Skip to content

Sprawa Misiewicza - PiS toczy nowotwór

edytowano March 2015 w Forum ogólne
i nazywa się Mateusz Morawiecki (jako personifikacja).
«134

Komentarz

  • Tak było dwa lata temu. Teraz nazywa się Jarosław Kaczyński.
  • Czyli co? Przegrana sprawa, smutne.
  • Deus mirabilis, fortuna variabilis.
  • loslos
    edytowano April 2017
    Co złego w Tusku też tak od razu się nie powie a inteligentny rozmówca ze złą wolą bez trudu wszystko wyszydzi.

    Więc odwrócę pytanie - co dobrego w panu Mateuszu? Co takiego wyraźnego i jednoznacznego umieszcza go w PiS a nie w PO? To niby Dobra Zmiana, więc od jej architektów wymagamy coś więcej niż "nic złego", prawda?
  • edytowano April 2017
    A kto może ten nowotwór usunąć? ( chodzi o MM )
  • Wielu na tym zależało. Ich siłę sprawczą mamy możliwość obserwować.
  • @Los & 7my.
    Co dobrego w Panie Mateuszu, w sensie jaka jest jego przydatność dla Dobrej Zmiany, pisałem wielokrotnie. Szanowny Gospodarz Profesor jest specem w kwerendach internetowych, literaturowych i forumowych więc niech sobie sprawdzi i nie udaje Greka.
  • los napisal(a):
    Co takiego wyraźnego i jednoznacznego umieszcza MM w PiS a nie w PO?
    Nie dostałem odpowiedzi, więc odpowiem sam - władza. I tylko to. Póki u władzy była PO, wpierdalał z nimi ośmiorniczki. Zauważcie - PO działała w interesie banków ale jedynym prezesem banku komercyjnego, który tak otwarcie przekroczył chiński mur między biznesem a polityką był MM.

  • loslos
    edytowano April 2017
    kurwa pierdolić
  • edytowano April 2017
    7dmy napisal(a):
    polityk chce władzy, to tak niezwykłe jak pies domagający się mięsa.

    Co takiego niewłaściwego zrobił/powiedział MM u Sowy
    Powiedział wszystko co było właściwe. Właściwie wszystko powiedział. Powiedział właściwie wszystko.

    A właściwie to po jakiego wuja wypieprzyliśmy PO od koryta? Własciwie PO co? Przecież to właściwie byli równiachy jak im się własciwie przypatrzeć.

  • 7dmy napisal(a):
    skoro Morawiecki i Kaczyński to takie szatany, to faktycznie po co ?

    Sławek Nowak mógłby zostać doradcą prezesa Orlenu ds. fitness za skromną gażę 50 tys. na miesiąc i też byśmy go bronili jak Misiewicza, chociaż Sławek zdaje się że przynajmniej na fitnessie się znał.
    Nie wiem nic o domniemany szataństwie. Ale wiem że ludzie są źli i omylni. Są tez tacy którzy lubią przekręcać słowa innych by drwiną pokazywać wyżsość swoich przekonań.
  • edytowano April 2017
    Do tej pory byłem negatywnie nastawiony do Morawieckiego. Tylko tyle. Ale po tym spektaklu będę na swój sposób szkodził.

    Dla mnie stoi od teraz tam gdzie PO i nowoczesna, to samo gówno.
  • los napisal(a):
    Tak było dwa lata temu. Teraz nazywa się Jarosław Kaczyński.
    przegnanie Smoczego Języka spowodowało renesans Rohanu

  • 7dmy napisal(a):
    Co takiego niewłaściwego zrobił/powiedział MM u Sowy ?
    Czy jak ktoś zobaczy że wychodzisz z burdelu to będzie to podejrzane czy dość naturalne?

  • 7dmy napisal(a):
    skoro Morawiecki i Kaczyński to takie szatany, to faktycznie po co ?

    "żeby nas ruchać tak, jak nas nawet Tusk nie ruchał", cytując klasyka Zbigniewa S.100

  • PiS też widać przygotowuje mu drogę
  • qizqiz
    edytowano April 2017
    KazioToJa napisal(a):
    PiS też widać przygotowuje mu drogę
    I kadry. Z dużych figur do wypieprzenia będzie tylko Szydło, Ziobro i Antuan (jeśli się utrzyma na powierzchni). Do resortów gospodarczo-energetyczno-infrastrukturalnych przyjdą fachowcy... z Ministerstwa Rozwoju.
    I z "biznesu".

    Gore nam.
  • Pamiętacie jeszcze takich krystalicznie czystych, ujmująco naturalnych gości, jak Adam Hoffman i jego kumple... To se ne vrati :(
  • Nie zrozumiałem.
  • Nie wiem czy ktoś z Kulegów ogląda tvn, bo ja nie, ale dziś miało miejsce coś, co opisał P. Wroński:

    "Przed chwila u redaktora Morozowskiego jeden z rozmówców powiedział coś, co stanowczo jest przekroczeniem wszelkich granic. Ocenił, bowiem, relacje Jarosław Kaczyński-Antoni Macierewicz, jako przypominające mu historyczne postacie. Otóż powiedział, że dla pana Jarosława Kaczyńskiego "Macierewicz jest Rohmem".

    Ta dyskusja, te ataki i to, co będzie dalej, już dawno wyszło poza normalną walkę polityczną. Następuje jakieś apogeum, jakieś dziwna komasacja nagonki na PiS. Do czego to doprowadzi? Zaraz powiecie mi, że do niczego. Gratuluję optymizmu.

    ps. Przerzucam tu swój komentarz: "Dziwię się, że Państwo to porównanie "rozbierają" historycznie, a nie widzą jego prawdziwego znaczenia.". Mam wyjaśnić, czy ktoś zna powód mojego zdziwienia?

    pps. Zmuszony komentarzami wyjaśniam. Nie można rozpatrywać tego porównania historycznie, bo to wrzutka w obecnej kampanii. Sprawa prosta: jeśli jest Rohm, to musi ktoś być Hitlerem. Resztę dośpiewajcie sobie sami. To u red. Morozowskiego było kolejna wzmianką na temat Rohma. Pojawiły się "nagle" na FB i to na profilu o konotacjach, nie skrywanych, rosyjskich. Dlatego tak reaguję. Teraz reforma sądownictwa, reformy w armii i cała reszta nabiera dla Europy innego znaczenia. Europa potrzebuje nowego "dyktatora", bo wtedy uzasadni szereg posunięć przeciwko niemu. Musi też wzbudzić niechęć potężnych "sponsorów", by uratować swoje pieniądze. U nas też to jest chwytliwe i proszę nie powoływać się znowu na "miliony". Jak przyjdzie co do czego, to z milionów zrobią się tysiące, a nawet setki."


  • A co się wydarzyło, że takie dramatyczne podsumowania ?
  • wściekłość i strach Putina i wspólników po pokazaniu dowodów, że w Smoleńsku nie było czystej sytuacji

    cały ostrzał medialny poszedł na MON

    dlatego rząd musi robić swoje, każdy musi robić swoje - no i najlepiej milczeć teraz
  • No i ?
  • normalna polityka
  • dyzio napisal(a):
    normalna polityka
    Dyziu czy tu wszyscy oszaleli ?
  • Mnie np. to bulwersuje, dziś się dowiedziałem:

    "W jednej trumnie znajdowały się dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice. Z szacunku do rodzin celowo nie podajemy, po której ekshumacji dokonano tego odkrycia."
  • los napisal(a):
    Nie zrozumiałem.
    Że obecny poziom gówna, w jakie Jarosław, przy użyciu MM, nas wciąga, jest przerażający. I estetyczne narzekanie w minionych latach na 'niezbyt krystalicznych' PiSiorów było malkontenctwem.
  • qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Nie zrozumiałem.
    Że obecny poziom gówna, w jakie Jarosław, przy użyciu MM, nas wciąga, jest przerażający. I estetyczne narzekanie w minionych latach na 'niezbyt krystalicznych' PiSiorów było malkontenctwem.
    A Macierewicz nie nadaje się na MONa i co zrobić?
  • Mania napisal(a):
    Ta dyskusja, te ataki i to, co będzie dalej, już dawno wyszło poza normalną walkę polityczną. Następuje jakieś apogeum, jakieś dziwna komasacja nagonki na PiS. Do czego to doprowadzi? Zaraz powiecie mi, że do niczego. Gratuluję optymizmu.

    Jak do tej pory NIKT, poza offowymi upeerowcami, ABSOLUTNIE NIKT nie atakował publicznie MM.

  • qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Nie zrozumiałem.
    Że obecny poziom gówna, w jakie Jarosław, przy użyciu MM, nas wciąga, jest przerażający. I estetyczne narzekanie w minionych latach na 'niezbyt krystalicznych' PiSiorów było malkontenctwem.
    A w jakie gówno ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.