Skip to content

Won z mleczarnią Łowicz

Ano paczajcie:
image
Niebieską kopułę słynnej świątyni w Santorini zwieńczy krzyż. Na zdjęciu (opakowanie jogurtu bez laktozy marki "Łowicz") już go nie zobaczymy.
«13

Komentarz

  • Z Reala Madryt też zdjęli krzyż.
    Czyżby mleczarnię Łowicz zdobyli musli?
  • Tylko Mlekowita
  • kupOOję sokólski. Jest zjadliwy i zawsze jest w sklepie.
    Łowicz od dawna wuje. Znaczy się ja wiem ze wuje od ....hmmmm gdzieś pi razy drzwi 2005. Uczyłem wtedy jednego z głównych z centrali. Od tego czasu nie tykam Łowicza.

  • Ale to trend ogólno-marketingowo-politpoprawny.

    Nie wiem czy OSM Łowicz to polska firma czy nie, ale ich tłumaczenie (jest skan pisa na twitterze) to że opakowania są wyrzucane do śmieci i wielu klientów mogłoby się obrazić za krzyż w koszy na śmieci, a obraz traktowany jest jako ogólny wizerunek od razu kojarzony z Grecją - i oto chodziło w ilustracji.

    image
  • Totalna bzdura (to tłumaczenie, ofkors). Naprędce sklecone, bo się przestraszyli (i słusznie!) bojkotu. Małpują Francję, która z całą pewnością ma w głębokim poważaniu uczucia chrześcijan, natomiast armię muślimów na miejscu.
    Dlatego również nie dawałam w wątku zdjęcia tego francuskiego jogurtu, bo i guzik mnie obchodzi, co żabojady wymyślą.
  • Właśnie se przypomniałem, że od lat kupuję ich różową śmietanę, jest najlepsza.

    No to już nie będę.
  • Trend ogólny jest taki, że najpierw się usuwa krzyż ze zdjęć, a potem z wież kościołów.
  • Obrazek wygląda na open source, identyko jak w przypadkach innych 'greckich' produktów innych firm. Już to widzę jak w Łowiczu ktoś dogląda zgodności obrazka z rzeczywistością. Równie prawdopodobny jest etat wymazywacza krzyży.
  • natenczas napisal(a):
    Obrazek wygląda na open source, identyko jak w przypadkach innych 'greckich' produktów innych firm. Już to widzę jak w Łowiczu ktoś dogląda zgodności obrazka z rzeczywistością. Równie prawdopodobny jest etat wymazywacza krzyży.
    Też tak myślę. Autorzy grafiki opakowania mogli nawet nie mieć pojęcie, że te budynki to kościoły! (Na wyspie Santorini)
  • Też nie wiedziałem ale teraz już wszyscy wiedzą.
  • To teraz powinni te krzyże dolepić i nową matrycę na opakowanie zamówić. Niech nie pieprzą, że z krzyżem nie można na śmieci, a z Grecją można.

    A przy okazji ma Koleżeństwo zagwozdkę na temat narodowości kapitału. To ci spółdzielcy to są Polacy czy nie, bo katolicy chyba już nie. Debile lub oportuniści z pewnością.
  • dkdnie
    To już wiedzą, że następnym razem mają wiedzieć.
  • Looknąłem przez Google i nie umiałem znaleźć obrazka w/w światyni w takim ujęciu bez krzyża. A to oznacze że wuje zrobili co zrobili dobrze wiedziąc co zrobili. Wuj z nimi.
  • edytowano March 2017
    fatuswombatus napisal(a):
    Looknąłem przez Google i nie umiałem znaleźć obrazka w/w światyni w takim ujęciu bez krzyża. A to oznacze że wuje zrobili co zrobili dobrze wiedziąc co zrobili. Wuj z nimi.
    Ale nie przez stockowe portale? Zdjęcia kupuje się z licencją na użytek, nie z gógla.
    Tam sprawdzić: Shutterstock, Fotolia, Dreamstime, iStockPhoto, 123 Royalty Free, BigStockPhoto, i dziesiątki mniejszych....

    Sprawdzam: szaterstok - zdjęcia, wektorowe i grafika/ilustracje - WSZYSTKO z krzyżami!!
    image
  • A to nie z powodu eksportu tego produktu?
  • Wynajęli do tej grafiki jakąś "agencję kreatywną" z młodym zdolnym kretynem po ASP lub jakiejś "psychologii reklamy" z sieczką w mózgu.
  • Pytaj się raczej - co one przeszkadzały tym, co je wymazali?

    image
  • romeck napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Looknąłem przez Google i nie umiałem znaleźć obrazka w/w światyni w takim ujęciu bez krzyża. A to oznacze że wuje zrobili co zrobili dobrze wiedziąc co zrobili. Wuj z nimi.
    Ale nie przez stockowe portale? Zdjęcia kupuje się z licencją na użytek, nie z gógla.
    Tam sprawdzić: Shutterstock, Fotolia, Dreamstime, iStockPhoto, 123 Royalty Free, BigStockPhoto, i dziesiątki mniejszych....

    Sprawdzam: szaterstok - zdjęcia, wektorowe i grafika/ilustracje - WSZYSTKO z krzyżami!!
    image
    No przeca napisałem....................... ze wygOOglowałem. Wyszczeliło mi wszysko jak leciało
  • los napisal(a):
    Pytaj się raczej - co one przeszkadzały tym, co je wymazali?

    image
    Szatan i jego pomiot czego się boi?
  • Naprawdę jest dużo obrazków kojarzonych z Grecją, niekoniecznie trzeba dawać na opakowaniu imitacji greckiego jogurtu litografię tej cerkiewki. Zwłaszcza jeśli się już tak nie lubi krzyży.
  • Natęprzykład Akropol.
  • edytowano March 2017
    A w temacie jogurtów (chyba otworzę wątek w Kulinariach!)

    W domu robimy sami jogurty, kefir, śmietanę. :)
    Kupiłem szczepy bakterii, urządzenie (praktyczniejsze niż grzanie na piecu/pod kołdrą/itp) i odpowiednie mleko.

    Odpowiednie mleko - pasteryzowane tradycyjnie, czyli w temperaturze ok. 74 st. C.

    UHT - czyli pasteryzowane w Ultra Haj-wysokiej Temperaturze, czyli ok. 120 st. C. Nie bardzo się nadają - cukier jest częściowo skarmelizowany (jedzonko bakterii) a białko (serwatkowe) zdenaturowane, no i przy okazji giną witaminy

    mleko marki PĄTNICA - MLEKO WIEJSKIE w plastikowych opakowaniach, 3,2 %, mikrofiltrowane
    i - uwaga - dostępne w Kauflandzie....

    :)
    W tej chwili w lodówce stoi "własna" śmietana

  • loslos
    edytowano March 2017
    Mogli dać królika Bugsa, wtedy nikt by się nie czepiał.
  • A np. w siedzibie Ostrowii w Mordorze krzyże i ikony są wszędzie. Menedżment z UKGK.
  • 7dmy napisal(a):
    Krzyża na jogurcie ?
    Nawet na szyji. A co koledze nie pasi?
  • Już bardzo mokro muszą mieć w spodniach, jeśli dwa małe krzyże tyle im napędzają stracha. To prosty dowód, że czują moc krzyża. Czyli...górą My!
  • edytowano March 2017
    No nie wiem czy mają mokro. Powiedziałbym raczej, że czują się tak pewnie że przechodzą do kolejnego etapu. Młode pokolenie niestety, w zdecydowanej większości, nie rozumie o co kaman i mu to lata. Krzyż, pacyfka itp - a co się będziemy spierać o ozdoby ? Bawić się trzeba i gromadzić pozytywną energię, najlepiej zieloną. Ta zaś jest w ekologicznym jogurcie a nie w jakichś zatęchłych cerkiewkach. Testują czy to już u nas działa, bo w cywilizowanych krajach starej UE tak.
  • edytowano March 2017
    Mruk napisal(a):
    A np. w siedzibie Ostrowii w Mordorze ... ikony są wszędzie. ...
    Z jedynie właściwego źródła?

    [polecanko]http://wiergiewka.pl/Pracownia_Wiergiewka/Home.html [/polecanko]

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.