Skip to content

Zdjęcie dnia

15051535556241

Komentarz

  • Cyrylica napisal(a):
    marniok napisal(a):
    myslę że to zdjęcie mówi wszystko na temat...

    image
    Kierwiński machał dziś w tv tabletem z tym zdjęciem. Takie poważne wydarzenia, ludzie rzucają się pod samochody, a Kaczor się śmieje. Powiedział Brudzińskiemu, żeby to wytłumaczył ludziom. Brudziński siedział w tym samochodzie i powiedział, że Kaczor był obrzucany obelgami, wyzwiskami i inwektywami i śmiał się z tego.
    Zabili mu Brata, Bratową, ugodzili prosto w serce. Sam przez przypadek uszedł z życiem, a potem musiał mieć ochronę 24/h. To po tym wszystkim ze zwykłych wyzwisk i pogróżek miałby się nie śmiać?
  • balbina napisal(a):
    jesli to nie fotoschopka to zaiste miodzio.
    Ciekawe..., przypomniała mi się takie proroctwo, że oczyszczający ogień przejdzie przez Polskę, od Tatr do Bałtyku.
  • Że niby górale z ciupazeckami przyjdą i hań zrobią porządek, i wreszcie będzie śleboda, heeej, śleboda!?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Że niby górale z ciupazeckami przyjdą i hań zrobią porządek, i wreszcie będzie śleboda, heeej, śleboda!?
    ... że Duch Święty to uczyni.
  • KAnia napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    marniok napisal(a):
    myslę że to zdjęcie mówi wszystko na temat...

    image
    Kierwiński machał dziś w tv tabletem z tym zdjęciem. Takie poważne wydarzenia, ludzie rzucają się pod samochody, a Kaczor się śmieje. Powiedział Brudzińskiemu, żeby to wytłumaczył ludziom. Brudziński siedział w tym samochodzie i powiedział, że Kaczor był obrzucany obelgami, wyzwiskami i inwektywami i śmiał się z tego.
    Zabili mu Brata, Bratową, ugodzili prosto w serce. Sam przez przypadek uszedł z życiem, a potem musiał mieć ochronę 24/h. To po tym wszystkim ze zwykłych wyzwisk i pogróżek miałby się nie śmiać?

    Wcale mnie to nie dziwi. Robiłabym to samo.
  • Mania napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Że niby górale z ciupazeckami przyjdą i hań zrobią porządek, i wreszcie będzie śleboda, heeej, śleboda!?
    ... że Duch Święty to uczyni.
    A nie, to od dawna wiadomo, że są dwa sposoby, żeby w Polsce było lepiej. Jeden cudowny, żeby zakasać rękawy i wziąć się do roboty, drugi naturalny - że zstąpi Duch Święty i zrobi porządek.
  • @Szturmowiec; ta jes! :-) Porządek naturalny rulez!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Że niby górale z ciupazeckami przyjdą i hań zrobią porządek, i wreszcie będzie śleboda, heeej, śleboda!?
    może w końcu Giewont się obudzi
    usłyszy, że już czas
  • @KAnia
    zaskoczyła mnie ta transmisja na żywo z modlitw na Jasnej Górze z udziałem "pisowców"
    ale
    jaki ogromny kontrast wobec opozycjonistów "totalnych" z ich wulgarnością i jadem w ustach!
    co pokazała m.in. socjalistka Ogórek z TyleWizji
  • romeck napisal(a):
    @KAnia
    zaskoczyła mnie ta transmisja na żywo z modlitw na Jasnej Górze z udziałem "pisowców"
    ale
    jaki ogromny kontrast wobec opozycjonistów "totalnych" z ich wulgarnością i jadem w ustach!
    co pokazała m.in. socjalistka Ogórek z TyleWizji
    Ogórek wulgarna? Ostatnio to wzór kultury i propagatorka codziennych rorat https://twitter.com/ogorekmagda
  • dyzio napisal(a):

    Ogórek wulgarna?
    Nie, pani Ogórek pokazała (w sensie dosłownym, jako przykład puszczając filmiki z przebiegu nocnej zmiany2) wulgarność opozycji.
  • dyzio napisal(a):
    romeck napisal(a):
    @KAnia
    zaskoczyła mnie ta transmisja na żywo z modlitw na Jasnej Górze z udziałem "pisowców"
    ale
    jaki ogromny kontrast wobec opozycjonistów "totalnych" z ich wulgarnością i jadem w ustach!
    co pokazała m.in. socjalistka Ogórek z TyleWizji
    Ogórek wulgarna? Ostatnio to wzór kultury i propagatorka codziennych rorat https://twitter.com/ogorekmagda
    Nie mówiąc o tym, że ona chyba ostatnio walczy z KODerami.http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/atak-polityka-kod-na-magdalene-ogorek-869.html
  • edytowano January 2017
    Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot - pierwsze zwycięstwo biało-czerwonych w historii.

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Policja konna w Szczecinie robiła za Archaniołów :-)
    image
  • Miss Helsinek 2017
    image
  • Mania napisal(a):
    Policja konna w Szczecinie robiła za Archaniołów :-)
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    bardzo słusznie
    podwładni św. Michała Archanioła
  • DMCDMC
    edytowano January 2017
    .
  • Szach Mat
  • Mania napisal(a):
    Miss Helsinek 2017
    image
    I żebyż ona chociaż ładna była...
  • Moze dla jury wszystkie one tak samo wygladaja, hehehe
  • Ale śpiewać umie

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    //zdjęcie: miss Helsinek 2017//
    I żebyż ona chociaż ładna była...
    polmisiek napisal(a):
    Moze dla jury wszystkie one tak samo wygladaja, hehehe
    Przecież w jury jej męscy koledzy siedzieli!
  • Żeby było naukowo zamieszczam materiał porównawczy:

    image
  • Ta po lewej najbardziej mi się podoba,
  • wszystkie jakieś zdzirowate bardzo
  • dyzio napisal(a):
    wszystkie jakieś zdzirowate bardzo
    o właśnie, też się zdziwiłam, że to wygląda jak te reklamy burdeli, które nie tak dawno wkładano za wycieraczki samochodów
  • edytowano January 2017
    Mania napisal(a):
    Miss Helsinek 2017
    A w komentarzach fejsbókowych wrze!
    m.in. Porównują fińskiego ministra ds promocji/propagandy/? do zdolnego ucznia Goebelsa
    I have no idea who is minister of propaganda in New multicultural realm of western world but Goebels looks like young student compare to him.....
    image

    image

    Są też trzeźwe spostrzeżenia:
    This mistake will open many eyes.
  • A ta kandydatka przegrała! (Pół Finka pół Filipinka)
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.