Skip to content

Ubogacanie w 2017 czas zacząć (R.I.P.)

13»

Komentarz

  • Najlepsza jest ta 'baranina'- mięso indyka (bez smaku, łatwo przefarbować) moczone i przekładane dla "smaku" baranim łojem :D
  • Parę razy zjadłem kebabową wersję 'wege' (przynajmniej tak to nazywali), ale potem i z tego zrezygnowałem w ogóle - ze względów ideologicznych.
  • Mania napisal(a):
    Nigdy nie jadłam kebabu. 8->
    Ja też nie. :)

    Co się tyczy sprawy - mi to pachnie prowokacją. To znaczy nie tyle samo zajście (zwykłe porachunki rzezimieszków, tylko że jedna ze stron to obcokrajowcy), co zamieszki i zwłaszcza szum wokół niego zrobiony. Okupacja Sejmu zamieniła się we własną parodię, więc trzeba wynaleźć inny sposób na stworzenie wrażenia destabilizacji. No i nie wygląda na przypadek, że sprawa dzieje się w "przesmyku suwalskim".
  • Rzchanym napisal(a):
    Co się tyczy sprawy - mi to pachnie prowokacją.
    Myślałem podobnie, tylko nie bardzo mogłem sobie rozpisać jej mechanizmy.
    Natomiast widzę, że teraz Winniczek usiłuje się wylansować.

  • Mania napisal(a):
    Nigdy nie jadłam kebabu. 8->
    W Polsce nie jadłem, raz tylko spróbowałem kilkanaście lat temu w Nancy, gdy mnie znajomy Francuz zaprosił, dzięki temu w ogóle wiem, co to takiego.
  • JORGE napisal(a):
    Problem jest taki, że w ich szeroko rozumianej kulturze kosa jest OK. U nas cały czas nie
    Hm, gdyby się okazało, że Damian S. z Krakowa jest Arabem, gotów jestem się zgodzić.
  • No to dla utrwalenia- morderca był w Polsce nielegalnie.

    Odpowiednio przyprawiona i efektownie podana wiadomość powinna znacząco przemeblować rynek barów szybkiej obsługi.
  • Ponoć jakaś fala gwałtów w Szwecji. Jakoś już się te informacje nie przebijają do mediów. Ludzie się przyzwyczaili.
  • raste napisal(a):
    Ponoć jakaś fala gwałtów w Szwecji. Jakoś już się te informacje nie przebijają do mediów. Ludzie się przyzwyczaili.
    Gwałt - prawem przyrodzonym człowieka. ONZ-Unesco a.d. 2037
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.