Skip to content

Co widzimy na załączonym obrazku ?

13»

Komentarz

  • los napisal(a):
    Wiecie, co jest najbardziej zabawne? Mejnstrim nie zauważa faktu.
    Mainstream tenkrajowy ma również oczy szeroko zamknięte na potężną aferę korupcyjną w TSUE i innych wierzchołkowych organach Unii, jedynie Interia coś nieśmiało zauważyła
  • Wklejał już ktoś Budynia?
    „Jedyne zastrzeżenie, jakie można mieć do polskiego patrioty, generała Wojciecha Jaruzelskiego, to fakt, że nie odwołał w porę Piotrowicza, osławionego prokuratora stanu wojennego!”
  • los napisal(a):
    Wiecie, co jest najbardziej zabawne? Mejnstrim nie zauważa faktu.
    Co potwierdza że są zażenowani.
  • Przemko napisal(a):
    los napisal(a):
    Wiecie, co jest najbardziej zabawne? Mejnstrim nie zauważa faktu.
    Co potwierdza że są zażenowani.
    To prawda, tym niemniej to oni dysponują zasięgami, więc żenadka nie rozleje się.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    los napisal(a):
    Wiecie, co jest najbardziej zabawne? Mejnstrim nie zauważa faktu.
    Co potwierdza że są zażenowani.
    To prawda, tym niemniej to oni dysponują zasięgami, więc żenadka nie rozleje się.
    Niestety.
  • Biega jednak ledwie o kilka procent niezdecydowanych, gdyż na poplecznikach zdrajców nie robi to wrażenia.

    Jeśli PiS jest przeciw spawaczowi, to znaczy, że spawacz był gitowy. To prosta zasada.

    Pojawiły się też foty św. JP ściskającego prawicę spawacza - rozumiecie, skoro Michnik to i Wojtyła, hłe hłe.
  • No wiadomo, zły jest tylko Kaczyński bo był w Magdalence.
  • Lech. On już nie żyje. Ale taki był podobny do Jaro.
  • edytowano December 2021
    Przemko napisal(a):
    I raczej dobrej wzmianki nie będzie, afera rywina ostatecznie to przybiła. Ziemkiewicz powiedział że IIIRP potrzebowała jakiwgoś Michnika i nie byłoby Adama byłby inny, może sprytniejszy, który narobiłby więcej złego, wywarł większy wpływ.
    Bardzo możliwe, że biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania i konteksty, cały proces transformacji w Polsce musiał tak przebiegać. Bo Zachód miał swoje priorytety, bo Rosja, bo specyfika procesu, bo mentalność ludzi, bo brak osób z wiedzą i predyspozycjami itd. Może, a właściwie na pewno - tak.

    Ale to nie zmienia obrazu naszego narodu, który dał się zwieść prymitywnemu ignorantowi, kapusiowi, właściwie bez żadnych przymiotów i równie prymitywnemu manipulatorowi, pajacowi, który sprawiał wrażenie intelektualisty, a jest wydmuszką, pozerem. Nienawidzącym Polski i Polaków.

    Czy dziś również damy się zwieść ? Czy wyciągnęliśmy wnioski ? Czy się zmieniliśmy ?

  • Trochę. Czyli całkiem dużo.
  • Polacy generalnie to raczej naiwni są. Niestety.
  • edytowano December 2021
    BTW o tej rozmowie wspominał Braun w rozmowie z Jaruzelską. Rok temu z okładem.
    Stąd niczym tam nie byłem zdziwiony. Może faktycznym stosunkiem Jaruzela do Michnika.

    Od 49:40

  • A najbardziej mnie dziwi
    Że byli anarchiści
    Dali się oszukać
    Ludziom takim jak Michnik
  • Kto nie wierzy w Boga, uwierzy we wszystko…
  • los napisal(a):
    Trochę. Czyli całkiem dużo.
    Doprecyzuję - kto się trochę zmienił ? My tutejsi, prawacy ogólnie, czy całe społeczeństwo ?
  • Ja. To już bardzo dużo.
  • edytowano December 2021
    los napisal(a):
    Ja. To już bardzo dużo.
    Coś chciałem napisać po twojej odpowiedzi, ale takiego wariantu się nie spodziewałem kompletnie ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.