Skip to content

Ubogacanie w 2017 czas zacząć (R.I.P.)

2

Komentarz

  • Towarzysz Piskorski powinien ucieszyć się z damskiego towarzystwa w celi.

    Ech, marzenia.
  • Ciekawe czy Joanna Grabarczyk z HejtStop ma świadomość, że jest współodpowiedzialna na ostatnie morderstwa na Polakach? Tak w ramach przypomnienia
  • @Przemko - wpis owej Oli koronny dowód na konieczność reformy edukacji.
  • Brzost napisal(a):
    @Przemko - wpis owej Oli koronny dowód na konieczność reformy edukacji.
    To fejkowy profil. Są podejrzenia o ruskizm.
  • Ruski troll, albo fanka Mikkego.
  • Ruskie media: "w Polsce brutalne rasistowskie rozruchy"
  • +++

    Nie wiem, co trzeba mieć we łbie, by po zaszlachtowaniu Polaka przez ciapatych robić coś takiego:

    https://www.facebook.com/events/207561636375644/?active_tab=discussion

    I jeszcze to:

    "W związku z falą hejtu, która przelewa się przez to pokojowe wydarzenie, zadecydowaliśmy po konsultacji z naszymi prawnikami zająć się dziesiątkami osób, które łamiąc art. 256 paragraf 1. KK nawoływały do nienawiści na tle religijnym i narodowościowym. Zabezpieczyliśmy wszelkie wypowiedzi na zrzutach ekranu, pierwsze pozwy niebawem trafią do prokuratury. Mamy nadzieję na owocną współpracę z administracją Facebooka (m.in. w kwestii udostępnienia danych, adresów IP) tak jak to miało miejsce podczas naszych poprzednich akcji. Żywimy nadzieję, że w ten sposób niektóre osoby otrzymają szansę na przemyślenie swojego zachowania i wyzbycia się bezsensownej nienawiści".

    W głowie mi się to nie mieści. Dzięki Bogu komenty są tam raczej prześmiewcze.
  • Erka, to prowokacja po prostu.
  • Dopiero teraz zauważyłam, że data tego wydarzenia jest w sześciu króli. No koszmar jakiś.
  • wkleję tu, tak aproposu "ubogacania"
    Sylwester w Berlinie
    image
  • A śp.
    Daniel był znany policji; miał prawomocne wyroki za rozboje i groźby.
  • Przemko napisal(a):
    Erka, to prowokacja po prostu.
    Ach, trolling. Głupia ja, łyknęłam, jak dziecko :)
  • Tak uważam, nie wiem, teraz nigdy nie wiadomo kto żartuje a kto na serio.
  • edytowano January 2017
    Przemko napisal(a):
    Tak uważam, nie wiem, teraz nigdy nie wiadomo kto żartuje a kto na serio.
    Trolling, trolling, nietylko data, ale też godzina 21:37. I fanpage organizatora też podejrzany. Ale nabrałam się bez oporów :) Brawo ja!
  • Pewnie się okaże, że Ukraińcy.
  • Nie potrafię przyjąć ideologicznej postawy wobec tego morderstwa. Szkoda mi ofiary ale szkoda i tych kucharzy z EŁku.
  • Szczerze mówiąc, mam podobne odczucia jak dyzio.
  • Liczę naprawdę na sprawiedliwy, wolny od ideologii jawny proces i naświetlenie okoliczności sprawy
  • Problem jest taki, że w ich szeroko rozumianej kulturze kosa jest OK. U nas cały czas nie, posługiwanie się nożem, samo jego noszenie świadczy, że kiedy będzie taka potrzeba użyję noża żeby dotkliwie okaleczy, z dużym prawdopodobieństwem zabicia. Oczywiście zdarzają się przypadki morderstw w afekcie z użyciem kosy, ale to są bardzo rzadkie przypadki. Generalnie sprzęt nie jest dopuszczalny w napierdalankach, szczególnie tych spontanicznych.

    Tu gość wyleciał z nożem, może takim specjalnym do dźgania, może wziął od krojenia kebabu. Ale go użył, a co gorsza trafił w serce. Przy ruchomym przeciwniku to wcale nie jest takie łatwe, więc albo mierzył centralnie w serducho, albo dźgał kiedy Polak był już bezbronny, uziemiony, co też by świadczyło o barbarzyństwie całego zajścia.

    Nie ma litości, oni muszą się nauczyć, że w Polsce nie ma takich numerów. Zastanówcie się co byście zrobili będąc w sytuacji beznadziejnej, co może się zdarzyć w przypadku grupowego ataku kogokolwiek (Polaków, przyjezdnych). Bęcki, kopanie, walenie czym popadnie przeżyjecie. Przed nożem obronić się jest naprawdę trudno. Wyrok musi być ostry, sprawa sądowa pokazowa, dzicy mają się nauczyć, że u nas z żelastwem się nie wyskakuje. Myślcie bardziej o sobie, rodzinach, dzieciach niż o współczuciu.
  • edytowano January 2017
    pełna zgoda. 0 litości dla kebabów. są tu tylko gastarbeiterami. Jak nie podoba się, to z kopa i wyp...
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    pełna zgoda. 0 litości dla kebabów. są tu tylko gastarbeiterami. Jak nie podoba się, to z kopa i wyp...
    Szczególnie, że im można mniej. W dzisiejszej sytuacji.
  • JORGE napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    pełna zgoda. 0 litości dla kebabów. są tu tylko gastarbeiterami. Jak nie podoba się, to z kopa i wyp...
    Szczególnie, że im można mniej. W dzisiejszej sytuacji.
    +1
    Nie znosze dresiarstwa, ale mogli go po prostu obić i wszystko by się rozeszło po kościach.
  • "Przyjechałeś tu do nas nie dlatego, żeby zapewnić Ci jak najwyższe utrzymanie. Jesteś tu dlatego, że nasz kraj nie mógł znaleźć nikogo na to miejsce i po prostu jesteś potrzebny".

    Taka jest definicja wiz SPECJALISTYCZNYCH do pracy w USA. Z założenia masz się czuć jak podludź.

    No to tym bardziej u nas na kebabie.
  • Nie mogłem się nadziwić, podczas mojej pierwszej wizyty kiedyś w Niemczech, że Szwaby żrą kebaby. I że tyle bud z tymi kebabami było. Nie trzeba było czekać długo i historia u nas przyspieszyła, tyle że tam jednak klientami w jakimś stopniu Turkowie byli. U nas kebaby jedzą wyłącznie Polacy praktycznie, no bo kto inny.
  • edytowano January 2017
    Nigdy nie jadłam kebabu. 8->
  • Mania napisal(a):
    Nigdy nie jadłam kebabu. 8->
    Dobry kebab nie jest zły, szczególnie podawany tam gdzie on rośnie. Ale żeby to był jakiś w miarę istotny element żywieniowy to już dla mnie nieporozumienie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.