Skip to content

Zdjęcie dnia

15253555758241

Komentarz

  • ta miska z HelllSinnEk ?
    pół Filipinka
    bezdyskusyjnie - fajna babka
  • i miska i Melania:)
  • extraneus napisal(a):
    z twittera
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    eeee...tam, kiedys u nas po dyskotece na wsi więcej zniszczeń było...sztachety, butelki, koszule, ba! nawet zęba sie znalazło... :D
  • edytowano January 2017
    To nie wygląda na botox, ona ma wydatne kości policzkowe. Takie twarze długo zachowują dobry wygląd.
    image
    Jedyne, co wygląda "podejrzanie" to biust.
  • marniok napisal(a):eeee...tam, kiedys u nas po dyskotece na wsi więcej zniszczeń było...sztachety, butelki, koszule, ba! nawet zęba sie znalazło... :D
    Ale tu się o "dziennikarzy" rozchodzi: nasz obraz świata budujemy w znacznej mierze w oparciu o dane dostarczane przez taką dzicz.

  • extraneus napisal(a):
    marniok napisal(a):eeee...tam, kiedys u nas po dyskotece na wsi więcej zniszczeń było...sztachety, butelki, koszule, ba! nawet zęba sie znalazło... :D
    Ale tu się o "dziennikarzy" rozchodzi: nasz obraz świata budujemy w znacznej mierze w oparciu o dane dostarczane przez taką dzicz.

    toć mówie że szukaja sensacji gdzie jej nie ma...
  • extraneus napisal(a):
    marniok napisal(a):eeee...tam, kiedys u nas po dyskotece na wsi więcej zniszczeń było...sztachety, butelki, koszule, ba! nawet zęba sie znalazło... :D
    Ale tu się o "dziennikarzy" rozchodzi: nasz obraz świata budujemy w znacznej mierze w oparciu o dane dostarczane przez taką dzicz.

    dokladnie: i jeszcze za cos takiego im PLACO!!!

  • christoph napisal(a):
    ta miska z HelllSinnEk ?
    pół Filipinka
    bezdyskusyjnie - fajna babka
    Finowie uchodzą za jeden z najbrzydszych narodów.

  • Mania napisal(a):
    To nie wygląda na botox, ona ma wydatne kości policzkowe. Takie twarze długo zachowują dobry wygląd.
    Koleżanka ma rację. Moja Połowica, mając też wydatne kości policzkowe po swoich tatarskich przodkach też wygląda młodo i starzeje się dużo wolniej ode mnie.

  • Jak pech, to pech...
    image
  • Tuńczykowa się pochlasta... X_X
  • Pech Niemców
  • dyzio napisal(a):
    Pech Niemców
    Drużynowo wygrali z podludźmi!!!!!!!!!!!!

  • starybelf napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    Pech Niemców
    Drużynowo wygrali z podludźmi!!!!!!!!!!!!

    no tak, trzy metry robią różnicę... ;)
  • PAD, 1989, wigilia szkolnego samorządu- wyłowił onet.pl a opisał sam PAD na twitterze.
    image
  • Mania napisal(a):
    Jedyne, co wygląda "podejrzanie" to biust.
    Na przestrzeni lat się powiększył, są zdjęcia, ale jeszcze nie jest dowód na implanty.
  • Przemko napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Jedyne, co wygląda "podejrzanie" to biust.
    Na przestrzeni lat się powiększył, są zdjęcia, ale jeszcze nie jest dowód na implanty.
    Potęga pusz-apów! :)
  • Też, ale z wiekiem rosną, niektórym kobietom przynajmniej.
  • edytowano January 2017
    Przemko napisal(a):
    Też, ale z wiekiem rosną, niektórym kobietom przynajmniej.
    z wiekiem to rosna uszy i nosy - wszystkim, a piersi...hmmm..poddają sie grawitacji???..(upsss.....)

    @romeck: wyedytowałem, nie wydaj mnie.... [-O<
  • marniok napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Też, ale z wiekiem rosną, niektórym kobietom przynajmniej.
    z wiekiem to rosna uszy i nosy - wszystkim, a piersi...hmmm..flaczeją?..(upsss.....)
    A WEŹ SIĘ WYKASUJ Z TEGO POSTU!!! :)
  • Mania napisal(a):
    image
    wszyscy ci ludzie na zdjęciu tacy swojscy
  • image

    nie wiem czy to fejk ale jesli nie to nazwisko w sam raz, reprezentatywne dla gościa że hoho...nie dość że chuj to jeszcze wał
  • Styl Budynia (graficzny, ale i stylistyczny) jest nie do podrobienia. :D
  • marniok napisal(a):nie wiem czy to fejk
    To TomieKawakami, kreacja satyryczno-społeczna na TT ;)

  • extraneus napisal(a):
    marniok napisal(a):nie wiem czy to fejk
    To TomieKawakami, kreacja satyryczno-społeczna na TT ;)

    Całosc z komentarzem Tomie Kawakami:

    "Bardzo mądra wypowiedź, na którą bezbronna prawica zareaguje oczywiście przedszkolnymi żartami z nazwiska. Czy rozum wygra z chamstwem?"
  • edytowano January 2017
    marniok napisal(a):
    ... nazwisko w sam raz, reprezentatywne dla gościa że hoho...nie dość że chuj to jeszcze wał
    Tomie Kawakam napisal(a):
    "Bardzo mądra wypowiedź, na którą bezbronna prawica zareaguje oczywiście przedszkolnymi żartami z nazwiska. Czy rozum wygra z chamstwem?"

    Nie mogie! No, nie mogie!!! Ze śmiechu leżę i kwiczem!!!! :))))))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.