Skip to content

Zdjęcie dnia

15556586061241

Komentarz

  • @krzychol
    Chłopaki nie robią niczego zdrożnego.
    Mają dokładnie te same potrzeby co himalaiści (adrenalina), ale realizują ją w łatwiejszych warunkach, mniej narażając własne życie, bez sponsorów, a ewentualna akcja ratunkowa byłaby znacząco mniej kosztowna.

    @mmaria
    Kot Manitou?
  • Ej, ni ;)
    Fotka z TT. Chyba egzamin z posłuszeństwa dla psów, być może policyjnych. Ale żelazne nerwy w tym wypadku pokazuje przede wszystkim kot.
  • mmaria napisal(a):
    Ej, ni ;)
    Fotka z TT. Chyba egzamin z posłuszeństwa dla psów, być może policyjnych. Ale żelazne nerwy w tym wypadku pokazuje przede wszystkim kot.
    Kot cwaniakuje jak to kot. Ma jeszcze 8 rzyć w zapasie :)
  • qiz napisal(a):
    pfff. Są straszniejsze kręcenia
    image
    niezłe wariaty. Ja mam lęk wysokości, ale kumple kiedyś na Tarchominie spuszczali się na linach z bloków, potem próbowali tego samego w fabryce domów na Białołęce (wielkie betonowe konstrukcje), w końcu kolega skończył jako profesjonalny wspinacz.
  • edytowano February 2017
    Na linach to żaden cymes. Zjeżdżałam w jaskiniach i górach, rzecz w tym, że z asekuracją.
  • qiz napisal(a):
    pfff. Są straszniejsze kręcenia
    To jest ciekawe ze akurat ruskie szlajają się po dachach, z czego ta moda mogła się wziąć?

    A co do nagrań to jest też kompilacja nieudanych wycieczek na wysokości, tak że to nie zawsze kończy się dobrze tylko tym akurat nie ma się co chwalić.
  • @qiz: "pfff. Są straszniejsze kręcenia"

    Pff:)

  • Nie mogę patrzeć, od razu siedzę na mokrym.

    Powinna być kara śmierci za nagrywanie takich filmików!
  • Przemko napisal(a):
    qiz napisal(a):
    pfff. Są straszniejsze kręcenia
    To jest ciekawe ze akurat ruskie szlajają się po dachach, z czego ta moda mogła się wziąć?

    Jednak jest to kraj ekstremalny. To chyba Ty się specjalizujesz w ruskich filmikach z kamerek samochodowych ;)

    A widziałeś ruskie ciężarówki zwożące drewno w tajdze? Jak przejeżdżają przez rwące, roztopowe strumienie?

  • Przemko napisal(a):
    To jest ciekawe ze akurat ruskie szlajają się po dachach, z czego ta moda mogła się wziąć?
    Z szarego i smętnego życia...

    Po grani, po grani, po grani!
    nad przepaścią bez łańcuchów, bez wahania!
    Tu na trzeźwo diabli wezmą, zdradzi mnie rozsądek drań
    W wilczy dół wspomnienia zmienią ostrą grań.
    (...)
    Na górze, na górze, na górze!
    Chciałoby się żyć najpełniej i najdłużej
    O to warto się postarać, to jest nałóg, zrozum to!
    Tam się żyje jak za cara i ot co!
    Na dole, na dole, na dole
    Szklanka wódki i razowy chleb na stole
    I my wszyscy tam i tutaj tłum rozdartych dusz na pół
    Po huśtawce mdłość i smutek, choćbyś nawet co dzień walił głową w stół.



  • Gdzieś widziałem (Chyba Torkłemada na fb z satysfakcją wklejał) kompilację nieudanych przedsięwzięć wysokościowych i upadków śmiertelnych.
  • loslos
    edytowano February 2017
    Przemko napisal(a):
    To jest ciekawe ze akurat ruskie szlajają się po dachach, z czego ta moda mogła się wziąć?
    Ich mnogo, więc nic się nie stanie, jak którego ubędzie. Co prawda od pewnego czasu już nie ale fakty syntetyczne ludzie zauważają z kilkusetletnim opóźnieniem.

  • edytowano February 2017
    qiz napisal(a):
    ..Powinna być kara śmierci za nagrywanie takich filmików!
    Chyba za oglądanie!
    los napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    To jest ciekawe ze akurat ruskie szlajają się po dachach...
    Ich mnogo, więc nic się nie stanie, jak którego ubędzie. .
    Smiertelność jest ogromna wśród nich.
    Po minucie oglądanie kompilacji filmików kończących się kalectwem czy śmiercią - nie wytrzymałem, wiedząc że oglądam rzeczywistą/pradziwą śmierć.

  • Duda-McCain
    image
  • edytowano February 2017
    Brzost napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    To jest ciekawe ze akurat ruskie szlajają się po dachach, z czego ta moda mogła się wziąć?
    Z szarego i smętnego życia...
    Też mi się tak wydaje, a teraz włazisz na byle komin, nagrywasz i jesteś bohaterem internetów. Nawet zarabiać na tym możesz. Widziałem że i dziewczyny są w tych grupach, a łażą nie tylko byle wyżej ale np. po spadzistych dachach pokrytych dachówką, co jak wiecie jest meganiebezpieczne, o wiele bardziej niż drabinka na bardzo wysokim kominie.

    qiz, że kraj ekstremalny to jasne, samochody wiążą się z życiem - praca (ciężarówki z drewnem), transport, trzeba, nie ma wyjścia. A po dachach łazi się w wolnym czasie. Igranie z życiem, w świecie bez Boga tylko to zostaje z mocnych emocji.

    Oglądam nagrania z ich dróg dla nauki, one pokazują jakich reakcji można się spodziewać. W Polsce większość z tych reakcji raczej nie występuje ale jak się przytrafi to lepiej przewidzieć.

    A tak w ogóle w odniesieniu do nagrań z ruskich dróg to oni wrzucają to w internety dla zarobku jak sądzę, podpinają reklamy i nie tylko youtubowe ale też i własnych biznesów. I nie mają problemu z tym, że filmik jest w 100% rosyjski, jedni tłumaczą napisy inni w ogóle nie, najlepszy aktualnie kanał ma na tłumaczenie kompletnie wywalone. Kiedyś wpadłem też w taką czeluść youtube gdzie były kompilacje samych wypadków z udziałem ludzi. Dobry Boże co tam się dzieje na ulicach, to wjeżdżanie w pieszych na pasach (swoją drogą włażą na pasy nie patrząc na ruch!?) to jest najmniejszy problem, kondycja tego społeczeństwa jest naprawdę zła, nie wyobrażam sobie żeby u nas nikt nie zwracał uwagi na leżących na ziemi ludzi, kobiety, dzieci.

    Jest też w tym łażeniu po dachach sądzę tęsknota za Wielką Rosją, o której wypowiadano się z szacunkiem i podziwem, która zadziwiała świat. Często zadziwiała bezsensem i głupotą działań ale z punktu widzenia Rosjan to nie było ważne, ważne że podziwiali a my Rosjanie coś zrobiliśmy największego na świecie. Zbudowaliśmy największą wirówkę do testowania pilotów? Zbudowaliśmy. Po co do 20G jeżeli przy 15 człowiek umiera (strzelam liczby). Bo tak, jest największa i jest nasza!

    No i jest ten greps że "Rosja to nie kraj, to stan umysłu", i znudzony zblazowany świat podziwia Rosjan i zarazem się ich boi, bo jak mówią inne grepsy "groźny jest nie tyle ruski czołg co jego pijana załoga" oraz "ruskie drogi, najlepsza zapora przeciwczołgowa na świecie".

    W tym Rosjanie są podobni do Niemców, czego by nie robili zawsze wychodzi to na chwałę Wielkiego Państwa.
  • Mania napisal(a):
    Duda-McCain
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    doskonałe zdjęcie - lepsze od wielu nagrodzonych na WPP
  • KAnia napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Duda-McCain
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    doskonałe zdjęcie - lepsze od wielu nagrodzonych na WPP
    no niestety na tym zdjeciu makkejn wypada lepiej jesli chodzi o mowe ciala. szkoda bo nasz prezio np. pokonuje w tej konkurencji pania kanclerin.
  • Tej wypowiedzi nie znałam ;)
    image
  • mmaria
    Skąd zdjęcie? (po adresie jest na fejsboku) Poznałbym autora zdjęcia...


  • Cudowne!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano February 2017
    Genialne. Polak duży i Polak mały :-)
  • Zdjęcie, oczywiście bez podania autora, opublikował ktoś na TT.
    Bardzo mi się nie podoba ten zwyczaj (zresztą wbrew prawu autorskiemu), z drugiej strony żal nie udostępniać, bo piękne.
    Jeśli ktoś umie guglać obrazami, to może się doszuka autora.
  • Zdjęcie w Google jest anonimowe, najstarsza data - 2013 rok.
  • edytowano February 2017
    Wiosna panie dziejaszku WIOSNA!!!!!!!!!

    imageImage and video hosting by TinyPic" />
  • Danzig, 11.03.2017
    image
    @michalrachon
  • image
    To jest poziom upadku, zamiast z Joanną na Maderę z Rabiejem do Lublina.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.