Skip to content

Co oznacza wezwanie Grzesia i Władzia na dywanik do ambasady?

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Czyżby caryca porzucała wierne sługi?
«134

Komentarz

  • Wielkie poruszenie wywołuje ta wizyta.
  • Opozycja ZAWSZE spotykała się z fundatorami w ambasadzie fundatora
  • hierarchia zachowana tzn najpierw Merkel na dywanik do Prezesa, potem Petru i Schetyna na dywanik do Makreli
  • marniok napisal(a):
    ..najpierw Merkel na dywanik ...
    chyba na przeszpiegi!

  • Wg Maxa Kolonko rację mają wszyscy, którzy mówią, że Trump będzie się dogadywał z Ruskimi ponad głowami Polaków. Zwraca jednak uwagę, że radocha niektórych środowisk wynika z niezrozumienia faktu, że Trump będzie się dogadywał ponad głowami wszystkich, ponad Niemcami i Francją też. W nowej sytuacji, Angeli potrzebny jest rząd w Polsce i nie ma zamiaru czekać na zmianę władzy za niespełna 3 lata.

    Pytanie co Kaczyńskiemu zaproponuje Angela, a co Trump (bo pomimo dogadywania się z Ruskimi, jakąś wartość stanowimy). To jest właśnie realna polityka (jeżeli wszystko co napisałem trzyma się kupy). Bardzo ciekawa sytuacja, zobaczymy co z tego wyniknie, ale jeżeli nastąpi porozumienie to możemy mieć zabawną sytuację, wyobraźcie sobie co się będzie działo w głowach naszych tzw. rodaków jeżeli za jakiś czas Onet, WP, Newsweek zaczną dobrze pisać o polskim rządzie ?
  • edytowano February 2017
    Raczej takie '<'z uwagi na wrażliwców'>' poniżanie pasywnego partnera układu homoseksualnego '</'z uwagi na wrażliwców'>'i to zarówno spośród aktorów jak i widzów.
  • Ostatni zmasowany atak mediów na PiS może być przygotowaniem do negocjacji. Jahoslaw, albo dogadujemy się, albo będziemy ci hadzić życie jak dotąd, a i mocniej. No i jeszcze sphawy gospodarcze. Ciekawe tylko czego Angela oczekuje i co da w zamian ? Bo nie możemy mieć złudzeń, przyjazd do Polski jest po coś.
  • No ale spotkanie z pieskami w domu hycla to przecież upokorzenie, i to bardziej już się nie da. Samo podanie tej informacji to +10 punktów mocy dla Jarra...
  • romeck napisal(a):
    marniok napisal(a):
    ..najpierw Merkel na dywanik ...
    chyba na przeszpiegi!

    No Panie, to w dwie strony działa, zawsze można zmylić tropy i fałszywe plotki puścić w obieg...
  • JORGE napisal(a):
    Ciekawe tylko czego Angela oczekuje i co da w zamian ? Bo nie możemy mieć złudzeń, przyjazd do Polski jest po cos.

    czy ktos wreszcie zechce z nami rozmawiac o Smolensku?
    czy ten temat w ogole jeszcze istnieje?

  • JORGE napisal(a):
    Wg Maxa Kolonko rację mają wszyscy, którzy mówią, że Trump będzie się dogadywał z Ruskimi ponad głowami Polaków. Zwraca jednak uwagę, że radocha niektórych środowisk wynika z niezrozumienia faktu, że Trump będzie się dogadywał ponad głowami wszystkich, ponad Niemcami i Francją też. W nowej sytuacji, Angeli potrzebny jest rząd w Polsce i nie ma zamiaru czekać na zmianę władzy za niespełna 3 lata.

    Pytanie co Kaczyńskiemu zaproponuje Angela, a co Trump (bo pomimo dogadywania się z Ruskimi, jakąś wartość stanowimy). To jest właśnie realna polityka (jeżeli wszystko co napisałem trzyma się kupy). Bardzo ciekawa sytuacja, zobaczymy co z tego wyniknie, ale jeżeli nastąpi porozumienie to możemy mieć zabawną sytuację, wyobraźcie sobie co się będzie działo w głowach naszych tzw. rodaków jeżeli za jakiś czas Onet, WP, Newsweek zaczną dobrze pisać o polskim rządzie ?
    był taki dzień gdy przestałam słuchać Maxa Kolonko - gdy przyznał swoją osobistą nagrodę Putinowi. Wiem już że kocha, wiem kogo, słuchanie czegokolwiek z tego źródła przestało mieć znaczenie.
  • PS nie wiem czemu kocha tylko tak platonicznie, Rosja duża, miejsce dla Maxa by się znalazło.
  • balbina napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Ciekawe tylko czego Angela oczekuje i co da w zamian ? Bo nie możemy mieć złudzeń, przyjazd do Polski jest po cos.

    czy ktos wreszcie zechce z nami rozmawiac o Smolensku?
    czy ten temat w ogole jeszcze istnieje?

    O tym czy ten temat istnieje decyduje Kaczyński. Jeżeli uzna, że nie to nie. A chyba nie trzeba udowadniać ile ten temat dla niego znaczy. Jeżeli z pewnych względów okaże się, że zostawiamy to zostawiamy. Do lepszych czasów.
  • KazioToJa napisal(a):

    był taki dzień gdy przestałam słuchać Maxa Kolonko - gdy przyznał swoją osobistą nagrodę Putinowi. Wiem już że kocha, wiem kogo, słuchanie czegokolwiek z tego źródła przestało mieć znaczenie.
    Kolonko nie jest dla mnie żadnym autorytetem, zaufanie mam do niego też ograniczone. Natomiast czasami bardzo przytomnie mówi. W różnych sprawach. Nie zgadzam się, że zakochany jest w Putinie. Zupełnie (chyba, że mnie coś ominęło). Stawiał Putina jako wzór w robieniu w wała liberalnych polityków zachodnich, to tyle.

  • Gdyby nie Putin i moskiewskie pieniądze i służby, nie byłoby Trumpa i antyestabliszmentowego zamętu na zachodzie a sytuacja Polski byłaby trudniejsza. Lajf.
  • A Rysio nie zaproszony bo nie, czy Grzesio Angelę poprosił ?
  • JORGE napisal(a):
    A Rysio nie zaproszony bo nie, czy Grzesio Angelę poprosił ?
    Rysio jest polityczną dziewicą.

  • Rysio to chyba inna ambasada
  • Mania napisal(a):
    Merkel niezadowolona z rozmowy z PBSz. http://newsweb.pl/2017/02/07/merkel-w-szoku-nie-byla-przyzwyczajona-do-sprzeciwu-ze-strony-polski/
    Hm jakoś nie znalazłem w treści depeszy uzasadnienia dla tytułu.
  • Mania napisal(a):
    Merkel niezadowolona z rozmowy z PBSz. http://newsweb.pl/2017/02/07/merkel-w-szoku-nie-byla-przyzwyczajona-do-sprzeciwu-ze-strony-polski/
    obydwie Panie Premiery mogły by to powiedzieć
    – Polska i Niemcy to ważne dwa kraje, które ze sobą sąsiadują – mówiła premier Szydło, wyrażając nadzieję na pogłębienie współpracy. – Dobre partnerstwo Polski i Niemiec jest koniecznie dla przyszłości projektu europejskiego – przekonywała.
  • janosik napisal(a):
    Rysio to chyba inna ambasada
    Rysio dostaje polecenia bezpośrednio, a nie via Berlin.

  • starybelf napisal(a):
    janosik napisal(a):
    Rysio to chyba inna ambasada
    Rysio dostaje polecenia bezpośrednio, a nie via Berlin.

    Przez antenkę w czerepie faktycznie szybciej.
  • jesteście tacy niedobrzy dla Rysia. A przeca on tak umie kochać...
  • Każdemu wolno...
  • KazioToJa napisal(a):
    był taki dzień gdy przestałam słuchać Maxa Kolonko - gdy przyznał swoją osobistą nagrodę Putinowi. Wiem już że kocha, wiem kogo, słuchanie czegokolwiek z tego źródła przestało mieć znaczenie.
    Podobnie, kiedy ktoś zalinkował na relację z któryś nagrod telewizyjnych, a on zbiegł ze sceny podbiegł do prezydentowej Kwaśniewskiej i wręczył jej swój bukiet cwietow.

  • Ajajajaj !

    Pani kanclerz pytała o Trybunał Konstytucyjny?

    Sprawy wewnętrzne nie były poruszane.

    Czy kanclerz zachęcała prezesa Jarosława Kaczyńskiego, żeby Polska poparła kandydaturę Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej?

    Ten wątek pojawił się na końcu rozmowy. Stanowisko było wyraźne – nie możemy poprzeć tej kandydatury.

    Jak prezes Jarosław Kaczyński to argumentował?

    Mówił, że w Polsce jest to postać kontrowersyjna. Poza tym wobec Donalda Tuska toczą się różne postępowania, w których może być jakaś jego odpowiedzialność polityczna, prawna, karna. Nie było też żadnej prośby ze strony pana Tuska o poparcie jego kandydatury przez polski rząd, więc nie ma podstaw, żeby ją wesprzeć.

    Tak opowiadał Legutko. Z całego artykułu wynika, że Kaczor grzecznie powiedział Angeli, żeby się ogarnęła i nie straszyła.

    http://wpolityce.pl/polityka/326644-nasz-wywiad-prof-legutko-o-spotkaniu-kaczynski-merkel-watek-tuska-pojawil-sie-na-koncu-rozmowy-stanowisko-bylo-wyrazne-nie-mozemy-poprzec-tej-kandydatury?strona=1

  • Przeczytajcie całość info z Interii:

    http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemieckie-media-o-wizycie-merkel-w-polsce-chlodna-przyjazn-,nId,2349206

    Przecież to jest przestawienie wajchy jak ta lala !

  • Fajny komentarz ktoś napisał: szefowa opozycji spotkała się z rządem.

  • Cała nadzieja w Szulcu ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.