. Wszakże przypuszczałbym, że chińska milicja skonfiskowałaby sprzęt lub przynajmniej skasowałaby surowe nagrania, niedługo po rewizji, będącej efektem zatrzymania.


    To, o czym Szanowna Koleżanka pisze (Paco Demorales), mało mię obchodzi, jako osobnika który ceni i praktykuje bojaźń Bożą i niewiele więcej (jeszcze poważam czynnie, lęk wysokości).
  • Przypuszczam, że nie zapłacili złamanego juana.
    Chińczycy mają poważniejsze problemy, niż łapanie idiotów łażących bez pozwolenia po cudzych wieżach. Ale również konsekwentnie, gdyby idioci spadli, Chińczycy ograniczyliby się do umycia chodnika w miejscu upadku. Sam wlazł, sam sobie winien.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.