Skip to content

Dziś jest Tłusty Czwartek a tu nikt pączka nie podał????

13»

Komentarz

  • romeck napisal(a):
    tłusty czwartek AD 2022
    od popołudnia już w środę w Biedronce* pączki po 29 groszy za sztukę!
    0,29 zł/ szt.

    Fuuuuuuujjj!
    image

    "dla Biedry (całej, w Europie) pączki i muffiny produkuje Stokson w fabryce w Piekarach Śląskich, 24 godz/ dobę, 7 dni w tygodniu

    To jakiś dumping, sam ten karton jest tyle wart.
  • romeck napisal(a):
    tłusty czwartek AD 2022
    od popołudnia już w środę w Biedronce* pączki po 29 groszy za sztukę!
    0,29 zł/ szt.

    Fuuuuuuujjj!
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    "dla Biedry (całej, w Europie) pączki i muffiny produkuje Stokson w fabryce w Piekarach Śląskich, 24 godz/ dobę, 7 dni w tygodniu

    Na reumatologii była pacjentka pracująca w tym zakładzie. Opowiadała o dziale kontroli wyrobów. Nigdy nie powiem "fuuuj" na widok pączków z Biedronki. Dodatkowym i najsurowszym kontrolerem tych wyrobów jest mój żołądek. Nie mam po nich zgagi.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dumping tak, ale to tak jak Casto z płytami g-k. Przy okazji taniego pączka wrzuci się do koszyka to i owo, skoro i tak się jest w sklepie i kolejkę trzeba będzie odstać.
  • AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    tłusty czwartek AD 2022
    od popołudnia już w środę w Biedronce* pączki po 29 groszy za sztukę!
    0,29 zł/ szt.

    Fuuuuuuujjj!
    "dla Biedry (całej, w Europie) pączki i muffiny produkuje Stokson w fabryce w Piekarach Śląskich, 24 godz/ dobę, 7 dni w tygodniu

    Na reumatologii była pacjentka pracująca w tym zakładzie. Opowiadała o dziale kontroli wyrobów. Nigdy nie powiem "fuuuj" na widok pączków z Biedronki. Dodatkowym i najsurowszym kontrolerem tych wyrobów jest mój żołądek. Nie mam po nich zgagi.
    Oczywiście.
    To jest najnowocześniejsza fabryka w Europie. Ta najwieksza europekjska, w Hollandii jest gorsza... Standarty higieny, czystości, jakośco składników - prima-sort! Nawet E.Wedel tam robi pączki!

    Natomiast 29 gr versus 350 groszy robi wrażenie....


    Stokson (pączki i muffinki dla Biedronki, Żabki)
    fabryka znajdują się między szkołą syna1 a szkołą syna2 :)



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.