Skip to content

Ubogacanie w 2017 czas zacząć (R.I.P.)

«13

Komentarz

  • Podobno wrzucił im petardę hukową do lokalu... To mogło być na tle normalnego wkurwu a nie ubogacania kulturowego.
  • Jeżeli to prawdą z petardą to nagroda darwina już pierwszego dnia roku. Niby wiedzą że to rzeźnicy, niby wiedzą że wojna, a jednak zaskoczeni że ludzie giną.
  • Ważna informacja- każdy śmierdziel łazi z kosą.

    Policja powinna ich regulaminowo non-stop trzepać. Noże rekwirować (niebezpieczne narzędzie, kolegium)- za łamanie prawa ekstradycja. A przy okazji znaleźć zawsze prochy.
    Błaszczak będzie wrogiem Ojczyzny, jeśli nie wykorzysta okazji.
  • edytowano January 2017
    Nikt nie zauważył, że mały tłum który się dziś zebrał, miast rysować kredkami po asfalcie, metodycznie powybijał szyby w kebabiarni, równocześnie wyrażając aplauz dla owego przedsięwzięcia. Stąd kolejna konstatacja, żeśmy jeszcze nie przerobieni na szwarc, mydło, powidło jak tchórzliwi hedoniści znad Łaby i Sekwany.

    edit: Powsciągliwość policji można sobie tłumaczyć na różne, alternatywne sposoby, ergo nie wiadomo co z tego wynika.
  • qiz napisal(a):
    Ważna informacja- każdy śmierdziel łazi z kosą.

    Policja powinna ich regulaminowo non-stop trzepać. Noże rekwirować (niebezpieczne narzędzie, kolegium)- za łamanie prawa ekstradycja. A przy okazji znaleźć zawsze prochy.
    Błaszczak będzie wrogiem Ojczyzny, jeśli nie wykorzysta okazji.
    Może i tak. Ale w kebabowni porządnych noży dostatek. Nie o noże się rozchodzi, tylko o to, że w kodzie kulturowym tych ludzi gwałtowność czynów, i to tych brutalnych, jest czymś naturalnym.

  • Dobra dobra, nie pocięli go tasakiem, a miał rany kłute.

    Trzepanie każdego ciapatego na okoliczność noża.
    WAndalizm kebabowni (gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą), certyfikowane będą tylko te z krzyżem, świętymi obrazkami nad drzwiami, rybą w piątek i zamknięte w niedziele ;)

    Jak się nagłośni, to problem ciapatych będzie z głowy. Może jeszcze jakiś atak na policjanta w trakcie regulaminowego trzepania (i znalezienia narkotyków) dobrze by wyglądał.

    To nie jest zabawa, tu idzie o przetrwanie narodu!
  • Ta demolka lokalu dzisiaj to - pomimo tego, że generalnie nie popieram takich działań - mocny sygnał dla nachodźców, że w Polsce nie będzie im łatwo.
  • chłopak im wrzucił ponoć petradę do lokalu - ok, może i głupio zrobił ale od razu samosąd i kosa za to? w czterech na jednego?
    nie honorowo i bandycko
    dewastacja lokalu to jedno ale oklepać pare śniadych twarzy wskazane...
  • marniok napisal(a): dewastacja lokalu to jedno ale oklepać pare śniadych twarzy wskazane...
    No jasne, a wszyscy Polacy to jumacy. Jak moi mili napinający nie zradykalizują na Bohaterów Września, to sorry ale miętkie parówy z was som.
    Merytorycznie, to rozumiejąc przyzwalająco nie pochwalam, bo z jednej strony odpłatą za wybryk chuligański nie może być mord (poza obroną własną lub rodziny) ale obawiam się aby to nie rozlało się na normalnie pracujących bo ich niepotrzebnie odtrącająco zradykalizujemy.

  • zdanie "kilka śniadych lic profilaktycznie powinno być oklepane, ku przestrodze i równowadze w przyrodzie" rozumiem w ten sposób, iż nie będę specjalnie zbulwersowany, jeśli w ramach przywracania równowagi w przyrodzie ktokolwiek te lica oklepie. I nic ponadto, tzn. nikogo do tego nie zachęcam i nie wskazuje kto miałby to uczynić.
  • Ja jestem za sprawiedliwą odpłatą połączoną z prewencją. W Polsce ilość zdarzeń krytycznych jeszcze nie niepokoi.
    Nota bene pytanie ukryte w tym wątku, to czy jesteśmy społeczeństwem heroicznym czy postheroicznym?
  • edytowano January 2017
    Będzie zapamiętane ciapatym brudasom.

  • Przemko napisal(a):
    Już wiadomo że winny jest polski antysemityzm https://mobile.twitter.com/Michal_Bilewicz/status/815620518812454912
    BIlewicz to jest kreatura na wątek zamknięty. Kariera naukawa z niczego, "psycholog od antysemityzmu", holowany i dotowany przez zagranicę. Kariera prowadzona tak, żeby za parę lat był młodym profesorem, a póżniej miał 30 lat na bycie dziekanem, profesorem, recenzentem, promotorem i generalnie szkodził Polsce. W normalnym kraju zająłby się nim ktoś odpowiedni.

    Czy Ombretta czyta wątek?
  • Co najmniej dwie rzeczy muszą się ogólnokrajowej gimbazie utrwalić po tej sprawie, jeśli już nic innego:

    1) Beżowi to rzeźnicy (co innego jak gadają w telewizorze, a co innego zobaczyć własnego podziurawionego zioma)
    2) Jesz kebaba - osiedlasz Araba

    I wystarczy.
  • peterman napisal(a):
    Co najmniej dwie rzeczy muszą się ogólnokrajowej gimbazie utrwalić po tej sprawie, jeśli już nic innego:

    1) Beżowi to rzeźnicy (co innego jak gadają w telewizorze, a co innego zobaczyć własnego podziurawionego zioma)
    2) Jesz kebaba - osiedlasz Araba

    I wystarczy.
    Przedewszystkim nienawiść do ciapatych niech im się utrwali. I będzie ok.
  • Nienawidzić można bolszewii, islamu, zła ogólnie.
    Nienawiść do drugiego człowieka jest uczuciem niechrześcijańskim.
    Nie tędy droga.
  • I nie było petardy wrzuconej do lokalu przed zabójstwem. Pewnie kradzież picia, to też dezinformacja, żeby prawicowi esteci mogli się zdystansować.
  • No właśnie się zastanawiam czy petarda wrzucona po zabójstwie to też nie jest dezinformacja, w każdym razie jest to kluczowe.
  • edytowano January 2017
    randolph napisal(a):
    Nienawidzić można bolszewii, islamu, zła ogólnie.
    Nienawiść do drugiego człowieka jest uczuciem niechrześcijańskim.
    Nie tędy droga.
    Racja, nie tędy droga.
    Dał nam przykład święty Franciszek, jak zwyciężać mamy (nawrócenie sułtana)...
    oraz tegoż świętego
    Grzeszników bowiem nawraca się do Boga łagodnością raczej niż naganami srogimi
    Wiem, że to w dzisiejszej sytuacji (internet i silne ośrodki muzułmańskie w Europie) trudne, ale droga Tatarów polskich jest do skopiowania możliwa...
  • edytowano January 2017
    Waski napisal(a):
    I nie było petardy wrzuconej do lokalu przed zabójstwem.
    To dość istotnie zmienia postać rzeczy.
    Przemko napisal(a):
    No właśnie się zastanawiam czy petarda wrzucona po zabójstwie to też nie jest dezinformacja, w każdym razie jest to kluczowe.
    Wybijano szyby co widać na filmikach, czy ktoś widział film, w którym rzucono petardę? Zwykle w takich przypadkach materiału nie brakuje.
  • Biali już wiedzą, że za burdę można dostać nożem w brzuch.
    Arabowie jeszcze nie wiedzą, jak poważne konsekwencje są za to ("osobiste" czyli zniszczony lokal itp oraz prawne, czyli sąd i kara np. dożywocia)
  • qiz napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Już wiadomo że winny jest polski antysemityzm https://mobile.twitter.com/Michal_Bilewicz/status/815620518812454912
    BIlewicz to jest kreatura na wątek zamknięty. Kariera naukawa z niczego, "psycholog od antysemityzmu", holowany i dotowany przez zagranicę. Kariera prowadzona tak, żeby za parę lat był młodym profesorem, a póżniej miał 30 lat na bycie dziekanem, profesorem, recenzentem, promotorem i generalnie szkodził Polsce. W normalnym kraju zająłby się nim ktoś odpowiedni.

    Czy Ombretta czyta wątek?
    O Bilewiczu z wiki: " Jego prace dotyczące psychologicznych uwarunkowań gatunkowizmu[9][10] zainspirowały nurt badań nad psychologią jedzenia mięsa w psychologii społecznej."
    :-S
  • robert.gorgon napisal(a):
    Wybijano szyby co widać na filmikach, czy ktoś widział film, w którym rzucono petardę? Zwykle w takich przypadkach materiału nie brakuje.
    Komentarz o petardzie pochodzi z pierwszego linka u góry tego wątku z godziny 9:57, wydaje mi się że wybijanie szyb było później.
  • randolph napisal(a):
    Nienawidzić można bolszewii, islamu, zła ogólnie. Nienawiść do drugiego człowieka jest uczuciem niechrześcijańskim. Nie tędy droga.

    __________________________________

    Po morderstwie w te święta Polskiego kierowcy mam tych ludzi w nosie, pewna granica została przekroczona. Dla mnie cała ta muzułmańska dzicz jest po prostu bydłem do eksterminacji. Nie słyszałem aby wspólnoty muzułmańskie przeprosiły jakoś za ten mord czy się odcięły. Tak bardzo chcą tej swojej świętej wojny to ją dostaną. Wszyscy bez wyjątku.

    Nie życzę nikomu piekła, i to jest moje maksimum. Jestem jednak pełen obojętności dla ich dalszego losu.

    Przyznam też, że to ciągłe straszenie aby nie nienawidzić drugiego człowieka, przestało do mnie przemawiać. Z tego ukręcono pałę tak jak z miłością bliźniego i nadstawianiem policzka. Nie mówię, że Kol. w złej woli to napisał. Generalnie się odnoszę.

    Czy ja ich nienawidzę? Całkiem możliwe.

    Wracając do tego co napisałem.
    Jeżeli ma być to wybór miedzy nienawiścią do wroga a przystaniem do niego, a patrząc na komentarze po necie to w zasadzie podział idzie między patol dostał nauczkę/dobrze że go zabili, a wyrąbać ciapatych. To jest to jak najbardziej słuszne. Taka postawa jest zdrowsza.

    Kończąc:

    "Grzeszników bowiem nawraca się do Boga łagodnością raczej niż naganami srogimi"

    Łaskę wiary to się dostaje od Pana Boga, nie od łagodnego postępowania czy nagannego traktowania. Ktoś chce ich nawracać to niech się za nich modli i głosi ewangelię. Powodzenia. Niestety wyproszenie tej łaski nie jest takie proste.
  • nie trzeba nic wybijać
    wystarczy nie jeść kebabów
  • edytowano January 2017
    Antoni Macierewicz mówi o "prowokacji w przesmyku suwalskim", patrząc jak ruskie relacjonują sprawę (ksenofobiczne zamieszki) zgadzam się - tak należy na to patrzeć.
  • W obozach uchodźców musowo kamery. Po każdym z zamachów ta tłuszcza (a przynajmniej wielu z nich - są filmiki) - wiwatowała. Który/ która tak czynił, z mety deport. Dlaczego? To potencjalni mordercy. Nie ma we mnie miłości do nieprzyjaciół otaczających kręgiem mój/nasz dom.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.