Skip to content

Zdjęcie dnia

14748505253241

Komentarz

  • edytowano November 2016
    19 XI 2016 Łagiewniki
    image
  • dzieki Mania,

    wlasnie chcialam zapytac czy ktos byl...
  • Mania napisal(a):
    Miau!
    image
    O miałem to ostatni na genetyce - szyldkretowe umaszczenie, to raczej na pewno jest kotka bo to gen sprzężony z płcią. ;)
  • Kotka, bo ma ładną buzię, a nie pysk mordercy.
  • balbina napisal(a):
    dzieki Mania,

    wlasnie chcialam zapytac czy ktos byl...
    Moja teściowa (przyjechała aż z Gdańska)
    Aczkolwiek wydaje mi się że wydarzenie dość przemilczane w mediach jak na swoją rangę.
  • przemk0 napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Miau!
    image
    O miałem to ostatni na genetyce - szyldkretowe umaszczenie, to raczej na pewno jest kotka bo to gen sprzężony z płcią. ;)
    Nie inaczej. Szylkrety to zawsze kocice :)
  • kulawy_greg napisal(a):
    balbina napisal(a):
    dzieki Mania,

    wlasnie chcialam zapytac czy ktos byl...
    Moja teściowa (przyjechała aż z Gdańska)
    Aczkolwiek wydaje mi się że wydarzenie dość przemilczane w mediach jak na swoją rangę.
    do dzis trwaja kontrowersje wokol powierzenie swiata NMP przez Jana Pawla II: wielu uwaza, ze nie byl to pelny akt bo nie padlo slowo "Rosja".

    ja dzis mam podobna watpliwosc co do rangi wczorajszego aktu: rzadu tam przeciez nie bylo. Byl Prezydent Duda w towarzystwie matki. no ale to nie rzad.

  • Nie było widać większości rządu, marszałków sejmu i senatu, a Dudę pewnie mama wyciągnęła do kościoła. Smutne.
  • Zaznaczajcie zarty bo nie wiem.
  • balbina napisal(a):

    rzadu tam przeciez nie bylo. Byl Prezydent Duda w towarzystwie matki. no ale to nie rzad.

    No a pani Premier? co prawda w TV jej nie widziałem, ale media donoszą, że była.
    http://niezalezna.pl/89415-w-panstwie-polskim-kroluj-nam-chryste-intronizacja-dokonana-tekst
  • DMCDMC
    edytowano November 2016
    kulawy_greg napisal(a):
    balbina napisal(a):

    rzadu tam przeciez nie bylo. Byl Prezydent Duda w towarzystwie matki. no ale to nie rzad.

    No a pani Premier? co prawda w TV jej nie widziałem, ale media donoszą, że była.
    http://niezalezna.pl/89415-w-panstwie-polskim-kroluj-nam-chryste-intronizacja-dokonana-tekst
    Gdyby była, siedziałby w pierwszym rzędzie z marszałkami i prezydentem. Natomiast obok Dudy była matka, jakiś random, Szyszko i na końcu Ziobro chyba.

    edit.
    image

    image
  • przemk0 napisal(a):
    Zaznaczajcie zarty bo nie wiem.
    Ja też wymiekam. I nie wiem czy się śmiać czy zbierać sztuczne uzębienie z podłogi.
  • edytowano November 2016
    Epidiaskop ważniejszy.
    Jezus Chrystus Królem Polski.
    +

    image

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • fatuswombatus napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    Zaznaczajcie zarty bo nie wiem.
    Ja też wymiekam. I nie wiem czy się śmiać czy zbierać sztuczne uzębienie z podłogi.

    to milo, ze sa i tacy, ktorzy przy tej okazji dobrze sie bawia...

  • edytowano November 2016
    balbina napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    Zaznaczajcie zarty bo nie wiem.
    Ja też wymiekam. I nie wiem czy się śmiać czy zbierać sztuczne uzębienie z podłogi.

    to milo, ze sa i tacy, ktorzy przy tej okazji dobrze sie bawia...



    Ech, nie bawią się. Nie przy okazji. Bardziej nie wiedzą o co biega w niektórych komentaRZach. Przynajmniej ja.....
  • DMC napisal(a):
    Gdyby była, siedziałby w pierwszym rzędzie z marszałkami i prezydentem. Natomiast obok Dudy była matka, jakiś random, Szyszko i na końcu Ziobro chyba.
    Nie Radom tylko Kolarski.

  • fatuswombatus napisal(a):
    balbina napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    Zaznaczajcie zarty bo nie wiem.
    Ja też wymiekam. I nie wiem czy się śmiać czy zbierać sztuczne uzębienie z podłogi.

    to milo, ze sa i tacy, ktorzy przy tej okazji dobrze sie bawia...

    Ech, nie bawią się. Nie przy okazji. Bardziej nie wiedzą o co biega w niektórych komentaRZach. Przynajmniej ja.....

    mam tak samo :)
  • załóżmy, że to było na poważnie - więc gdyby stawił się obowiązkowo cały rząd i cały klub sejmowy PiS, to dopiero byłaby okazja do kąśliwych komentarzy - i fucha dla dyżurnych komętatorów aż do nowego roku

    a tak to pozostaje tylko grymas w stylu: łe... tylko Prezydent...
    w przerwie między narzekaniami o państwie wyznaniowym PiS
  • Nie, no spoko. Podobno coś tam było w jakiś objawieniach o uroczystym przyjęciu Chrystusa za króla przez władze państwowe w pełnym składzie.
    No, ale przecież w tvnie gadaliby do stycznia, więc dobrze, że tylko Duda z matką przyszli.
    Szanuję motzno taki sposób myślenia.
  • A konkretnie skąd wiesz kogo nie było i z jakiego powodu?
  • przemk0 napisal(a):
    A konkretnie skąd wiesz kogo nie było i z jakiego powodu?
    Ze zdjęć i transmisji telewizyjnej. A powód mnie nie interesuje.
  • przemk0 napisal(a):
    A konkretnie skąd wiesz kogo nie było i z jakiego powodu?DMC napisal(a):
    Nie, no spoko. Podobno coś tam było w jakiś objawieniach o uroczystym przyjęciu Chrystusa za króla przez władze państwowe w pełnym składzie.
    No, ale przecież w tvnie gadaliby do stycznia, więc dobrze, że tylko Duda z matką przyszli.
    Szanuję motzno taki sposób myślenia.
    nie tak ostro kolego: objawienia prywatne przeciez nie obowiazuja no i popsuje tu kolega niektorym zabawe.
    nawet jesli to poczucie humoru a la Ziemkiewicz.
    opuscmy ten salonik...
  • edytowano November 2016
    DMC napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    A konkretnie skąd wiesz kogo nie było i z jakiego powodu?
    Ze zdjęć i transmisji telewizyjnej. A powód mnie nie interesuje.
    Chyba jednak interesuje skoro go skomentowałeś w sposób "No, ale przecież w tvnie gadaliby do stycznia, więc dobrze, że tylko Duda z matką przyszli.
    Szanuję motzno taki sposób myślenia. "
    Mimo że go nie znasz.
  • przemk0 napisal(a):
    DMC napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    A konkretnie skąd wiesz kogo nie było i z jakiego powodu?
    Ze zdjęć i transmisji telewizyjnej. A powód mnie nie interesuje.
    Chyba jednak interesuje skoro go skomentowałeś w sposób "No, ale przecież w tvnie gadaliby do stycznia, więc dobrze, że tylko Duda z matką przyszli.
    Szanuję motzno taki sposób myślenia. "
    Mimo że go nie znasz.

    Po pierwsze, to był sarkazm.

    Po drugie, nieobecność większości władz państwowych była związana albo z ignorancją albo obojętnością, albo była zwykłym bojkotem. Skoro Szyszko i Ziobro jakoś znaleźli czas na przybycie, to równie dobrze większość Rady Ministrów i prezydium parlamentu mogła znaleźć te kilka godzin na najważniejszą uroczystość dotyczącą Polski w 2016 roku, kończącą rok miłosierdzia i jubileusz chrztu Polski. I tak, była to uroczystość ważniejsza, niż kolejna rocznica chrztu Polski, bo takie rocznice to sobie można co miesiąc, co rok robić. Natomiast publiczny akt przyjęcia Chrystusa za króla jest wydarzeniem wyjątkowym w historii Polski.
  • dyzio napisal(a):
    publiczny akt przyjęcia Chrystusa za króla jest wydarzeniem wyjątkowym w historii Polski.
    a w takim razie de facto kto wyrażał ten akt? I czy "rząd" może go przyjąć? (instytucja)

  • Przemek, DMC ma rację. Na kolejne festy w wyciskarce wilanowskiej przyjeżdżali w komplecie.

    A tu nawet Szyszko wygląda jak lump, co to, nie można kupić eleganckiego płaszcza w kolorze leśnym? Jedyni, którzy stawili się w komplecie i zadawali szyku elegancją, to czerwona armia ta od Natankaaa...
  • Szczególnie Beaty mi zabrakło.

    Z całego tego towarzystwa, ona jakoś jest mi najbliższa. Może jako matka księdza, może coś... Nie wiem czy też tak macie. Takie poczucie duchowej bliskości. I jak ktoś napisał przy jednym z jej zdjęć- absolutna samotność.
    Całkowita. Duda miał ją... czy ona kogokolwiek ma do takiego wsparcia?

    (wiadomo też, że przepadam za młodymi gniewnymi- Jaki, Kownacki. Oni poszli na całość w młodym wieku, "no way back". Ale to dopiero przedszkole)
  • edytowano November 2016
    romeck napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    publiczny akt przyjęcia Chrystusa za króla jest wydarzeniem wyjątkowym w historii Polski.
    a w takim razie de facto kto wyrażał ten akt? I czy "rząd" może go przyjąć? (instytucja)

    Znaczy się rząd nie przyjął? Trzeba by przynajmniej nacharkać na rząd. Na A. Dudę i na kogo się da.....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.