Skip to content

Phantom R.I.P.

edytowano November 2019 w ŻRFF - modlitewnik

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

«134

Komentarz

  • Ostatni wpis 9 XII 2015. Potem podobno padł mu laptop, radio, tv i wyczerpała się bateria do komórki. I nie miał pieniędzy. Potem podał nr komórki i prosił, żeby do niego dzwonić, bo "wszystkich Was kocham".
    Jedno z ostatnich zdjęć:
    image

    Bardzo to smutne.
    Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym!
    +++
  • Tak, smutne.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • R.I.P.
  • edytowano March 2016
    O mój Boże... Kolejny cios dla mnie. Traktowałem go jak wirtualnego starszego brata. I miałem okazję poznać osobiście i przebywać razem z nim tydzień czasu latem 2011 r. w Gałęźni... Pamiętam, że był jeszcze wtedy z nami u Rydygiera właśnie śp. Marek Kaczysta i Fionka i Brawario...
    Straszna informacja, która spada nagle z nieba i przeszywa serce...
    Ja już nie mogę, tyle tych tragedii przeżywam ostatnimi czasy, od śmierci ukochanego Taty 30 grudnia 2014 r. Już miałem pierwszy zawał w ubiegłym roku, jeszcze przypłacę to drugim...
    Za Rafała +++
    Spoczywaj Bracie w pokoju. Do zobaczenia kiedyś tam, gdzie ufam już jesteś
    :(
  • +++
  • R.I.P.
    +++
  • +

    Wariat, ale nie potrafiłem go nie lubić.
  • Szturmowiec.Rzplitej opisał:
    Wariat, ale nie potrafiłem go nie lubić.
    O, o, o!

    +

  • Bardzo, bardzo lubiłam Cię Phantomie. To ludzie niespokojni tworzą przyszłość. Ty się nieco pogubiłeś, ale przez to było w Tobie to "coś". Ciągłe szukanie dziury w całym, bez zgody na to co poukładane, przez co byłeś inny. Żal, że nie poznałam Cę osobiście. Oj, brak Ciebie, brak, brachu.
    Odpoczywaj w pokoju.
    +
  • Umarł oldskulowy wieracha, człowiek którego się zapamięta. Barwny, momentami trudny, ale coś za coś. Smutna wiadomość, bardzo.

    +

  • Boże, aż chciałoby się żeby to opisał w swoim stylu! Świadectwa perypetii, które zostawił na FB bardzo mnie do niego przybliżały.
  • +++

    Ech...
  • Jest mi bardzo smutno. Wczoraj pomyślałam o nim, zastanawiałam się, co się z nim dzieje, bo dawno na żadnym z naszych forów go nie widziałam. :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.