Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1601602604606607652

Komentarz

  • Jest! Łatka ultranacjonalisty, jak u Żyrinowskiego. https://au.news.yahoo.com/polish-ultranationalist-mp-extinguishes-hanukkah-172707662.html?guccounter=1 To mamy szopkę otwartą i ruszamy z ministerstwem odwracania uwagi.

  • @Pigwa powiedział(a):
    Zyska Tusk, bo nie będzie musiał odpowiadać na pytania po expose (a gdyby nawet, to wszyscy zajęci Braunem).

    Za to Hołownia ciut stracił. Tusk mało zyskał, bo była okazja przypomnieć chamskie ataki na kościoły i zakłócanie mszy św. przez Szojringową - kandydatkę na viceministra kultury.

  • Przede wszystkim Grisza odebrał Tuskowi kawałek atencji,
    a to przecież był jego wielki dzień.

    Tusk jest na tyle sprawnym politykiem że pytania nie stanowią problemu.

  • @Brzost powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Etatowiec jak nic.

    Zdecydowanie tak. Tylko czyj?

    A swoją szosą już trafiłem na komentarz w sieci: "Jeden dzień niemieckiego premiera i już gazują Żydów!"

    Internat pełen jest jego zdjęć w moskwie w towarzystwie oficera prowadzącego, moskowskiego agenta.

  • @Brzost powiedział(a):
    A swoją szosą już trafiłem na komentarz w sieci: "Jeden dzień niemieckiego premiera i już gazują Żydów!"

    Jakie to piękne!

  • @los powiedział(a):
    Etatowiec jak nic.

    Internat pełen jest jego zdjęć w moskwie w towarzystwie oficera prowadzącego, moskowskiego agenta.

    Kurczę, faktycznie. I to sprzed kilku lat. Nie wiem czemu mi umknęło.

  • @Brzost powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Etatowiec jak nic.

    Zdecydowanie tak. Tylko czyj?

    A swoją szosą już trafiłem na komentarz w sieci: "Jeden dzień niemieckiego premiera i już gazują Żydów!"

    Ruskij.

  • To w ogóle nie jest śmieszne. Przecież to jest ruski scenariusz jak w kilku krokach od debaty jak naciskać na Niemców i męczyć ich tematem reparacji zacząć znowu gadać o reparacjach od Poslki i męczyć ją gadaniem o Żydach.

  • @7my powiedział(a):
    Przede wszystkim Grisza odebrał Tuskowi kawałek atencji,
    a to przecież był jego wielki dzień.

    Tusk jest na tyle sprawnym politykiem że pytania nie stanowią problemu.

    No i Tusk nie odpowiedział na żadne pytanie. Byłoby to tematem wieczoru, ale jest Braun z gaśnicą.

  • @MiejSen powiedział(a):
    To w ogóle nie jest śmieszne. Przecież to jest ruski scenariusz jak w kilku krokach od debaty jak naciskać na Niemców i męczyć ich tematem reparacji zacząć znowu gadać o reparacjach od Poslki i męczyć ją gadaniem o Żydach.

    I teraz będziemy się bać każdego pierdnięcia błazna, możliwe że i zadaniowanego , no i co ? To co zrobił Braun było bardzo śmieszne i tylko w tych kategoriach należy to rozpatrywać.

  • @los powiedział(a):
    A ja lubię Chanukę a zwłaszcza dopytywanie Żydów, gdzie jest to opisane w Biblii.

    Ja pojęcia nie mam co to jest, jakieś święto, tyle wiem. W Izraelu czułem się świetnie, wszystko mi tam pasowało, ale kultura i religia żydowska mnie kompletnie nie interesują. Nawet nie ma w tym przekory, po prostu jakoś tak wyszło.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    A ja lubię Chanukę a zwłaszcza dopytywanie Żydów, gdzie jest to opisane w Biblii.

    Ja pojęcia nie mam co to jest, jakieś święto, tyle wiem. W Izraelu czułem się świetnie, wszystko mi tam pasowało, ale kultura i religia żydowska mnie kompletnie nie interesują. Nawet nie ma w tym przekory, po prostu jakoś tak wyszło.

    To źle, bo poznanie zwyczajów i obrzędów żydowskich pozwala zobaczyć kontekst w jakim działa Chrystus i pewną symbolikę niektórych spraw, np. że nasze Zesłanie Ducha Św. jest w ich dniu zesłania tablic Mojżeszowi.

    Skąd wzięła się Chanuka jest opisane w Księgach Machabejskich. My je uznajemy za część Biblii, żydzi i protestanci nie.

  • No, ale co mieli zrobić ? Takie czasy, taka polityka. Coś mi się wydaje, że w dużej mierze jednak jest tak na tym spedalnonym Zachodzie, że oni poprzepraszają, poprzepraszają, ale i tak wiedzą swoje. I rechoczą do domach, a antysemitys i inne nietolerancje wiecznie żywe. Chyba zgadzam się z tym kierunkiem, jak inaczej się nie da ... Nie brać do łba.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    A ja lubię Chanukę a zwłaszcza dopytywanie Żydów, gdzie jest to opisane w Biblii.

    Ja pojęcia nie mam co to jest, jakieś święto, tyle wiem. W Izraelu czułem się świetnie, wszystko mi tam pasowało, ale kultura i religia żydowska mnie kompletnie nie interesują. Nawet nie ma w tym przekory, po prostu jakoś tak wyszło.

    Wszystko co wiem o święcie chanuki, wiem z fforum i większość od psora.
    W zasadzie jest to katolickie święto...

  • Ta cała akcja Brauna to połączenie Barei z Nagą Bronią (Nielsen). Hit!

  • Bycie sowietem zaczynało się, kiedy rozmawiałeś o władzy wymieniając się żartami o niej, bo wiedziałeś, że wpływu na władzę i tak nie masz.

  • Bzdura

  • edytowano December 2023

    Nie. Refleksja po rozmowiej z jednym Ruskiem w sobotę. Najpierw mówi mu się, jakie Wy macie fajne żarty o władzy, jaki macie humor wspaniały. A potem mówisz mu skąd ta nadprodukcja humoru ichniego.

  • edytowano December 2023

    @MiejSen powiedział(a):
    Bycie sowietem zaczynało się, kiedy rozmawiałeś o władzy wymieniając się żartami o niej, bo wiedziałeś, że wpływu na władzę i tak nie masz.

    Czyli - wszyscy na świecie są sowietami...Bo wszyscy żartują z władzy.

  • Może wszyscy, ale tylko Ruscy robią to wybitnie.

  • @JORGE powiedział(a):

    No, ale co mieli zrobić ? Takie czasy, taka polityka. Coś mi się wydaje, że w dużej mierze jednak jest tak na tym spedalnonym Zachodzie, że oni poprzepraszają, poprzepraszają, ale i tak wiedzą swoje. I rechoczą do domach, a antysemitys i inne nietolerancje wiecznie żywe. Chyba zgadzam się z tym kierunkiem, jak inaczej się nie da ... Nie brać do łba.

    Kajanie się nie za swoje. To przejaw tego o czym tu mówimy, że ciągle pouczani jesteśmy by być grzeczni i nikogo nie urazić.
    Tak wiem to w sumie ruski agent, więc może mu się i tak baty należą.

  • DaunBraun.

  • Dziady. Nie mogli go jakoś konkretnie wykląć czy tam ekskomunikować?

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    Dziady. Nie mogli go jakoś konkretnie wykląć czy tam ekskomunikować?

    Jak to tak, bez uzgodnień międzyresortowych?

  • A w międzyczasie Kożuszek mocno filozoficzny, materiał w sam raz do pojedynku na gaśnice.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.