Skip to content

Zdjęcie dnia

1234235236237238240»

Komentarz

  • Mojej żonie też się włosy wyprostowały po porodzie i zmieniły kolor (chyba po kolejnym)
    Zdjęcie piękne, ciekawe tylko co na to mały kalwin

  • Nam się bardzo podoba, jak zmieniła się buzia. Z dziewczynki na kobietę-matkę.

  • Co to za pani?
    I czemu uznał Kolega ten portret za zdjęcie dnia?

  • Jezdo pani ministra od powodzi.

  • No i co z tego, że się jej powodzi?

  • Czyżby Urszula Sara?

  • Ula Sara, przodownica pracy.

  • edytowano 16 September

    To co jedziemy po „babsku” to ja jak kobieta kobiecie: wyraz twarzy hardy a tępy, gruba szpachla z podkładu na twarzy ale o szyi zapomniała, bluzka w kolorze butelkowej zieleni zgodna z popularnymi trendami, ramiona pani praca fizyczną ani ćwiczeniami nie skalane co implikuje brak solidności i wytrwałości.

    Każdy jest bowiem taki na jakiego wygląda tako rzecze mój sąsiad a ja się z nim zgadzam , ma 84 lata umysł przytomny więc na ludziach chyba się zna.

  • Z oblicza widać również, że obecny rząd dba o różnorodnoś nie tylko pod kątem pci ale również inteligencji.

  • edytowano 16 September

    W naszym resorcie konkurencja w kategorii "najgłupszy wicek" jest wyjątkowo ostra ;-) Właściwie możnaby laur przyznać zgodnie z parytetami - pół na pół z Dorożałą.

  • edytowano 16 September

    Napisz swoją wiadomość
    Możesz wykorzystywać Markdown w swoim poście.

  • @trep powiedział(a):
    Z oblicza widać również, że obecny rząd dba o różnorodnoś nie tylko pod kątem pci ale również inteligencji.

    No nie, bo gdyby dbał o różnorodnoś, musiałby tam być ktoś inteligentny.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    To co jedziemy po „babsku” to ja jak kobieta kobiecie: wyraz twarzy hardy a tępy, gruba szpachla z podkładu na twarzy ale o szyi zapomniała, bluzka w kolorze butelkowej zieleni zgodna z popularnymi trendami, ramiona pani praca fizyczną ani ćwiczeniami nie skalane co implikuje brak solidności i wytrwałości.

    Każdy jest bowiem taki na jakiego wygląda tako rzecze mój sąsiad a ja się z nim zgadzam , ma 84 lata umysł przytomny więc na ludziach chyba się zna.

    U mnie w rupieciarni zalega gdzieś olejny portret pt "komunistka". Barwy buraczkowo-brązowo-granatowe. Socrealistyczne szkaradztwo. Nie wiem po kiego Tato toto przywlókł do domu, bo do powieszenia na ścianie się to nie nadaje, Tato był chomikiem, może planował oddać to do muzeum socrealizmu, nie wiem. Chodzi mi o to, że ta gęba na portrecie to wypisz-wymaluj Ula Sara :)DDD

  • Bo Zieloni to nowe wcielenie Czerwonych.

  • tato co to jest, to czerwone?
    to jagody, jeszcze zielone, ale jak dojrzeją to będą całkiem niebieskie

  • -- Tato, co to jest?
    -- Czarne jagody.
    -- To dlaczego takie czerwone?
    -- Bo jeszcze zielone.

    @Brzost powiedział(a):
    Bo Zieloni to nowe wcielenie Czerwonych.

    W tym rządzie nie ma czerwonych czy zielonych. Są złodzieje i sprzedawczycy.

  • O jakich komunistach wy mówicie, to są liberałowie z krwi i kości ale to bez znaczenia i tak, sprowadzacie sprawę do absurdu wszędzie widząc komunistów.

  • Liberałowie też to nie są. Potrafią podnosić podatki, wprowadzać regulacje, umacniać państwo opresyjne, jeśli tylko dzięki temu będą mogli więcej ukraść. Liberalizm obyczajowy też ich specjalnie nie interesuje. Chodzą w garniturach. Jednego tylko mają wydziaranego. Jawnych anusofilów w rządzie nie mają. Nieee, liberalizm to nie jest ich ideologia.

  • loslos
    edytowano 17 September

    @trep powiedział(a):
    Liberałowie też to nie są. Potrafią podnosić podatki, wprowadzać regulacje, umacniać państwo opresyjne, jeśli tylko dzięki temu będą mogli więcej ukraść. Liberalizm obyczajowy też ich specjalnie nie interesuje. Chodzą w garniturach. Jednego tylko mają wydziaranego. Jawnych anusofilów w rządzie nie mają. Nieee, liberalizm to nie jest ich ideologia.

    Ja ich określam mianem "elita naturalna." Wilcza wataha zostanie zdominowana przez osobnika najsilniejszego i najbardziej bezwzględnego. U ludzi tak nie jest, bo kultura odgrywa pewną rolę, nierzadko wielką, ale Polacy z wszelkiej cywilizacji zostali wytarci i jest u nich nawet nie jak u dzikusów ale wśród stadnych zwierząt.

  • To na pewno nie w wątku Humer?

  • Na 100% humer.
    Jajcarze jakich mao.
    .
    .
    .

    image

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.