Skip to content

Singer trafnie

13»

Komentarz

  • Się mi przypomniała anekdota, jak to czerwony książę Radziwiłł przyjmował u siebie jakichś komuchów w celu nauczania ich jedzenia nożem i widelcem. I któryś, widząc że gospodarz na nich ewidentnie oczekiwał, spytał:
    - Od kiedy pan tu jest?
    - Ja? Od pięciuset lat!
  • los napisal(a):
    Mania napisal(a):
    KODziarze to kodziarze - yntelygencja ( jedyna poprawna pisownia). A elita umysłowa narodu to całkiem insza inszość.
    Pomieszanie pojęć to najpospolitszy błąd logiczny. Wszystko się zrobi z ludźmi, jeśli uda się jednym słowem nazwać dwa pojęcia, najlepiej od siebie odległe.
    To nie ja mieszam pojęcia. Singer miesza. Kodziarska inteligencja i polska inteligencja to całkowicie różne i wrogie wobec siebie warstwy społeczne. Kodziarze są obcą naroślą, wyhodowaną przez obcy żywioł. Zwykła agentura i tyle.
  • loslos
    edytowano April 2017
    Jeśli kto krzyczy "Potrzebujemy elit!" uważajcie na niego, bo naprawdę chce on tępić elity. Elity tworzy Pan Bóg i nikt poza nim. Taki szpec od elit nie chce elit tylko komisji, która jednych przyjmie a innych odrzuci. Jak hrabia Krasicki, który genialnego lekarza chciał zapędzić do gnoju, bo uległ się w kurnej chacie.
  • Ciekawe, ze wyniosl ich prad, w ktorym byla i ta piosenka:



    A w konstytucji, ktora tak polecaja czytac stoi jak byk: gospodarka spoleczna.


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.