Skip to content

Sprawa Misiewicza - PiS toczy nowotwór

24

Komentarz

  • qiz napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Ta dyskusja, te ataki i to, co będzie dalej, już dawno wyszło poza normalną walkę polityczną. Następuje jakieś apogeum, jakieś dziwna komasacja nagonki na PiS. Do czego to doprowadzi? Zaraz powiecie mi, że do niczego. Gratuluję optymizmu.

    Jak do tej pory NIKT, poza offowymi upeerowcami, ABSOLUTNIE NIKT nie atakował publicznie MM.

    Czego to dowodzi ?
  • JORGE napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Ta dyskusja, te ataki i to, co będzie dalej, już dawno wyszło poza normalną walkę polityczną. Następuje jakieś apogeum, jakieś dziwna komasacja nagonki na PiS. Do czego to doprowadzi? Zaraz powiecie mi, że do niczego. Gratuluję optymizmu.

    Jak do tej pory NIKT, poza offowymi upeerowcami, ABSOLUTNIE NIKT nie atakował publicznie MM.

    Czego to dowodzi ?

    Krysza. Szeroka na wszystkie "zaprzyjaźnione mocarstwa" i sprzęgnięte z nimi merdia i ajentury.
  • JORGE napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Ta dyskusja, te ataki i to, co będzie dalej, już dawno wyszło poza normalną walkę polityczną. Następuje jakieś apogeum, jakieś dziwna komasacja nagonki na PiS. Do czego to doprowadzi? Zaraz powiecie mi, że do niczego. Gratuluję optymizmu.

    Jak do tej pory NIKT, poza offowymi upeerowcami, ABSOLUTNIE NIKT nie atakował publicznie MM.

    Czego to dowodzi ?

    Tego, kurwa, że jeśli żarł z nimi ośmiorniczki w Sowie, to nadal za chwilę będzie to robić. I przestań grać niemotę, bo stracę do Ciebie szacunek. A Jaro wuj, że się dał wydymać. PONIAŁ?!
  • JORGE napisal(a):
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Nie zrozumiałem.
    Że obecny poziom gówna, w jakie Jarosław, przy użyciu MM, nas wciąga, jest przerażający. I estetyczne narzekanie w minionych latach na 'niezbyt krystalicznych' PiSiorów było malkontenctwem.
    A w jakie gówno ?

    Że najważniejsze osoby w państwie, łącznie z szefem służb specjalnych, zamiast "bić kurwy i złodziei", robią egzekucję swojego zbira od zadań specjalnych. On nawet nikogo nie zabił, nie pobił, nie okradł, ba... nawet nikogo nie zgwałcił. Baa, sądzę, że nawet użytkowanie prostytutek ma sporo poniżej średniej posłów PiS.
  • A obecnie jesteśmy świadkami, jak konsekwentnie przejmuje władzę. MM nie PIS.
  • mmaria napisal(a):

    Tego, kurwa, że jeśli żarł z nimi ośmiorniczki w Sowie, to nadal za chwilę będzie to robić. I przestań grać niemotę, bo stracę do Ciebie szacunek. A Jaro wuj, że się dał wydymać. PONIAŁ?!
    W dupie mam z kim żarł ośmiorniczki w tym momencie. Co zrobił źle ? Cz ktoś mi odpowie na jedno z pytań, które zadałem ? Jakieś konkrety ?

  • mmaria napisal(a):
    A obecnie jesteśmy świadkami, jak konsekwentnie przejmuje władzę. MM nie PIS.
    Jarosław Kaczyński może jednym ruchem odstrzelić Morawieckiego. Znowu wiecie lepiej od Kaczora ? Który to raz ?
  • Tak? To może lepiej napisz, co zrobił dobrze. Bo jedynie, co wiemy na pewno, to obsadzanie swoimi ludźmi SSPaństwa, wygryzanie starych pisowców i podpinanie się pod cudze zasługi.
  • qizqiz
    edytowano April 2017
    Nie no, poza nami to nikt nie atakuje publicznie MM. No może jeszcze Coryllus i Braun ;)
    Reszta szmaty, dziwki i tchórze.
  • mmaria napisal(a):
    Tak? To może lepiej napisz, co zrobił dobrze. Bo jedynie, co wiemy na pewno, to obsadzanie swoimi ludźmi SSPaństwa, wygryzanie starych pisowców i podpinanie się pod cudze zasługi.
    Spójrz w dane makroekonomiczne. Spójrz na kondycję spółek państwowych, spójrz na wpływy do budżetu. Nie wiem czyja to zasługa. Nie widzę błędów tego rządu w zasadniczych kwestiach. Zajmujcie się pierdołami.
  • edytowano April 2017
    W dupie mam z kim żarł ośmiorniczki w tym momencie. Co zrobił źle ? Cz ktoś mi odpowie na jedno z pytań, które zadałem ? Jakieś konkrety ?

    Drzewiej. Oleksy chlał wódę z Ałganowem, a później okazało się, że państwo ma to w dupie, bo to przecież tylko biesiadowanie było.

    Teraz. MON Macierewicza obniżył stopień oficerski pewnej profesjonalistce, za zbytnią zażyłość z drugą stroną, a ekspozytura wymiaru niesprawiedliwości mówiąc kolokwialnie "swąd" też ma to w dupie nie widząc podstaw do ukarania.

    Za to w sowieckim wywiadzie wojskowym, za kontakty podobne do ośmiorniczkowych szło się na konwejer i potem minimum do łagru albo żywcem do pieca na Chodynce.
  • Dziewczyna nie obciążyła kolegów i za to poleciała
  • qiz napisal(a):
    Nie no, poza nami to nikt nie atakuje publicznie MM. No może jeszcze Coryllus i Braun ;)
    Reszta szmaty, dziwki i tchórze.
    OK, źle zrozumiałam Twój wpis, wykasowałam swój.
  • JORGE napisal(a):
    Spójrz w dane makroekonomiczne. Spójrz na kondycję spółek państwowych, spójrz na wpływy do budżetu. Nie wiem czyja to zasługa. Nie widzę błędów tego rządu w zasadniczych kwestiach.
    Jaktoczyja?
    Bankstera-patryjoty. Onże sam dyskretnie się chwali. Der Merdia nie zaprzeczają.
  • Co do MM, to choćby, kiedy już wszedł do rządu, ujebał przejęcie banków po taniości. Jest winny państwu polskiemu kilka mld złotych.
  • "Dziewczyna"?! Nie mam pytań.
  • JORGE napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    A obecnie jesteśmy świadkami, jak konsekwentnie przejmuje władzę. MM nie PIS.
    Jarosław Kaczyński może jednym ruchem odstrzelić Morawieckiego. Znowu wiecie lepiej od Kaczora ? Który to raz ?
    MM byłby 100xlepszym MONem niż AM.
  • Jeżeli nie da się MON rozpieprzyć to nie należy iść na wojnę. Nigdy nie byłem i nie jestem zwolennikiem prowadzenia walk na wielu frontach. Naprawdę wierzyliście, że można czarodziejską różdżką wszystko wygrać ? Bo tak ?
  • dyzio napisal(a):

    MM byłby 100xlepszym MONem niż AM.
    Ale ja cały czas nie widzę co zrobił Macierewicz źle ? Ok, poszedł ostro i przegrał, spróbował. Może nie było trzeba, może było trzeba. Zderzyliśmy się z potworną nagonką medialną. Ale przecież tak być musiało ! Chłodna kalkulacja, czy warto dalej jechać stylem Antka, czy wycofać się rakiem. Honor na bok.

  • DMC napisal(a):
    Co do MM, to choćby, kiedy już wszedł do rządu, ujebał przejęcie banków po taniości. Jest winny państwu polskiemu kilka mld złotych.
    Nieweryfikowalne. Może można było, może nie. Dalej.
  • 7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Co do MM, to choćby, kiedy już wszedł do rządu, ujebał przejęcie banków po taniości. Jest winny państwu polskiemu kilka mld złotych.
    Bajeczki.
    MM odpowiada za politykę wyłudzeń na wnuczka, to jest chciałem napisać na franka, w banku którego był prezesem przez wiele lat. Gdyby to państwo było prawdziwe, zamiast ustawy spreadowej byłaby ustawa anulująca złodziejstwo, a osoby formalnie odpowiedzialne w tym nasz trzci godny bankster-patryjot miałyby sprawy karne za sprawstwo kierownicze.
  • randolph napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Co do MM, to choćby, kiedy już wszedł do rządu, ujebał przejęcie banków po taniości. Jest winny państwu polskiemu kilka mld złotych.
    Bajeczki.
    MM odpowiada za politykę wyłudzeń na wnuczka, to jest chciałem napisać na franka, w banku którego był prezesem przez wiele lat. Gdyby to państwo było prawdziwe, zamiast ustawy spreadowej byłaby ustawa anulująca złodziejstwo, a osoby formalnie odpowiedzialne w tym nasz trzci godny bankster-patryjot miałyby sprawy karne za sprawstwo kierownicze.

    Oj, bieda z argumentami ...
  • JORGE napisal(a):
    Oj, bieda z argumentami ...
    Ja bym to nazwał różnicami w optyce. Moje dziesięć przykazań różni się od kolegowych.

  • Co zrobił AM źle? Nie uporządkował przez 1,5 roku systemu zamówień nowego sprzętu. A to co było - kulawy Inspektorat Uzbrojenia- praktycznie sparalizował. Latami się teraz nie podniesiemy, zwłaszcza gdy priorytetem jest OT.
  • dyzio napisal(a):
    Co zrobił AM źle? Nie uporządkował przez 1,5 roku systemu zamówień nowego sprzętu. A to co było - kulawy Inspektorat Uzbrojenia- praktycznie sparalizował. Latami się teraz nie podniesiemy, zwłaszcza gdy priorytetem jest OT.
    Kolega - z całym szacunkiem - wyłączy już tego sputnika, bo oczy bolą
  • randolph napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Oj, bieda z argumentami ...
    Ja bym to nazwał różnicami w optyce. Moje dziesięć przykazań różni się od kolegowych.

    Co robił to robił. A może Szaweł taki ? Ale na poważnie, co zrobił źle od momentu kiedy został ministrem ? Poza zwiększaniem strefy wpływów ? (ale to źle tylko jeżeli Morawiecki to faktycznie zło, więc argument słaby, bo tego ostatecznie nie wiemy).
  • dyzio napisal(a):
    Co zrobił AM źle? Nie uporządkował przez 1,5 roku systemu zamówień nowego sprzętu. A to co było - kulawy Inspektorat Uzbrojenia- praktycznie sparalizował. Latami się teraz nie podniesiemy, zwłaszcza gdy priorytetem jest OT.
    Skąd Dyziu tą wiedzę czerpiesz ?
  • JORGE napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Tak? To może lepiej napisz, co zrobił dobrze. Bo jedynie, co wiemy na pewno, to obsadzanie swoimi ludźmi SSPaństwa, wygryzanie starych pisowców i podpinanie się pod cudze zasługi.
    Spójrz w dane makroekonomiczne. Spójrz na kondycję spółek państwowych, spójrz na wpływy do budżetu. Nie wiem czyja to zasługa. Nie widzę błędów tego rządu w zasadniczych kwestiach. Zajmujcie się pierdołami.
    Uszczelnienie podatków? Zasługa Pawła Szałamachy.
    Mniej kradną i się boją? Zasługa Ernesta Bejdy.
    Zadowolony?
  • qiz napisal(a):

    Uszczelnienie podatków? Zasługa Pawła Szałamachy.
    Mniej kradną i się boją? Zasługa Ernesta Bejdy.
    Zadowolony?
    Bardzo. Dlatego wali mnie ten cały cyrk dookoła nas. Dosłownie na moich oczach dokonuje się wielki skok w Polsce. Namacalnie czuję to codziennie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.